خبر
آهن و فولاد   سرمایه گذاری  

دیدار سرمایه گذاران ترک با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی

می متالز - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی با سرمایه گذارن ترک فعال در حوزه فولاد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش می متالز، در این دیدار حسینی با اشاره به فراهم بودن بسترهای لازم در استان برای سرمایه گذاری خارجی گفت: تمامی شرایط برای حضور سرمایه گذاران خارجی در استان فراهم است و استان آذربایجان غربی به عنوانی یکی از استانهای امن کشور میزبان سرمایه گذاران خارجی است.

در این دیدار سرمایه گذاران ترک نیز با اشاره به علاقه مندی برای سرمایه گذاری در حوزه فولاد در استان اعلام کردند بعد از بازدید از فرصت های سرمایه گذاری و کارخانجات فولاد استان در این زمینه تصمیم گیری می کنند.

کد خبر: 30728
تاریخ: 1397/12/21 - 11:19
منبع: خبرگزاری برنا

سرمایه گذاران ترک  فولاد 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 نگاهی به عملکرد بزرگترین فولادساز دنیا در سال 2018

درآمد خالص سال مالی 2018 شرکت آرسلورمیتال، 12.7 درصد افزایش یافت

می متالز - آرسلورمیتال (ArcelorMittal) یک شرکت چند ملیتی فولادی است. این شرکت در سال ۲۰۰۶ و در پی خریداری شرکت آرسلور توسط فولاد میتال تاسیس شد و اکنون بزرگترین تولیدکننده فولاد جهان محسوب می‌شود.
 معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد خوزستان عنوان کرد:

صادرات هنریست نیازمند حمایت دولت

می متالز - در سال‌های اخیر نام فولاد خوزستان و صادرات با یکدیگر عجین شده‌اند و موفقیت این شرکت در زمینه صادرات بر فعالان این حوزه پوشیده نیست. این شرکت حتی در ماه‌های اخیر که شرایط سیاسی، صادرات را با مشکلاتی مواجه کرده بود نیز موفق عمل کرد.
 قائم مقام وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت در مراسم تقدیر از برترین های HSEE

با بررسی مجدد دستورالعمل ها خلاهای قانونی حوزه HSEE رفع شوند

می متالز - معاون امور حقوقی، ‌مجلس و استان های وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت تصریح کرد: تنقیح قوانین در حوزه HSEE موضوع مهمی است و تمام بخشنامه ها و دستورالعمل ها باید مجددا بررسی شود تا خلاهای قانونی آن رفع شود.
 

پیام مهندس عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه به مناسبت نام‌گذاری سال ۹۸ با عنوان «رونق تولید» از سوی مقام معظم رهبری

می متالز - حمیدرضا عظیمیان گفت: فولاد مبارکه توجه زیادی به پاسخگویی به نیاز بازار داخل داشته است، به همین منظور این شرکت برای سال 98 نوید تولید محصولات با کمیت و کیفیت بالا را به صنعت فولاد کشور می دهد.
 

رشد تولید فولاد به روش قوس الکتریکی محرک تقاضا و قیمت الکترود گرافیتی/ پیش بینی افزایش تقاضای الکترود در سال های آتی به جهت رشد تولید به روش قوس الکتریکی

می متالز - تولید جهانی فولاد در سال 2018 با رشد 4.5 درصد به 1.79 میلیارد تن رسیده که سهم رشد تولید کوره بلند 202 درصد و کوره قوس 10 درصد است! در واقع روند توسعه ظرفیتهای تولید فولاد دنیا بر مبنای قوس الکتریکی و محرک تقاضای الکترود گرافیتی است.
 مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر:

آهن و فولاد گل گهر درحال برنامه ریزی برای صادرات به آسیا و اروپاست/ به دنبال اجرای پروژه تولید ورق گرم هستیم/ بیش از 15 درصد آهن اسفنجی کشور در توسعه آهن و فولاد گل گهر تولید می شود

می متالز - مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر گفت: پروژه مگامدول کوثر شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر به ظرفیت 2 میلیون در سال یکی از مهم ترین پروژه ها است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما