خبر
بیمه  
بیمه آرمان پرداخت کرد؛

بیش از ۱۰ میلیارد ریال خسارت جرحی به یک مصدوم

می متالز - بیمه آرمان بابت خسارت جرحی یک مصدوم حادثه رانندگی در کرمان، بیش از ۱۰ میلیارد ریال خسارت به خانواده زیان دیده پرداخت کرد.

به گزارش می متالز، منصور برهانی نژاد سرپرست شعبه کرمان بیمه آرمان در مراسم اعطای چک پرونده خسارت جرحی به خانواده زیان دیده که با حضور فرماندار، امام جمعه و رییس شورای شهر نرماشیر از توابع استان کرمان و مدیران امور شعب و روابط عمومی بیمه آرمان در محل زندگی مصدوم برگزار شد، ضمن ابراز همدردی با این خانواده گفت: خوشبختانه خودروی مقصر حادثه تحت پوشش شرکت بیمه آرمان بوده و این شرکت پس از دریافت مدارک و قطعی شدن رأی دادگاه نسبت به ایفای تعهدات پس از اخذ مجوزهای لازم اقدام کرده است.

فرماندار و امام جمعه نرماشیر نیز در این مراسم ضمن قدردانی از این اقدام رضایت بخش بیمه آرمان در تسکین آلام خانواده زیاندیده، بیمه را موجب امنیت، آرامش و آسایش خاطر خانواده ها دانست و خواستار توجه مردم به پوشش های بیمه ای و همچنین توجه مسئولان به توسعه چتر حمایتی بیمه در میان آحاد مردم و در سطح کشور شد.

این پرونده مربوط به تصادف یک کودک ۵ ساله بود که در تصادف با یک خودرو سواری دچار مصدومیت شدید شده و در حال حاضر در بستر بیماری است و زندگی نباتی دارد. بر اساس رای صادره از سوی دادگاه، دیه زیان دیده به میزان ۴۴۷.۳۳ درصد تعیین شده بود که چک زیان دیده طی تشریفات قانونی به خانواده مصدوم تحویل و پرونده مختومه شد.

کد خبر: 30115
تاریخ: 1397/12/14 - 11:37
منبع: ایبنا

بیمه آرمان  منصور برهانی نژاد  خسارت 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 قائم مقام شرکت فرودگاه‌های کشور خبر داد:

تشکیل ستاد بحران در شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران/ جلوگیری از بروز خسارت در فرودگاه‌های گرگان و خرم‌آباد

می متالز - حسین اسفندیاری قائم مقام مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران در امور فرودگاه‌های کشور، از تشکیل ستاد بحران در این شرکت برای مقابله با بحران ناشی از سیلاب خبر داد و گفت: از آسیب به فرودگاه‌های گرگان و خرم‌آباد جلوگیری شده و این فرودگاه‌ها عملیاتی هستند.
 معاون آبفار گلستان خبر داد:

خسارت 262 میلیارد ریالی سیل گلستان به تاسیسات آبرسانی روستاها

می متالز - معاون بهره‌برداری شرکت آب و فاضلاب روستایی گلستان از خسارت 262 میلیارد ریالی تاسیسات آبرسانی روستاهای استان خبر داد و گفت: این ارزیابی خسارت برای روستاهای قابل دسترسی بوده است.
 

خسارت ۱۰۰۰ میلیاردی به جاده های استان گلستان

می متالز - معاون وزیر راه و شهرسازی میزان خسارات وارده به راه‌ها و ابینه فنی در اثر رانش زمین و سیل در محورهای این استان را بیش از ۱۰۰۰ میلیارد ریال اعلام کرد.
 

حق بیمه شخص ثالث برای سال آینده ۱۵ درصد افزایش یافت

می متالز - شورایعالی بیمه حق بیمه شخص ثالث را برای سال آینده ۱۵ درصد بیش از نرخ های مورد عمل در سال ۱۳۹۷ تعیین کرد.
 توسط بیمه تجارت نو انجام شد؛

بررسی خسارت ۷۰۰ واحد زلزله زده هرمزگان در یک هفته

می متالز - بدنبال وقوع زلزله در استان هرمزگان، بررسی و ارزیابی خسارت ۷۰۰ واحد مسکونی توسط بیمه تجارت نو ظرف یک هفته انجام شد.
 

کامبیز پیکارجو به طور رسمی مدیرعامل بیمه آرمان شد

می متالز - کامبیز پیکارجو با مُهر تایید رییس کل بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، به طور رسمی سکان هدایت شرکت بیمه آرمان را به دست گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما