خبر
اقتصاد  
آخرین نظر شورای نگهبان درباره CFT:

هنوز اکثر ایرادها باقی است

می متالز - شورای نگهبان پس از بررسی مصوبه اصلاح شده مجلس درباره الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم به رئیس مجلس اعلام کرد: همچنان اکثر مغایرت های این مصوبه برطرف نشده است.

به گزارش می متالز، شورای نگهبان پس از بررسی مصوبه اصلاح شده مجلس درباره الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم CFT،‌ در قالب نامه‌ای به علی لاریجانی اعلام کرد: همچنان اکثر مغایرت های این مصوبه با شرع و قانون اساسی در این مصوبه برطرف نشده است.

بنابراین گزارش،شورای نگهبان قبلا پس از بررسی مصوبه مورخ ۱۵ مهر ۹۷ مجلس درباره الحاق ایران به کنوانسیون مبارزه با تامین مالی تروریسم و در قالب نامه‌ای به تاریخ ۶ آبان ۹۷ خطاب به رئیس مجلس، ۲۲ مغایرت این مصوبه را با شرع و قانونی اساسی اعلام کرده بود.

کد خبر: 26338
تاریخ: 1397/10/21 - 11:14
منبع: بورس پرس

شورای نگهبان  تروریسم  CFT 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون وزیر راه و شهرسازی خبر داد؛

ترانزیت و ترانشیپ ۲۶۵ میلیون تن انواع محموله از بنادر کشور در سال گذشته

می متالز - راستاد گفت: علی‌رغم تمام اقداماتی که آمریکا در راستای محدود کردن ما انجام داد، بالغ بر ۲۶۵ میلیون تن انواع محموله‌ها از بنادر کشور ترانزیت و ترانشیپ شد.
 

اظهار نظر مجمع درباره مصوبه افزایش سرمایه‌ بنگاه‌ها

می متالز - مجمع تشخیص مصلحت در خصوص افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها اظهار نظر کرد.
 

انتظار برای تعیین تکلیف مصوبه درباره افزایش سرمایه‌

می متالز - مجلس در ۲۰ فروردین‌ماه امسال برای تامین نظر شورای نگهبان، ماده‌ قانونی در خصوص افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها را اصلاح کرده اما هنوز شورای نگهبان اظهار نظر جدیدی نداشته است.
 

تکرار «تروریسم اقتصادی» آمریکا علیه مردم ایران/ اروپا در آزمون «بحران سیل» رفوزه شد

می متالز - ماجرای سیل اخیر و اقدام خصمانه آمریکا در ایجاد مانع برای ارسال کمک‌های انساندوستانه به مردم سیل‌زده ایران، آزمونی بزرگ برای کانال مالی احداث شده توسط اروپایی‌ها موسوم به «اینستکس» نیز بود.
 

انتظار هندی‌ها برای سفارش خرید نفت ایران

می متالز - پالایشگاه‌های هند به دلیل تعیین تکلیف تمدید یا عدم تمدید معافیت‌های آمریکا، سفارش‌های خرید نفت ایران در ماه می را به 10 روز بعد موکول کردند.
 

زمان تعیین تکلیف CFT و پالرمو

می متالز - عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از احتمال برخی تحولات و تغییرات درون مجمع خبر داد و زمان نخستین جلسه در سال جدید و تصمیم گیری در مورد CFT و پالرمو را اعلام کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما