خبر
سنگ آهن  
تقی زاده:

با قدرت از تفکر صعود حمایت می کنم

می متالز - عصر دیروز 20 اسفند 1397 در دیدار مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر با اعضای کادر فنی و بازیکنان تیم فوتبال گل گهر وی از تفکر "صعود" این تیم حمایت کرد.

به گزارش می متالز، مهندس ناصر تقی زاده که در دفتر خود میزبان کادر فنی و بازیکنان گل گهر بود گفت: با تلاش و غیرت برای صعود به لیگ برتر تلاش کنید و مدیریت شرکت نیز با تمام توان و قدرت از تفکر صعود به لیگ برتر حمایت خواهد کرد. 
وی افزود: با تلاش و بازی با آرامش و بدون استرس در دیدارهای باقی مانده به میدان بروید و به جای فکر کردن به نتیجه، به بازی خوب و غیرتمندانه فکر کنید.
در فوتبال همیشه نتایج بر وفق مراد نیست اما اگر با آرامش و تمرکز به میدان بروید بدون شک موفقیت و صعود در انتظار شماست.
مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر اضافه کرد: بدون توجه به حواشی و حرف و حدیث ها به ۶ بازی باقی مانده فکر کنید و برای ما تلاش تیمی مهم تر از کسب نتیجه است.
اگر شما به لیگ برتر صعود کنید افتخاری است که اول به نام خودتان و سپس به نام شرکت گل گهر و شهر سیرجان ثبت خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 سیاسی کاری وزارت صمت به سمت گل گهر نشانه رفت

فرمان توقف توسعه به تقی زاده

می متالز - باز هم وزارت صمت با بی تدبیری تیشه دیگری بر پیکره تولید، صنعت و معدن کشور وارد کرد. اجبار بزرگان و فعالان صنعتی، معدنی به خداحافظی از عرصه تولید هیچ جای توجیهی ندارد چرا که  آنچه مشکلات ما را افزون کرده، عدم مدیریت صحیح و شناخت صحیح از اقتصاد بوده است. وزارتخانه ای که تمام فعالان عرصه تولید و صنعت به آن چشم دوخته اند در اقدام های سیاسی ضربات سنگینی بر پیکره بی جان صنایع کشور وارد می سازد.
 در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر (کگل)

تقی زاده نیامد / شهباز حسن پور تاثیرگذار در تصمیم گیری های سیرجان / از غریب پور تا ملارحمان همه از موفقیت های تقی زاده گفتند

می متالز - امروز ساعت 8 صبح در دفتر مرکزی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر، حضور شهباز حسن پور - نماینده محترم مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی - پررنگ بود و به جای حضور در مجلس در مراسم مهم معارفه و تکریم مدیرعامل جدید شرکت معدنی و صنعتی گل گهر (کگل) حضور داشت و نطق های جالب حتی در توصیف ناصر تقی زاده داشت و موکدا از حضار مسوول خواست تا به ایشان پست مهمی داده شود. به شوخی هم گفت نطق برای مردم راحت تر از نطق برای مسوولین حاضر در جلسه است.
 طی حکمی از سوی غریب پور؛

تقی زاده، مشاور رئیس هیات عامل ایمیدرو شد

می متالز - ناصر تقی زاده با صدور حکمی از سوی خداداد غریب پور به عنوان "مشاور رئیس هیات عامل ایمیدرو منصوب شد.
 مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر:

خالق صنعت باشیم

می متالز - مدیر عامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر بیان کرد: در جهت تقویت سیستم و در مسیر رشد حرکت کنیم.
 

تقی زاده مورد تکریم قرار گرفت/ ملارحمان خود را امانتدار سهامداران گل گهر دانست/ به مدیران جسور میدان دهیم

می متالز - امروز، سه شنبه 31 اردیبهشت سال 98، آیین تکریم و معارفه مدیرعامل پیشین و جدید شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در محل این شرکت در تهران و با حضور مدیران و معاونان بخش های مختلف و سهامداران این شرکت و نیز خبرنگاران برگزار شد.
 در مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل "گل‌گهر" اعلام شد

گل گهر با تجریه های پیشین مسیر توسعه را طی می کند

می متالز - جمشید ملارحمان با مصوبه هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت معرفی شد. وی با این مصوبه جایگزین ناصر تقی زاده شد که به مدت ۴ سال مدیریت آن مجموعه را برعهده داشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما