خبر
بیمه  

کارکنان و بازنشستگان قوه قضاییه، بیمه‌گذاران جدید طرح مهر دانا

می متالز - تفاهم نامه پرداخت تسهیلات پوشش‌های بیمه‌ای مورد درخواست شاغلین و بازنشستگان قوه قضاییه در قالب طرح مهر دانا بین بیمه دانا، قوه قضاییه و بانک قرض الحسنه مهر ایران منعقد شد.

به گزارش می متالز، ابراهیم کاردگر نایب رئیس هیات مدیره و مدیر عامل بیمه دانا در این مراسم گفت: طرح مهر دانا در راستای تفاهم با بانک قرض الحسنه مهر ایران اقدام منحصر به فردی است که در راستای پیام رهبر معظم انقلاب در گام دوم انقلاب انجام می‌شود و ما دنبال ایجاد تمدن نوین اسلامی هستیم.

وی افزود: ما با ابزار نظام سرمایه داری نمی‌توانیم تمدن نوین اسلامی ایجاد کنیم بلکه باید با ابزار اسلامی به این هدف برسیم. کاردگر با بیان اینکه در سال گذشته در صنعت بیمه حدود ۲۰ میلیون بیمه نامه صادر شده است، افزود: در طرح مهر دانا همه کسانی که به دفاتر فروش بیمه دانا در سراسر کشور مراجعه می‌کنند و متقاضی خرید بیمه نامه باشند، بدون مراجعه به بانک و بدون ضامن و کارمزد برای هر نفر تا سقف ۲.۵ میلیون تومان تسهیلات بانکی توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران اختصاص می‌یابد.

وی با اشاره به مزایای تفاهم نامه طرح مهر دانا گفت: این طرح بدون کارمزد و بدون مراجعه به بانک است و ما تلاش می‌کنیم خدمات خوب بیمه‌ای در حوزه شخص ثالث، بدنه اتومبیل و آتش سوزی به متقاضیان ارائه دهیم.

مدیرعامل شرکت بیمه دانا با تاکید بر اینکه بیمه توأم با آرامش و آسایش است، ادامه داد: خرید این بیمه نامه باید همراه خود آسایش و آرامش را داشته باشد که امید است این تفاهم نامه این مهم را برآورده کند

در این مراسم مرضیه وحید دستجردی رئیس مرکز سیاستگذاری و برنامه ریزی سلامت قوه قضاییه نیز در سخنانی گفت: بیمه دانا بیمه‌ای است که قبل از انقلاب تاسیس شده و اساس آن درمان بوده است کخ علاوه بر آن خدمات خوبی در زمینه بیمه ارائه می‌کند. طرح مهر دانا نیز کمترین هزینه را ایجاد و بیشترین منفعت را به بار می‌آورد.

وی افزود: طرح مهر دانا برنامه بسیار خوبی است که به همه کارکنان و قضات در قوه قضاییه توصیه می‌کنم از این خدمت بزرگ که برای آنها کمترین هزینه را دارد، استفاده کنند. رئیس مرکز سیاست گذاری و برنامه ریزی سلامت قوه قضاییه با بیان اینکه این طرح قرض الحسنه است و به مردم کمک می‌کند که امیدواریم سایر بانک‌ها نیز از این اقدام تبعیت کنند، افزود: امروز نیاز به اقتصاد مقاومتی داریم تا مردم کمترین مشکلات اقتصادی را داشته باشند.

وی از خدمات ابراهیم کاردگر و بیمه دانا برای پوشش بیمه درمان تکمیلی کارکنان قوه قضاییه ابراز رضایت کرد و خواستار تداوم خدمت رسانی این شرکت بیمه ای به همکاران خود شد. در ادامه مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران، نیز در سخنانی اظهار داشت: مسیر حوزه بیمه‌ای و بانکی به سمتی می‌رود که بانک‌ها و نهادها خدمات بهتری به مردم برسانند.

وی به مزایای اصلی طرح مهر دانا اشاره کرد و حذف مراجعات به ۲ دستگاه بیمه و بانک و انجام همه امور به شکل الکترونیکی را از جمله آنها دانست. اکبری ادامه داد: شرایط بقای این قرار داد این است که در وصول مطالبات و اقساط بهینه کار کنیم و اگر مردم به موقع اقساط را پرداخت نکنند این گونه طرح‌ها متوقف خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

جزییات دیدار مدیران عامل بانک ها با رییس قوه قضاییه

می متالز - رئیس قوه قضاییه در دیدار با مدیران عامل عضوشورای هماهنگی بانکها از تلاش‌ها در حوزه مسائل اقتصادی، پولی و بانکی برای حل مشکلات سیل زدگان و پرداخت تسهیلات ازدواج قدردانی کرد.
 

دیدار جمعی از مدیران نظام بانکی با رییس قوه قضاییه

می متالز - جمعی از مدیران نظام بانکی با رییس قوه قضاییه دیدار کردند.
 

سامانه اعتبارسنجی بیمه‌گذاران در بیمه مرکزی راه‌اندازی شد

می متالز - بیمه مرکزی سامانه‌ای را برای استعلام بیمه نامه بیمه گذاران فراهم کرده که افراد با ورود اطلاعات خواسته شده در آن، می‌توانند به تمامی اطلاعات بیمه‌ای خود دسترسی داشته باشند.
 

گزارش تحقیق و تفحص از وزارت صنعت به قوه قضاییه ارجاع شد

می متالز - گزارش تحقیق و تفحص از عملکرد وزارت صنعت، معدن و تجارت در خصوص صدور مجوز واگذاری معادن و نظارت بر برداشت از معادن معدنی پس از قرائت در مجلس، به قوه قضاییه ارجاع شد.
 

آمادگی مجلس برای تعامل با قوه قضاییه و برخورد با دلالان بازار

می متالز - نایب رییس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس گفت: کمیسیون قضایی مجلس آماده تعامل با قوه قضاییه برای برخورد با دلالان بازار است.
 

تعیین نرخ حق بیمه ثالث در انتظار تصمیم شورای عالی بیمه

می متالز - قوه قضاییه روز گذشته در حالی نرخ دیه برای سال آینده را ۲۷۰ میلیون در ماه‌های عادی و ۳۶۰ میلیون تومان در ماه‌های حرام اعلام کرد که بیمه‌گذاران منتظر محاسبه حق بیمه شخص ثالث خود در سال ۹۸ هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما