خبر
بیمه  
رییس کل بیمه مرکزی:

شفاف سازی در صنعت بیمه منوط به ایجاد داشبورد مدیریتی است

می متالز - رییس کل بیمه مرکزی تاکید کرد که شفاف سازی در صنعت بیمه منوط به ایجاد داشبورد مدیریتی است.

به گزارش می متالز، غلامرضا سلیمانی امیری که در جمع نیروهای تازه استخدام شده بیمه مرکزی سخن می گفت با اعلام این مطلب افزود: ماموریت بسترسازی برای ایجاد داشبورد مدیریتی و شفاف سازی اطلاعاتی از ماموریت های جدی مرکز فن آوری است و می توان از این ظرفیت بزرگ برای تحلیل داده ها و امور پژوهشی، بهره برد.

وی اظهار داشت: ظرفیت های بالقوه در صنعت بیمه وجود دارد که هنوز شرکت های بیمه به آن ورود نکرده اند و باید با کمک نیروهای جوان و خبره این صنعت به مرحله بالفعل برسد.

رییس شورای عالی بیمه ادامه داد: نیروهای متخصص و خوشفکر این صنعت باید آینده صنعت بیمه را به گونه ای رقم بزنند که ایده بزرگ بیمه فراگیر، تحقق پیدا کند.

رییس کل بیمه مرکزی ضمن ابراز خرسندی از جذب نیروهای مبتکر و تحصیل کرده در نهاد ناظر، تصریح کرد: صنعت بیمه هنگامی توسعه پیدا می کند که نیروهای متعهد، کاردان و توانمند در اداره آن نقش های اصلی را ایفا کنند.

وی با تاکید بر این نکته که بحث دانش افزایی از موضوعات جدی صنعت بیمه به شمار می رود، خاطرنشان کرد: فعالان صنعت بیمه در کنار مساله به روزرسانی دانش بیمه ای نباید از آشنایی با فن آوری های نوین و تکنولوژی های مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات غفلت کنند.

سلیمانی در پایان با تشریح آخرین وضعیت صنعت بیمه و اشاره به تنوع رشته های بیمه ای در دنیا، نسبت به ضرورت توجه بیشتر به تخصص گرایی تاکید کرد و اظهار داشت: باید عوامل تاثیرگذار در افزایش ضریب نفوذ بیمه را بشناسیم و تحقق این امر در گرو تمرکز فعالان صنعت بیمه در مباحث پژوهشی است.

گفتنی است در این نشست، نیروهای جدید بیمه مرکزی، نقطه نظرات، دغدغه ها و دیدگاه های خود را در فضایی صمیمانه با رییس کل بیمه مرکزی و مدیران ارشد نهاد ناظر، مطرح کردند.

کد خبر: 30661
تاریخ: 1397/12/20 - 11:57
منبع: ایبنا

صنعت بیمه  بیمه مرکزی  غلامرضا سلیمانی امیری 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 رییس کل بیمه مرکزی عنوان کرد:

همگانی‌سازی صنعت بیمه/ سنحاب فعال شد

می متالز - رییس شورای عالی بیمه با بیان اینکه صنعت بیمه به ساختاری چابک در حوزه دیجیتالی نیاز دارد، گفت: ایجاد امنیت در شبکه‌های دیجیتالی نگرانی‌های صنعت بیمه را برطرف خواهد کرد.
 مدیرعامل انجمن حرفه‌ای صنعت بیمه مطرح کرد؛

ضرورت واگذاری اختیارات بیمه مرکزی به سندیکا و NGOها

می متالز - مدیرعامل انجمن حرفه‌ای صنعت بیمه با بیان اینکه نهادهای جامعه مدنی پایه ای از حکمرانی هستند، گفت: بیمه مرکزی باید اختیارات غیرحاکمیتی خود را به سندیکای بیمه گران، NGOها و نهادهای جامعه مدنی واگذار کند.
 

استمرار صدور بیمه شخص ثالث توسط « آرمان »

می متالز - بیمه مرکزی، استمرار صدور بیمه شخص ثالث توسط بیمه آرمان را تایید کرد.
 

تایید صورت‌‌های مالی « وسرمد »

می متالز - صورت‌‌های مالی بیمه سرمد توسط بیمه مرکزی تایید شد.
 رییس کل بیمه مرکزی خواستار شد؛

برگزاری جلسات نهاد ناظر با شرکت‌های بیمه برای بررسی عملکرد فنی

می متالز - رییس کل بیمه مرکزی از اعضای هیات عامل و مدیران بیمه مرکزی خواسته است تا به طور دوره ای در شرکت های بیمه حضور یافته و جلسات مشترکی را برای بررسی آخرین وضعیت عملکرد فنی و صورت های مالی برگزار کنند.
 رئیس کل بیمه مرکزی:

پرداخت دیرهنگام خسارات مهمترین آسیب صنعت بیمه است

می متالز - سلیمانی از پرداخت دیرهنگام خسارات و ایجاد نارضایتی و ناراضی تراشی به عنوان مهمترین آسیب صنعت بیمه یاد کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما