خبر
بیمه  
توسط بیمه تجارت نو انجام شد؛

بررسی خسارت ۷۰۰ واحد زلزله زده هرمزگان در یک هفته

می متالز - بدنبال وقوع زلزله در استان هرمزگان، بررسی و ارزیابی خسارت ۷۰۰ واحد مسکونی توسط بیمه تجارت نو ظرف یک هفته انجام شد.

به گزارش می متالز، پس از وقوع زلزله در مناطق بنادر لافت، خمیر و پل شرقی استان هرمزگان از سوی مدیر عامل بیمه تجارت‌نو، علیرضا بنی اسدی قائم مقام و مدیر بیمه های اموال این شرکت به مناطق زلزله زده اعزام شد تا از نزدیک برچگونگی فرایند ارزیابی خسارت‌های وارده به مدد جویان کمیته امداد امام خمینی (ره)، نظارت کند.

بنی اسدی در این با اشاره به رصد دقیق تمام مناطق زلزله زده توسط کارشناسان بیمه تجارت‌نو گفت: پس از این اتفاق تلخ برحسب تکلیف و احساس مسئولیت دراولین فرصت تیم کارشناسان ارزیاب خسارت دراستان هرمزگان، فعالیت خود را با بازدید از تمام اماکنی که گزارش حادثه و اعلام خسارت  آنها ارسال شده بود، آغاز کردند.

وی یکی ازسیاست های بیمه تجارت‌نو را سرعت عمل در ایفای تعهدات برشمرده و اظهارداشت: ارزیابی خسارت حدود ۷۰۰ واحد مسکونی مدد جویان این کمیته درکمتراز یک هفته صورت گرفت که این اقدام را می توان رکوردی درارزیابی خسارت با این وسعت دانست.

قائم مقام مدیرعامل بیمه تجارت نو بیشترین خسارت وارده این زلزله را که ۲۱ بهمن رخ داد، مربوط به سه بندرخمیر، لافت وپل شرقی اعلام کرده و گفت: درحوادث غیرمترقبه ازاین دست با بررسی اولیه فرم اعلام خسارت برای شرکت بیمه گر مشخص می شود که تعدادی از خسارت‌های جرئی در حد فرانشیز قرارداد هستند از این رو دیگر نیازی به بازدید از محل حادثه نیست، اما به دلیل اهمیت موضوع و جایگاه کمیته امداد امام خمینی(ره) به عنوان یکی از بزرگترین بیمه گذاران صنعت بیمه که با بیمه تجارت‌نو قرارداد همکاری دارد تیم کارشناسی مکلف شد از تمام موارد اعلام خسارت شده، بازدید کند.

بنی اسدی گسترش دامنه همکاری تجارت‌نو و کمیته امداد استان هرمزگان را درکنار نظارت برارزیابی خسارت از نتایج این سفر برشمرده و افزود: درجلسه ای با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ومعاونت بحران استان هرمزگان کلیه مسائل مربوط به قرارداد و تکالیف طرفین مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفته و به این مهم تاکید شد که بیمه تجارت‌نو به عنوان یکی از شرکت های نوظهوراین صنعت با ترکیب سهامداران حرفه ای درکنار نیروهای جوان و مدیران مجرب بستر مناسب و متمایزی را در مقایسه با سایر شرکت های قدیمی برای خدمت رسانی شایسته به بیمه گذاران و بیمه شدگان فراهم کرده است.

وی افزود: روند گردش کار در بیمه های درمان و اتومبیل نیز مورد بررسی قرارگرفت که اقدامات انجام شده اعلام رضایت بیمه گذار را به دنبال داشت. در این دیدار همچنین طرفین برای تعامل هرچه بیشتر اعلام آمادگی کردندتا طبق تاکیدات مدیرعامل، این قرارد با کیفیت خاص و مثال زدنی مسیر خود را ادامه دهد.

 بنی اسدی اظهار امیدواری کرد با توجه به رضایت مندی مجموعه کمیته امداد از کلیه خدمات ارائه شده و اعزام تیم های ارزیابی خسارت و کارشناسی منازل مسکونی آسیب دیده در زلزله اخیر، بستر مناسبی برای استمرار همکاری در سنوات آتی فراهم شود.

کد خبر: 30120
تاریخ: 1397/12/14 - 11:45
منبع: ایبنا

زلزله  خسارت  بیمه تجارت‌نو  علیرضا بنی اسدی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون وزیر راه و شهرسازی :

میزان خسارت‌های سیل به ۳ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان رسید/ایجاد راه‌های جایگزین برای تردد کامیون‌های ترانزینی

می متالز - حسن نیا گفت: طبق برآوردهای اولیه میزان خسارت‌های وارد شده به راه‌های کشور ۳ هزار و ۵۰۰ میلیون تومان است.
 مدیر گاز رسانی شرکت گاز در بیست و چهارمین نمایشگاه نفت:

گازرسانی به بیش از 3000 روستا تا پایان سال/ سیل 300 میلیارد تومان به تاسیسات گاز خسارت وارد کرد

می متالز - مدیر گاز رسانی شرکت ملی گاز ایران با بیان اینکه 1500 میلیارد تومان اعتبار برای گازرسانی به استان‌های محروم در نظر گرفته شده است، گفت: در سال جاری 3062 روستا و 49 شهر گازرسانی خواهند شد.
 

اهدا بیش از ۴۵ میلیارد ریال کمک‌های بخش تعاون به مناطق آسیب دیده

می متالز - کاروان کمک های نقدی و غیرنقدی اهدایی بخش تعاون کشور امروز به میزان ۴۵میلیارد ریال به مناطق آسیب دیده از سیل اعزام شد.
 نماینده مردم اصفهان:

مخالفان سد سازی پاسخگوی خسارت‌های سیلاب باشند!/ 65 درصد زاینده رود خالی است اما میلیاردها مترمکعب آب راهی خلیج فارس شد

می متالز - نماینده مردم اصفهان گفت: کسانی که شعارهای ضد سدسازی می‌دادند و سدسازی را تعطیل کردند باید پاسخگوی خسارت‌های سیلاب فروردین ماه کشور باشند!
 

خسارت ناشی از گردوغبار به منابع زیستی و اقتصادی برآورد می‌شود

می متالز - نخستین کارگاه مطالعات برآورد خسارت ناشی از گردوغبار به منابع زیستی و اقتصادی با حضور مسؤولین در سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد.
 

بررسی تحصیلات و تخصص اعضای هیات ویژه گزارش ملی سیلاب

می متالز - حضور افرادی با تحصیلات علوم ارتباطات، مارکتینگ و جامعه شناسی در هیئت ویژه گزارش ملی سیلاب، درحالی که این امکان وجود داشت از حضور کارشناسان مطرح و باتجربه صنعت آب کشور به‌خصوص در بخش سدسازی استفاده شود، انتخابی سؤال‌برانگیز است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما