خبر
فلزات غیرآهنی  
در معاملات امروز رخ داد؛

رشد دسته جمعی قیمت فلزات در بورس لندن

می متالز - بورس فلزات لندن در معاملات امروز یک دست در مسیر افزایش قیمت قرار گرفت و توانست در پی امید به ایجاد یک جریان مثبت در خصوص برگزیت، شاهد افزایش قیمت فلزات اساسی در این بازار باشد.

به گزارش می متالز، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن با رشد ۰.۱ درصدی به هر تن یک هزار و ۸۵۸ دلار رسید و قیمت مس لندن نیز با رشد ۰.۶ درصدی هر تن ۶ هزار و ۴۶۲ دلار معامله شد.

به این ترتیب، قیمت سرب با رشد ۰.۳ درصدی به هر تن دو هزار و ۸۸ دلار رسید و قیمت نیکل نیز با کاهش ۰.۰۲ درصدی به هر تن ۱۳ هزار و ۱۰۲ دلار دست به دست شد.

قیمت قلع در این بازار با رشد ۰.۲ درصدی به هر تن ۲ هزار و ۷۲ دلار رسید و قیمت روی نیز با رشد ۰.۲ درصدی هر تن دو هزار و ۷۶۹ دلار معامله شد.

 

کد خبر: 30775
تاریخ: 1397/12/21 - 14:05
منبع: بورس کالای ایران

بورس فلزات لندن  فلزات  فلزات  سرب  نیکل 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رشد بیش از 5 برابری صادرات «روی» در اسفند؟

می متالز - شرکت‌های گروه روی در نیمه دوم سال سال 97 با مشکل قابل توجه در بخش فروش مواجه بودند. این موضوع در ماه‌های پایانی سال تا حدودی بهبود پیدا کرد با این حال همچنان عملکرد ماهانه شرکت‌ها در بورس تهران به جز برخی از موارد، از ادامه رکود در بخش فروش حکایت داشت. بررسی‌های «دنیای بورس» از آمار ابتدایی صادرات روی در اسفند و مقایسه با بهمن از جهش 5 برابری فروش صادراتی به عنوان بخش اصلی درآمد عملیاتی گروه روی خبر می‌دهد.
 رئیس اتحادیه صادرکنندگان سرب و روی:

کوره ای جدید با مزیت های متعدد در شرکت معادن سرمک/ کاهش مصرف زغال سنگ از 35 تا 40 درصد به 10 تا 15 درصد است

می متالز - شركت معادن سرمك در سال 1351 با هدف اوليه استخراج و فرآوری سرب و آهن در معدن آهنگران واقع در شهرستان ملاير تأسيس شد.
 

عرضه آلومینیوم و روی در بورس کالای دوبی

می متالز - قرار است از تاریخ ۲۲ مارس، دو فلز روی و آلومینیوم در بورس کالای دوبی عرضه شوند.
 رئیس هیات مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران؛

تصمیم‌سازان کشور نیازمند تجربه‌های میدانی هستند

می متالز - رئیس هیات مدیره انجمن صنایع و معادن سرب و روی ایران، گفت: تصمیم‌سازان کشور نیازمند تجربه‌های میدانی هستند تا بدون اطلاع بخشنامه صادر نکنند.
 

بهای نیکل در بورس فلزات لندن همچنان افزایش است

می متالز - در ماه فوریه، میانگین قیمت نیکل برای معاملات آتی و سه ماهه به ترتیب 12649 دلار و 76 سنت در هر تن و 12723 دلار در هر تن بود که به ترتیب 10.4 و 10.6 درصد نسبت به ماه قبل رشد داشته است.
 

دلایل رشد قیمت روی تشریح شد؛ صف های خرید طولانی، کاهش موجودی و پیش بینی کسری عرضه سه عامل محرک قیمت های روی در بازارهای جهانی

می متالز - تحلیل ها از بازار روی جهان حاکی از آن است که روی پتانسیل بالایی برای افزایش قیمت در آینده دارد که این موضوع نشات گرفته از چند عامل شامل کاهش موجودی این فلز در انبارهای بورس فلزات لندن، صف های خرید طولانی و کسری عرضه در سال جاری می باشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما