خبر
زغال سنگ  
در ژانویه رخ داد؛

رشد ۱۳۶ درصدی واردات زغال سنگ به چین

می متالز - آخرین آمار گمرکی چین نشان می دهد در ژانویه سال جاری واردات زغال سنگ به چین ۱۳۵.۵۷ درصد رشد ماهانه داشت و ۷.۳۷ میلیون تن شد که در مقایسه با ژانویه سال گذشته نیز ۴۵.۷۳ درصد بالا رفت.

به گزارش می متالز، دراین بین واردات از استرالیا رشد ماهانه ۹۰۰ درصدی داشت و ۴.۳۳ میلیون تن شد و نسبت به سال گذشته نیز ۵۲.۴۵ درصد بالا رفت. از آنجایی که نوامبر گذشته واردات زغال سنگ با ممنوعیت ناگهانی ترخیص گمرکی تا پایان سال ۲۰۱۸ روبرو شد واردات ژانویه چنین رشد چشمگیری داشت

کد خبر: 30256
تاریخ: 1397/12/15 - 12:10
منبع: بورس کالای ایران

زغال سنگ  واردات  چین 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش عرضه چین و هند قیمت الکترود را کاهش می دهد

می متالز - فعالان اروپایی و آسیایی در حوزه معدن و صنایع معدنی پیش بینی کرده اند قیمت الکترود در ماه فوریه کاهش بیشتری خواهد داشت و دلیل اصلی آن را افزایش عرضه چین و هند در روزهای اخیر می دانند با همین پیش بینی بسیاری از متقاضیان نیز از خرید صرفه نظر کرده اند و در انتظار کاهش قیمت برای تقاضا هستند به همین سبب معاملات الکترود کاهش داشته است.
 

افزایش صادرات آلومینیوم کانادا به اتحادیه اروپا در سال ۲۰۱۹

می متالز - صادرات آلومینیوم کانادا به اتحادیه اروپا در سال ۲۰۱۸ با افزایش چشمگیری روبرو شد.
 

پیش‌بینی پرس متال از بازار آلومینیوم در سال ۲۰۱۹

می متالز - شرکت پرس متال (Press Metal)، تقاضا برای فلز آلومینیوم را در سال 2019، بیش از موجودی این فلز در بازار پیش‌بینی می‌کند.
 

یک خواسته و دو هدف انجمن سازندگان قطعات برای سال آینده

می متالز - دبیر انجمن سازندگان قطعات، ضمن درخواست رفع ممنوعیت ثبت سفارش بدون انتقال ارز، دو هدف قطعه سازان برای سال آینده را اعلام کرد.
 

احتمال استیضاح وزیر صنعت برای وضعیت بازار خودرو

می متالز - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد شدید از افزایش قیمت‌ خودرو‌های داخلی از جمله پراید گفت: اگر وزیر صنعت مجدانه به این وضعیت رسیدگی نکند احتمال استیضاح وجود دارد.
 بانک های آمریکایی پیش بینی کردند؛

تداوم رشد مصرف جهانی مس در سال 2019

می متالز - بانک های آمریکایی شامل JP.Morgan و CRU می گویند تقاضای جهانی مس امسال 2.6 درصد رشد می کند که هند با 7.6 درصد رشد به همراه آمریکای جنوبی و مرکزی با 3.8 درصد رشد و نیز چین با 3.2 درصد رشد، پیشتاز تقاضا خواهند بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما