خبر
زغال سنگ  

حسنخانی: واگذاری زغال سنگ طبس به شرکت صدر تامین کارشناسی شود

می متالز - نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به واگذاری ذغال سنگ طبس به وزارت رفاه گفت: وزارت رفاه می خواهد این موضوع را به شرکت صدر تامین بدهد، ما درخواست داریم که این موضوع بررسی کارشناسی شود.

به گزارش می متالز، محمد رضا امیرحسنخانی نماینده مردم فردوس در مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی جلسه علنی مجلس بیان کرد: موضوع زغال سنگ طبس به وزارت رفاه واگذار شده و وزارت رفاه می خواهد این موضوع را به شرکت صدر تامین بدهد، ما درخواست داریم که این موضوع بررسی کارشناسی شود، ما نمی‌خواهیم جلوی رشد و توسعه را بگیریم ولی حداقل برای مدیران شهرستان این موضوع کاملاً کارشناسی شود تا بتوانیم در مورد آن تصمیم بگیریم.

وی در تذکری به وزیر راه بیان کرد: ما یک کیلومتر آزادراه در حوزه انتخابیه نداریم، اکنون نزدیک عید نوروز است و بسیاری از مسیرهای ما دو بانده نشده است، ٥ کیلومتر از مسیر بجستان - فردوس باقی مانده است، دهوک - فردوس دو بانده نشده است ، طبس - یزد ، بشرویه - طبس و بشرویه  - فردوس نیز مشکل دارد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

درج نماد یک شرکت سرمایه‌گذاری در بورس

می متالز - شرکت سرمایه گذاری صدر تامین با نماد «تاصیکو» در فهرست بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.
 

عرضه شستا و زیرمجموعه هایش در بورس کلید خورد

می متالز - مدیر پذیرش شرکت بورس اوراق بهادار تهران گفت: پروژه‌ی ورود شرکت‌های شستا به بورس کلید خورد و هماهنگی‌هایی لازم برای مقدمات کار انجام شد.
 

سهامدار عمده، شرکت زغال سنگی خرید

می متالز - شرکت های فولادی که منطبق با شیوه کوره بلند اقدام به تولید می کنند برای تولید خود نیاز به تامین زغال سنگ دارند.
 

نشست سهامداران حقوقی ذوب آهن اصفهان

می متالز - نشست سهامداران حقوقی شرکت با حضور مهندس زمانی مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری صدر تامین، مهندس یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان 12 اسفندماه در تهران برگزار شد.
 

جزییات عرضه اوراق جدید اختیار « فولاد »

می متالز - از امروز ۱۲.۱ میلیارد اوراق اختیار فروش تبعی فولاد مبارکه توسط سرمایه‌گذاری صدر تامین در بورس عرضه می‌شود.
 

عقد تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان نظام مهندسی معدن ایران و شرکت سرمایه گذاری صدر تامین

می متالز - تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان نظام مهندسی معدن ایران و شرکت سرمایه‌گذاری صدر تامین به منظور انجام پژوهش‌های کاربردی و نظارت بر اجرای پروژه های معدنی و صنایع معدنی منعقد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما