خبر
سهام   سرمایه گذاری  

"ومعادن" سرمایه خود را ۱۳۰درصد افزایش می دهد

می متالز - شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات از ارایه پیشنهاد افزایش سرمایه ۱۳۰درصدی خبر داد.

به گزارش می متالز، هیات مدیره شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات قصد دارد سرمایه خود را ۱۳۰ درصد افزایش دهد.

این شرکت اعلام کرد هیات مدیره قرار است این پیشنهاد را به مجمع عمومی فوق العاده ارایه دهد و هدف خود را از این اقدام برای جبران مخارج سرمایه ای انجام شده و مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر و تحصیل سهام جدید است.

"ومعادن" این اقدام را در تاریخ ۱۳ بهمن ۱۳۹۷ به تصویب هیات مدیره رسانده و قرار است سرمایه شرکت از مبلغ ۳۴ هزار و ۱۱۸ میلیارد و ۳۸۹ میلیون ریال به مبلغ ۸۱ هزار و ۳۱۸ میلیارد و ۳۸۹ میلیون ریال افزایش دهد. این افزایش سرمایه از محل آورده نقدی سهامداران، مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی تامین خواهد بود.

لازم به ذکر است؛ انجام این افزایش سرمایه منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معافیت مالیاتی تجدید ارزیابی دارایی‌ها برای یک‌سال دیگر تمدید شد

ناترازی «خودرو» در ترازوی تحلیل

می متالز - جلسه شورای عالی هماهنگی اقتصادی امروز به ریاست رئیس جمهور و با حضور رؤسای قوه مقننه و قضائیه و دیگر اعضاء تشکیل شد. در این جلسه مصوب شد شرکت‌های زیان‌ده در سال 97 که با افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی‌ها از شمول ماده 141 قانون تجارت خارج می‌شوند، از معافیت مالیاتی ثبت افزایش سرمایه تا پایان سال 98 برخوردار خواهند بود. در این گزارش به بررسی امکانات ایران خودرو برای استفاده از این قانون در سال جاری خواهیم پرداخت.
 

اطلاعیه جدید فروش سهام ۴ بانک و موسسه ادغامی

می متالز - فرابورس ایران امروز در اطلاعیه‌ای مبلغ ورود سفارش برای بانک‌های ادغامی حکمت ایرانیان، بانک قوامین، بانک مهر اقتصاد و موسسه اعتباری کوثر و همچنین شرایط فروش سهام بانک انصار را اعلام کرد.
 

تازه‌ترین تحولات افزایش سرمایه‌های بورسی

می متالز - گزارش هفتگی پیش‌رو به مقوله افزایش سرمایه‌های بورسی از مرحله صدور مجوز توسط سازمان بورس تا ثبت آن در اداره ثبت شرکت‌ها به مقوله شرایط خرید آنلاین «حق‌تقدم استفاده نشده» اشاره دارد.
 

ساماندهی صندوق‌های سرمایه‌گذاری مشترک

می متالز - رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار می‌گوید: صندوق‌های سرمایه گذاری مشترک از نظر نظام نرخ‌ها، ساماندهی و تخلفات بانک‌ها در خصوص صدور یونیت صندوق‌ها برطرف شد.
 رییس سازمان بورس و اوارق بهادار تشریح کرد:

اقداماتی کم نظیر در فرهنگ سازی بازار سرمایه

می متالز - شاپور محمدی، رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با بررسی اقدامات انجام شده در معاونت های این سازمان در سال گذشته و اثرات آن در سال جدید به پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، گفت: در حوزه بازار یکی از مهم ترین اقدامات انجام شده بحث حاکمیت شرکتی بود که اصول آن در سال گذشته تدوین و ابلاغ شد و در سال ۹۸ اجرایی می شود.
 

سازمان بورس ملزم به انتشار صورت‌های مالی

می متالز - با بررسی لایحه شفافیت در جلسه هیات وزیران و در صورت تصویب در مجلس، موسسه‌های عمومی و خصوصی از جمله سازمان بورس و اوراق بهادار باید صورت‌های مالی و اطلاعات دارایی و هزینه‌ها را منتشر کنند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما