خبر
زغال سنگ  

حسنخانی: واگذاری زغال سنگ طبس به شرکت صدر تامین کارشناسی شود

می متالز - نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به واگذاری ذغال سنگ طبس به وزارت رفاه گفت: وزارت رفاه می خواهد این موضوع را به شرکت صدر تامین بدهد، ما درخواست داریم که این موضوع بررسی کارشناسی شود.

به گزارش می متالز، محمد رضا امیرحسنخانی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی مجلس بیان کرد: موضوع زغال سنگ طبس به وزارت رفاه واگذار شده و وزارت رفاه می خواهد این موضوع را به شرکت صدر تامین بدهد، ما درخواست داریم که این موضوع بررسی کارشناسی شود، ما نمی‌خواهیم جلوی رشد و توسعه را بگیریم ولی حداقل برای مدیران شهرستان این موضوع کاملاً کارشناسی شود تا بتوانیم در مورد آن تصمیم بگیریم.

وی در تذکری به وزیر راه بیان کرد: ما یک کیلومتر آزادراه در حوزه انتخابیه نداریم، اکنون نزدیک عید نوروز است و بسیاری از مسیرهای ما دو بانده نشده است، ٥ کیلومتر از مسیر بجستان - فردوس باقی مانده است، دهوک - فردوس دو بانده نشده است ، طبس - یزد ، بشرویه - طبس و بشرویه  - فردوس نیز مشکل دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 ربیعی:

باید به سمت رشد فراگیر حرکت کنیم/ نظام بانکی ما در ذات خود به سمت سوداگری و نابرابری متمایل است/ بانک‌های خصوصی نارسایی‌ بانک‌های دولتی را پوشش ندادند

می متالز - ربیعی گفت: رشد اقتصادی ما به هیچ عنوان موجب افزایش اشتغال و بهبود ضریب جینی نشده است از همین روی نیازمند تغییر در پارادایم رشد هستیم. باید به سمت نوعی از رشد حرکت کنیم که اشتغال فراگیر مبتنی بر بهبود زندگی فقرا و درگیر کردن اقشار پایین در آن صورت بگیرد.
 

چند نفر سهام « تاصیکو » خریدند؟

می متالز - سهام سرمایه‌گذاری صدر تامین (تاصیکو) از شرکت‌های وابسته به شستا به عنوان نخستین عرضه سال98، امروز در بازار بورس تهران عرضه شد.
 تداوم رکوردشکنی‌های بورس

ثبت رکورد ۲۱۴ هزار و ۸۶۷ واحدی شاخص بورس

می متالز - تمامی شاخص‌های بورس تهران امروز (دوشنبه) سبز رنگ و شاخص کل برای اولین بار با ۵ هزار و ۶۲۳ واحد رشد در ارتفاع ۲۱۴ هزار و ۸۶۷ واحدی ایستاد.
 

آماده باش « تاصیکو » برای عرضه در بورس

می متالز - سرمایه‌گذاری صدر تامین در حالی جلسه معارفه خود به منظور تشریح آخرین وضعیت مالی و عملیاتی را برگزار کرد که به احتمال زیاد نخستین عرضه اولیه در سال جدید خواهد بود.
 توسط بورس تهران اعلام شد:

جزییات اولین عرضه اولیه سال ۹۸

می متالز - بورس تهران با انتشار اطلاعیه‌ای رسمی جزییات اولین عرضه سهام در سال ۹۸ را اعلام کرد.
 

نخستین عرضه اولیه امسال بورس روز دوشنبه

می متالز - نخستین عرضه اولیه امسال بورس اوراق بهادار تهران با عرضه ۱۰ درصد سهام شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین در روز دوشنبه آینده انجام می‌شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما