خبر
سنگ آهن  
تقی زاده:

با قدرت از تفکر صعود حمایت می کنم

می متالز - عصر دیروز 20 اسفند 1397 در دیدار مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال گل گهر وی از تفکر "صعود" این تیم حمایت کرد.

به گزارش می متالز، مهندس ناصر تقی زاده که در دفتر خود میزبان کادر فنی و بازیکنان گل گهر بود گفت: با تلاش و غیرت برای صعود به لیگ برتر تلاش کنید و مدیریت شرکت نیز با تمام توان و قدرت از تفکر صعود به لیگ برتر حمایت خواهد کرد. 
وی افزود: با تلاش و بازی با آرامش و بدون استرس در دیدارهای باقی مانده به میدان بروید و به جای فکر کردن به نتیجه، به بازی خوب و غیرتمندانه فکر کنید.
در فوتبال همیشه نتایج بر وفق مراد نیست اما اگر با آرامش و تمرکز به میدان بروید بدون شک موفقیت و صعود در انتظار شماست.
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر اضافه کرد: بدون توجه به حواشی و حرف و حدیث ها به ۶ بازی باقی مانده فکر کنید و برای ما تلاش تیمی مهم تر از کسب نتیجه است.
اگر شما به لیگ برتر صعود کنید افتخاری است که اول به نام خودتان و سپس به نام شرکت گل گهر و شهر سیرجان ثبت خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

جلسه شورای معاونین شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

می متالز - در این جلسه که با حضور تمامی اعضای شورای معاونین گل گهر برگزار گردید تمامی مسایل کلان شرکت در سال ۹۷ بررسی و اهداف و استراتژی گل گهر برای سال ۹۸ مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
 

پیام تبریک مشاور فرهنگی و ورزشی مدیرعامل شرکت مس در پی قهرمانی تیم فوتسال مس ورزقان

می متالز - حجت‌الاسلام و المسلمین دکتر «علی‌اصغر توحیدی» مشاور فرهنگی و ورزشی مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران به مناسبت قهرمانی تیم فوتسال مس سونگون ورزقان در مسابقات لیگ برتر قوتسال ایران پیامی را منتشر کرد.
 

مس رفسنجان با چهار گل از سد گل گهر سیرجان گذشت

می متالز - تیم فوتبال مس رفسنجان در هفته 25 رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال کشور با نتیجه چهار بر یک مقابل حریف صدر جدولی و هم استانی خود گل گهر سیرجان به برتری رسید.
 

هدف جهان فولاد ایجاد بلورد بدون بیکار است/ مدرسه شهید باهنر پس از بازسازی به بزرگ ترین مجتمع بوم گردی استان تبدیل خواهد شد

می متالز - مدیر روابط عمومی شرکت جهان فولاد گفت:مدرسه شهید باهنر سابق در حال بازسازی است که پس از بازسازی بزرگ ترین مجتمع بوم گردی استان کرمان تبدیل خواهد شد.
 نگرانی مردم منطقه کریم‌آباد سیرجان از تخریب مراتع منطقه

رئیس منابع طبیعی سیرجان: معدن‌کاوان برای یک سال مجوز دارند

می متالز - مردم 30 روستای منطقه کریم‌آباد طاقی سیرجان مدتی است درگیر معدن‌کاوانی هستند که هم جنگل‌ها و مراتع و هم پوشش گیاهی منطقه را تخریب می‌کنند.
 

مس‌سونگون نگین فوتسال ایران/ هت تریک در قهرمانی

می متالز - تیم مس‌سونگون ورزقان سومین قهرمانی متوالی خود را جشن گرفت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما