خبر
سهام   بانک ها  

"وپاسار" بعداز ۲۵ ماه غیبت به بورس بازگشت/ اقبال بازار و افزایش قیمت۳۲درصدی

می متالز - بانک پاسارگاد بالاخره بعد از ۲۵ ماه غیبت خواسته و ناخواسته امروز به بورس بازگشت و با اقبال بازار و افزاییش قیمت ۳۲ درصدی قیمت سهام روبرو شد.

به گزارش می متالز، بانک پاسارگاد درحالی از اول آذر 95 خواسته و ناخواسته از تابلو معاملات بورس غیبت کرده بود که با برگزاری مجمع و تصویب صورت های مالی96، انتشار صورت های مالی 12 ماهه سال گذشته (حسابرسی شده) و اعلام تحقق 46 ریال سود ، عملکرد سه ماه اول سال و... امروز بدون محدودیت نوسان به بورس بازگشت.

با این رویداد "وپاسار" مورد استقبال فعالان واقع شد و 3414 سهامدار حقیقی و 95 حقوقی حاضر به خرید بیش از 1.199 میلیارد سهم به ارزش 159 میلیارد تومان شدند که منجر به رشد 32.9 درصدی و قیمت 132 تومانی هر سهم شد.

با این قیمت گذاری که با اثر مثبت 435 واحدی بانک پاسارگاد بر شاخص همراه بود، ارزش روز بازار سهام این بانک با سرمایه بیش از 5 هزار میلیارد تومانی از 6.6 هزار میلیارد تومان عبور کرد .

کد خبر: 26345
تاریخ: 1397/10/21 - 11:29
منبع: بورس پرس

بورس  بانک پاسارگاد  وپاسار 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش ۹۱۹ واحدی شاخص بورس تهران

می متالز - شاخص کل بورس اوراق بهادار تهران با تقویت ۹۱۹ واحدی به رقم ۲۰۳ هزار و ۷۷۷ واحد رسید.
 

نگاهی به بازار ارز، بورس و انرژی آسیا در روز چهارشنبه

می متالز - شاخص‌های بورس در آسیا به ویژه کره‌جنوبی در پی مشکلاتی در خط تولید میکروچیپ در این کشور به وجود آمد و همینطور دست کاری دولت چین در بازار ارز کاهش یافت
 

تصویب کلیات ترکیب قراردادهای صلح و وکالت در کمیته فقهی بورس

می متالز - دبیر کمیته فقهی سازمان بورس و اوراق بهادار از تصویب کلیات ترکیب قراردادهای صلح و وکالت در کمیته فقهی بورس خبر داد.
 حسین فهیمی اعلام کرد:

راه‌اندازی ۴ سامانه جدید توسط سپرده‌گذاری مرکزی

می متالز - مدیرعامل سپرده‌گذاری مرکزی اوراق و تسویه وجوه اعلام کرد: در سال جاری ۴ سامانه جدید با استفاده از ظرفیت‌های داخلی راه‌اندازی می‌شود تا توسعه بازار سرمایه با شتاب بیشتری صورت گیرد.
 

افزایش ۹۱۹ واحدی شاخص بورس

می متالز - شاخص کل بورس تهران بعد از دو روز کاهش، امروز با ۹۱۹ واحد افزایش در ارتفاع ۲۰۳ هزار و ۷۷۷ واحدی ایستاد.
 رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام کرد:

فرصت‌های جدید کسب و کار با حضور فین تک‌ها در بورس

می متالز - محمدی گفت: حضور تکنولوژی‌های نوین، استارت‌آپ‌ها و فعالان حوزه فین‌تک در بازار سرمایه منجر به یک برد دوگانه برای این بازار می شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما