خبر
سهام   بانک ها   سرمایه گذاری  

مزایده سهام بانک سپه در « وامید »

می متالز - بانک سپه برای اجرای سیاست‌های دولت مبنی بر خروج از بنگاهداری، تمامی سهام خود در گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید را از طریق مزایده در بورس اوراق بهادار تهران واگذار می‌کند.

به گزارش می متالز، محمد کاظم چقازردی؛ مدیرعامل بانک سپه تصریح کرد: تمامی سهام (بیش از ۲۱ میلیارد سهم) بانک سپه در گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید با قیمت پایه هر سهم  932 تومان در بورس اوراق بهادار تهران عرضه می‌شود. متقاضیان سهام گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید می‌توانند با شرایط یکجا نقد یا نقد و شرایطی 70.43 درصد از سهم بانک سپه در این شرکت را خریداری کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران پیش بینی کرد:

تبعات منفی ادغام ۵ بانک‌ نظامی: چاپ پول جدید، افزایش نقدینگی و تورم

می متالز - نایب رئیس اتاق بازرگانی ایران پیش بینی کرد با ادغام ۵ بانک‌ و موسسه نظامی در بانک سپه، بانک مرکزی برای جبران بدهی‌های این بانک‌ها اقدام به چاپ پول جدید کند که منجر به افزایش نقدینگی و تورم خواهد شد.
 

نحوه خرید سهام « ومهر »

می متالز - بانک مهر اقتصاد نیز با توجه به ادغام ۵ بانک‌ها و موسسه اعتباری وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه، نحوه خرید سهام را اعلام کرد.
 

فروش سهام بانک های نظامی از 18 فروردین آغاز می شود

می متالز - واگذاری سهام بانک های انصار، قوامین، موسسه اعتباری کوثر و مهر اقتصاد از 18 فروردین ماه 98 آغاز می شود و اشخاص حقیقی و حقوقی غیروابسته به نیروهای مسلح می توانند نسبت به واگذاری سهام خود اقدام کنند.
 

پیام نوروزی مدیرعامل بانک سپه

می متالز - مدیرعامل بانک سپه با صدور پیامی فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال جدید را تبریک گفت.
 

موزه بانک سپه در ایام نوروز میزبان گردشگران است

می متالز - موزه بانک سپه از تاریخ دوم لغایت یازدهم فروردین ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۹ الی ۱۶ میزبان گردشگران و علاقمندان به تاریخ و تمدن کهن ایران اسلامی است.
 به شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی ارائه شد:

گزارش همتی از روند ادغام بانک‌های نیروهای مسلح

می متالز - رییس کل بانک مرکزی گزارش روند ادغام بانک‌های نیروهای مسلح را به شورای عالی هماهنگی اقتصادی ارائه کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما