خبر
آهن و فولاد  

تامین مواد اولیه و فروش محصولات مجتمع فولاد صنعت بناب در سال 98 از طریق بورس

می متالز - مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب از فعالیت در بورس کالا در سال 98 خبرداد و گفت: از سال 98 تامین مواد اولیه و فروش محصولات تولیدی از طریق بورس انجام خواهد شد و پیش بینی می شود که بازار فولاد ثبات بیشتری را تجربه کند.

به گزارش می متالز، سید ابوتراب فاضل مدیرعامل این مجتمع در نشست پایان سال مدیران این شرکت با اشاره به پتانسیل و توانمندی موجود گفت:‌ در شش ماهه دوم سالجاری با اشراف کامل به شرایط و بررسی توانمندی و پتانسل فنی و مهندسی موجود شرایط خوبی را تجربه کردیم و اصلاح ساختار در حوزه های مالی، تامین، نیروی انسانی و تولید را در دستور کار قرار دادیم.

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره مجتمع فولاد صنعت بناب از فعالیت در بورس کالا در سال 98 خبرداد و گفت: از سال 98 تامین مواد اولیه و فروش محصولات تولیدی از طریق بورس انجام خواهد شد و پیش بینی می شود که بازار فولاد ثبات بیشتری را تجربه کند.

فاضل با تاکید بر کاهش هزینه های تولید نیز افزود : در تمامی زمینه های مالی، اداری، تولیدی و توسعه ای اجرای برنامه ها به  موازات هم در دستور کار می باشد  و باید کنترل های دقیق تری بر روی ضریب مصرف مواد کمکی داشته باشیم و در راستای کاهش هزینه های تولید گام برداریم.

سید ابوتراب فاضل در ادامه نیز گفت: واحد ذوب قوس 150 نیز از اوایل فرودین به مدار تولید باز خواهد گشت و همزمان با این واحد، ذوب القائی 520 این شرکت نیز تولید شمش خواهد داشت.

در پایان جلسه علی ثروت به عنوان مدیر برنامه ریزی و توسعه، شاهرخ گنجه ای به عنوان مدیر خرید و رحمان نقشی به عنوان مدیر مالی این مجتمع معرفی شدند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ثبت رکورد جدید در بازار اختیار معامله بورس

می متالز - رکورد جدیدی در بازار قراردادهای اختیار معامله بورس اوراق بهادار تهران روز گذشته به ثبت رسید.
 استیل مینت اعلام کرد:

آخرین وضعیت بازار آهن و فولاد چین+جدول

می متالز - آخرین وضعیت بازار آهن و فولاد چین منتشر شد.
 از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی؛

قیمت پایه محصولات پتروشیمی اعلام شد

می متالز - قیمت پایه محصولات پتروشیمی از سوی دفتر توسعه صنایع تکمیلی پتروشیمی اعلام شد.
 

سهامداران بانک انصار برای فروش سهام چه کنند+ اطلاعیه

می متالز - اطلاعیه سرپرست ناظر بازار در مورد نحوه فروش سهام برای سهامداران بانک انصار صادر شد.
 برابر آمار انجمن فولاد؛

صادرات ۳۹۲ هزار تن شمش فولادی در فروردین ۹۸ ثبت شد

می متالز - صادرات شمش فولادی (بیلت - بلوم و اسلب) فروردین ماه ۹۸ به رقم ۳۹۲ هزار تن رسید و در مقایسه با عملکرد ماه مشابه پارسال که ۴۹۵ هزار تن بود، کاهش ۲۱ درصدی را نشان می دهد.
 

تولید شمش فولادی فروردین ماه به بیش از ۱.۷ میلیون تن رسید

می متالز - عملکرد شرکت های بزرگ بخش معدن و صنایع معدنی در فروردین ماه امسال حاکی است تولید شمش فولادی در ۱۰ مجتمع فولاد سازی کشور با رشد یک درصدی نسبت به ماه مشابه پارسال به بیش از یک میلیون و ۷۵۷ هزار تن رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما