خبر
آهن و فولاد   سرمایه گذاری  

دیدار سرمایه گذاران ترک با معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی

می متالز - معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار آذربایجان غربی با سرمایه گذارن ترک فعال در حوزه فولاد دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش می متالز، در این دیدار حسینی با اشاره به فراهم بودن بسترهای لازم در استان برای سرمایه گذاری خارجی گفت: تمامی شرایط برای حضور سرمایه گذاران خارجی در استان فراهم است و استان آذربایجان غربی به عنوانی یکی از استانهای امن کشور میزبان سرمایه گذاران خارجی است.

در این دیدار سرمایه گذاران ترک نیز با اشاره به علاقه مندی برای سرمایه گذاری در حوزه فولاد در استان اعلام کردند بعد از بازدید از فرصت های سرمایه گذاری و کارخانجات فولاد استان در این زمینه تصمیم گیری می کنند.

کد خبر: 30728
تاریخ: 1397/12/21 - 11:19
منبع: خبرگزاری برنا

سرمایه گذاران ترک  فولاد 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

دو دیدگاه درباره اثرگذاری تحریم فلزات ایران

می متالز - تیغ تحریم‌ها تا چه اندازه برای صنایع فلزی ایران تیز است؟ تحلیل‌های داخلی و خارجی پیرامون موضوع تحریم فلزات ایران حاکی از آن است که دو دیدگاه متناقض در زمینه اثرگذاری و تبعات این تحریم‌ها وجود دارد.
 

حضور همیشگی و فعال فولاد هرمزگان در مسئولیت‌های اجتماعی

می متالز - مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان جنوب اظهار کرد: این شرکت برنامه استراتژیک روابط عمومی و نظام مسئولیت اجتماعی را در دستور کار خود قرار داده است.
 

تولید بدون دخالت دولت

می متالز - یکی از مشکلاتی که تولیدکنندگان بخش خصوصی در صنعت فولاد همواره با آن روبه‌رو هستند، این است که دولت در تصمیم‌گیری‌های خود، بخش خصوصی را چندان مبنا قرار نمی‌دهد و تنها بخشی از شرکت‌های سازمانی خود را درنظر می‌گیرد و براساس این شرکت‌ها تصمیم‌گیری می‌کند.
 مدیرعامل منطقه ویژه صنایع انرژی‌بر پارسیان خبر داد:

کارخانه فولاد در منطقه پارسیان فقط با ظرفیت بالا اقتصادی است

می متالز - منطقه ویژه صنایع انرژی‌بر پارسیان در چند سال گذشته در دولت‌های یازدهم و دوازدهم فعالیت‌های قابل‌توجهی را انجام داده است.
 

صنعت فولاد چین بار دیگر با خطر مازاد ظرفیت تولید روبرو خواهد شد؟

می متالز - به نظر می رسد که صنعت فولاد چین به سال ها زمان نیاز دارد تا توازن عرضه و تقاضا را در این بخش به دست آورد.
 

به بهانه تحریم، مدیران جسور را منزوی نکنیم

می متالز - گذر از شرایط تحریمی فعلی که ابعاد آن از دوره قبلی تحریم ها بیشتر است، نیازمند اعتماد به مدیران شرکت های بزرگ است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما