خبر
بیمه  
بیمه آرمان پرداخت کرد؛

بیش از ۱۰ میلیارد ریال خسارت جرحی به یک مصدوم

می متالز - بیمه آرمان بابت خسارت جرحی یک مصدوم حادثه رانندگی در کرمان، بیش از ۱۰ میلیارد ریال خسارت به خانواده زیان دیده پرداخت کرد.

به گزارش می متالز، منصور برهانی نژاد سرپرست شعبه کرمان بیمه آرمان در مراسم اعطای چک پرونده خسارت جرحی به خانواده زیان دیده که با حضور فرماندار، امام جمعه و رییس شورای شهر نرماشیر از توابع استان کرمان و مدیران امور شعب و روابط عمومی بیمه آرمان در محل زندگی مصدوم برگزار شد، ضمن ابراز همدردی با این خانواده گفت: خوشبختانه خودروی مقصر حادثه تحت پوشش شرکت بیمه آرمان بوده و این شرکت پس از دریافت مدارک و قطعی شدن رأی دادگاه نسبت به ایفای تعهدات پس از اخذ مجوزهای لازم اقدام کرده است.

فرماندار و امام جمعه نرماشیر نیز در این مراسم ضمن قدردانی از این اقدام رضایت بخش بیمه آرمان در تسکین آلام خانواده زیاندیده، بیمه را موجب امنیت، آرامش و آسایش خاطر خانواده ها دانست و خواستار توجه مردم به پوشش های بیمه ای و همچنین توجه مسئولان به توسعه چتر حمایتی بیمه در میان آحاد مردم و در سطح کشور شد.

این پرونده مربوط به تصادف یک کودک ۵ ساله بود که در تصادف با یک خودرو سواری دچار مصدومیت شدید شده و در حال حاضر در بستر بیماری است و زندگی نباتی دارد. بر اساس رای صادره از سوی دادگاه، دیه زیان دیده به میزان ۴۴۷.۳۳ درصد تعیین شده بود که چک زیان دیده طی تشریفات قانونی به خانواده مصدوم تحویل و پرونده مختومه شد.

کد خبر: 30115
تاریخ: 1397/12/14 - 11:37
منبع: ایبنا

بیمه آرمان  منصور برهانی نژاد  خسارت 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

استمرار صدور بیمه شخص ثالث توسط « آرمان »

می متالز - بیمه مرکزی، استمرار صدور بیمه شخص ثالث توسط بیمه آرمان را تایید کرد.
 معاون وزیر راه و شهرسازی :

میزان خسارت‌های سیل به ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان رسید/ایجاد راه‌های جایگزین برای تردد کامیون‌های ترانزینی

می متالز - حسن نیا گفت: طبق برآوردهای اولیه میزان خسارت‌های وارد شده به راه‌های کشور ۳ هزار و ۵۰۰ میلیون تومان است.
 مدیر گاز رسانی شرکت گاز در بیست و چهارمین نمایشگاه نفت:

گازرسانی به بیش از 3000 روستا تا پایان سال/ سیل 300 میلیارد تومان به تاسیسات گاز خسارت وارد کرد

می متالز - مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه 1500 میلیارد تومان اعتبار برای گازرسانی به استان‌های محروم در نظر گرفته شده است، گفت: در سال جاری 3062 روستا و 49 شهر گازرسانی خواهند شد.
 

اهدا بیش از ۴۵ میلیارد ریال کمک‌های بخش تعاون به مناطق آسیب دیده

می متالز - کاروان کمک های نقدی و غیرنقدی اهدایی بخش تعاون کشور امروز به میزان ۴۵میلیارد ریال به مناطق آسیب دیده از سیل اعزام شد.
 نماینده مردم اصفهان:

مخالفان سد سازی پاسخگوی خسارت‌های سیلاب باشند!/ 65 درصد زاینده رود خالی است اما میلیاردها مترمکعب آب راهی خلیج فارس شد

می متالز - نماینده مردم اصفهان گفت: کسانی که شعارهای ضد سدسازی می‌دادند و سدسازی را تعطیل کردند باید پاسخگوی خسارت‌های سیلاب فروردین ماه کشور باشند!
 

خسارت ناشی از گردوغبار به منابع زیستی و اقتصادی برآورد می‌شود

می متالز - نخستین کارگاه مطالعات برآورد خسارت ناشی از گردوغبار به منابع زیستی و اقتصادی با حضور مسؤولین در سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما