خبر
سهام   بانک ها   سرمایه گذاری  

مزایده سهام بانک سپه در « وامید »

می متالز - بانک سپه برای اجرای سیاست‌های دولت مبنی بر خروج از بنگاهداری، تمامی سهام خود در گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید را از طریق مزایده در بورس اوراق بهادار تهران واگذار می‌کند.

به گزارش می متالز، محمد کاظم چقازردی؛ مدیرعامل بانک سپه تصریح کرد: تمامی سهام (بیش از ۲۱ میلیارد سهم) بانک سپه در گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید با قیمت پایه هر سهم  932 تومان در بورس اوراق بهادار تهران عرضه می‌شود. متقاضیان سهام گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید می‌توانند با شرایط یکجا نقد یا نقد و شرایطی 70.43 درصد از سهم بانک سپه در این شرکت را خریداری کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 تندیس ستاره ملی روابط عمومی؛

روابط عمومی بانک سپه تندیس ستاره ملی روابط عمومی گرفت

می متالز - در ششمین دوره جشنواره ستارگان روابط عمومی ایران اداره کل روابط عمومی بانک سپه به دلیل درخشش در مجموعه فعالیت‌های ارتباطی، در طول سال ۱۳۹۷، تندیس ستاره ملی روابط عمومی گرفت.
 

پایان فرصت فروش سهام بانک‌های ادغامی، فردا

می متالز - در پی تصمیم ادغام پنج بانک و موسسه مالی وابسته به نیروهای مسلح در سپه، نخستین گام اجرایی ادغام با فروش سهام از ۱۸ فروردین تا ۲۹ اردیبهشت ماه کلید خورد و تنها یک روز تا پایان فروش سهام فرصت باقی است.
 

چگونگی عرضه سهام « ‌وامید »

می متالز - بیش از 50 درصد سهام گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید با قیمت هر سهم 932 تومان به فروش می رسد.
 

چرا ادغام بانک‌های وابسته به نیروی‌های مسلح رویداد مهمی است؟

می متالز - ادغام بانک‌ها گامی بلند جهت ایجاد اندوخته دانش حقوقی و عملی در حوزه بازار پول است و می‌تواند برای تکرار مدیریت مطلوب ابرچالش‌های موجود در نظام اقتصادی ایران مورد بهره برداری قرار گیرد.
 در بانک سپه ایجاد شد؛

راه‌اندازی سامانه جامع بانکی مبتنی بردانش بومی و ملی «امید»

می متالز - بانک سپه به‌ منظور خدمات‌رسانی مطلوب به مشتریان با آغاز طرح توسعه بانکداری متمرکز گام مهمی در بروزرسانی و گسترش زیرساخت‌های حوزه فناوری اطلاعات خود برداشت.
 

مجریان طرح ادغام بانک‌ها معرفی شدند

می متالز - در راستای اجرای امور مربوط به ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه ۱۲ انتصاب جدید در این بانک صورت گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما