خبر
آهن و فولاد  

تامین مواد اولیه و فروش محصولات مجتمع فولاد صنعت بناب در سال 98 از طریق بورس

می متالز - مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب از فعالیت در بورس کالا در سال 98 خبرداد و گفت: از سال 98 تامین مواد اولیه و فروش محصولات تولیدی از طریق بورس انجام خواهد شد و پیش بینی می شود که بازار فولاد ثبات بیشتری را تجربه کند.

به گزارش می متالز، سید ابوتراب فاضل مدیرعامل این مجتمع در نشست پایان سال مدیران این شرکت با اشاره به پتانسیل و توانمندی موجود گفت:‌ در شش ماهه دوم سالجاری با اشراف کامل به شرایط و بررسی توانمندی و پتانسل فنی و مهندسی موجود شرایط خوبی را تجربه کردیم و اصلاح ساختار در حوزه های مالی، تامین، نیروی انسانی و تولید را در دستور کار قرار دادیم.

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب از فعالیت در بورس کالا در سال 98 خبرداد و گفت: از سال 98 تامین مواد اولیه و فروش محصولات تولیدی از طریق بورس انجام خواهد شد و پیش بینی می شود که بازار فولاد ثبات بیشتری را تجربه کند.

فاضل با تاکید بر کاهش هزینه های تولید نیز افزود : در تمامی زمینه های مالی، اداری، تولیدی و توسعه ای اجرای برنامه ها به  موازات هم در دستور کار می باشد  و باید کنترل های دقیق تری بر روی ضریب مصرف مواد کمکی داشته باشیم و در راستای کاهش هزینه های تولید گام برداریم.

سید ابوتراب فاضل در ادامه نیز گفت: واحد ذوب قوس 150 نیز از اوایل فرودین به مدار تولید باز خواهد گشت و همزمان با این واحد، ذوب القائی 520 این شرکت نیز تولید شمش خواهد داشت.

در پایان جلسه علی ثروت به عنوان مدیر برنامه ریزی و توسعه، شاهرخ گنجه ای به عنوان مدیر خرید و رحمان نقشی به عنوان مدیر مالی این مجتمع معرفی شدند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ریسک نوسان قیمت فولاد در معاملات آتی بیمه می‌شود

می متالز - یک فعال حوزه فولاد کشور با اشاره به اینکه فعالان صنعت فولاد و معدن از توسعه ابزارهای مالی در بورس کالای ایران استقبال می‌کنند، گفت: در دنیا بسیاری از شرکت‌های بزرگ از ابزارهای مالی بورس‌های کالایی بهره می‌برند به‌طوری‌که دو خودروساز رنو و پژو برای بیمه قیمت فولاد مورد نیازشان در تولید خودرو از قراردادهای فیوچرز و فوروارد سنگ‌آهن بهره می‌برند.
 در راستای ارتقای توان داخلی صورت گرفت

تولید تسمه‌های حمل محصول در فولاد مبارکه

می متالز - رئیس گروه فنی تولید ناحیه نورد سرد فولاد مبارکه از تولید تسمه‌های حمل بار و بسته‌بندی محصول در این کارخانه خبر داد.
 در گفت و گو با نایب رییس انجمن فولاد مطرح شد؛

ویراژ «رنو» و «پژو» در بورس های کالایی/ ریسک نوسان قیمت فولاد در قراردادهای آتی بیمه می شود

می متالز - نایب رییس انجمن تولید کنندگان فولاد با اشاره به اینکه فعالان صنعت فولاد و معدن از توسعه ابزارهای مالی در بورس کالای ایران استقبال می کنند، گفت: در دنیا بسیاری از شرکت های بزرگ از ابزارهای مالی بورس های کالایی بهره می برند به طوریکه دو خودروساز رنو و پژو برای بیمه قیمت فولاد مورد نیازشان در تولید خودرو از قراردادهای فیوچرز و فوروارد سنگ آهن بهره می برند.
 

برگزاري جلسه بررسي عملكرد سال ۹۷ فولاد امیر کبیر کاشان

می متالز - برگزاري جلسه بررسي عملكرد سال 1397 و شناسايي نقاط قابل بهبود به منظور رسيدن به اهداف، توسط مدیران واحدها با حضور مدیرعامل محترم آقای مهندس قنواتی.
 

پرونده سال ۹۷ بورس با جهش قیمت‌ها در آخرین روز بسته شد/ دلاری‌ها همچنان در کانون توجه

می متالز - آخرین روز معاملاتی اسفندماه با کسب بازده ۱.۵۷ درصدی برای بورس تهران به اتمام رسید. طی این روز شاخص بورس تهران توانست با ثبت رشد دو هزار و ۷۶۰ واحدی در روز جاری، خود را به سطح ۱۷۸ هزار و ۵۶۹ واحد برساند.
 

توزیع بسته حمایتی فولاد غدیر نی ریز برای نیازمندان+ تصاویر

می متالز - در آستانه سال نو 165 بسته حمایتی توسط مجتمع فولاد غدیر نی‌ریز بین نیازمندان توزیع شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما