خبر
فلزات غیرآهنی  
در بورس فلزات لندن رقم خورد؛

بهای نیکل روی مدار رشد

می متالز - در ماه فوریه، میانگین قیمت نیکل برای معاملات آتی و سه ماهه به ترتیب ۱۲۶۴۹ دلار و ۷۶ سنت در هر تن و ۱۲۷۲۳ دلار در هر تن بود که به ترتیب ۱۰.۴ و ۱۰.۶ درصد نسبت به ماه قبل رشد داشته است.

به گزارش می متالز، از ابتدای سال جاری، نیکل در بورس فلزات لندن LME از افزایش قیمت ها استفاده کرده است.

با وجود اختلاف تجاری میان آمریکا و چین، قیمت معاملات آتی (سه ماهه) نیکل روند نزولی و صعودی داشته و به رغم کمبود بودجه، سرمایه گذاران بازار سرمایه به این مذاکرات خوشبین هستند و خرید فلزات غیر آهنی از جمله نیکل همچنان خوب است و همین امر به صعود بیشتر قیمت نیکل کمک کرد.

علاوه بر این، موجودی نیکل در LME همچنان با کاهش همراه است.

گفتنی است، موجودی فعلی نیکل دوباره کاهش پیدا کرده و به ۱۹۴۶۲۲ تن رسیده که نسبت به پایان سال گذشته به شدت کاهش داشته است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تحریم‌ها، مانع گسترش همکاری ایران و فنلاند نیست

می متالز - رئیس اتاق زنجان گفت: توسعه تجارت شرکت‌ها با فنلاند در سطح خرده فروشی و همچنین بخش‌های لجستیکی و حمل و نقل از برنامه‌های همکاری ایران و فنلاند است و مورد توجه مسؤولان ملی ایران نیز قرار گرفته است.
 

فعالیت دکل‌های حفاری نفتی آمریکا باز هم کاهش یافت

می متالز - شرکت‌های فعال در بخش انرژی آمریکا که مشغول تولید نفت از منابع غیر متعارف هستند برای پنجمین هفته متوالی تعداد دکل های حفاری خود را به دلیل پایین بودن سود تولید کاهش دادند.
 

بهای نیکل در بورس فلزات لندن همچنان افزایش است

می متالز - در ماه فوریه، میانگین قیمت نیکل برای معاملات آتی و سه ماهه به ترتیب 12649 دلار و 76 سنت در هر تن و 12723 دلار در هر تن بود که به ترتیب 10.4 و 10.6 درصد نسبت به ماه قبل رشد داشته است.
 

گزارش رویترز از برنامه ایران برای ادامه صادرات نفت

می متالز - رویترز اعلام کرد ایران از روی احتیاط در جستجوی نفتکش‌های دست دوم برای جایگزینی ناوگان فرسوده است تا جریان حیاتی صادرات نفت حفظ شود.
 مدیرعامل اعلام کرد:

اثر منفی سیاه نمایی در تخلفات شرکت پتروشیمی/ ۳۰ میلیون یورو هم نیست

می متالز - مدیرعامل شرکت بازرگانی پتروشیمی با اعلام اینکه درباره تخلفات برخی سیاه نمایی شده گفت: رقم تحصیل مال نامشروع شاید به ۳۰ میلیون یورو هم نرسد.
 

جلسه مهم وزیر خارجه آمریکا با شرکت‌های بزرگ نفتی درباره ایران

می متالز - وزیر خارجه آمریکا با مدیران شرکت‌های بزرگ نفتی جهان مانند توتال، شل و... دیدار می‌کند تا با ارایه طرحی ، زمینه عرضه بیشتر نفت در سیایی و جلب ایران فراهم شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما