خبر
فلزات غیرآهنی  
در معاملات امروز رخ داد؛

رشد دسته جمعی قیمت فلزات در بورس لندن

می متالز - بورس فلزات لندن در معاملات امروز یک دست در مسیر افزایش قیمت قرار گرفت و توانست در پی امید به ایجاد یک جریان مثبت در خصوص برگزیت، شاهد افزایش قیمت فلزات اساسی در این بازار باشد.

به گزارش می متالز، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن با رشد ۰.۱ درصدی به هر تن یک هزار و ۸۵۸ دلار رسید و قیمت مس لندن نیز با رشد ۰.۶ درصدی هر تن ۶ هزار و ۴۶۲ دلار معامله شد.

به این ترتیب، قیمت سرب با رشد ۰.۳ درصدی به هر تن دو هزار و ۸۸ دلار رسید و قیمت نیکل نیز با کاهش ۰.۰۲ درصدی به هر تن ۱۳ هزار و ۱۰۲ دلار دست به دست شد.

قیمت قلع در این بازار با رشد ۰.۲ درصدی به هر تن ۲ هزار و ۷۲ دلار رسید و قیمت روی نیز با رشد ۰.۲ درصدی هر تن دو هزار و ۷۶۹ دلار معامله شد.

 

کد خبر: 30775
تاریخ: 1397/12/21 - 14:05
منبع: بورس کالای ایران

بورس فلزات لندن  فلزات  فلزات  سرب  نیکل 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

دو دیدگاه درباره اثرگذاری تحریم فلزات ایران

می متالز - تیغ تحریم‌ها تا چه اندازه برای صنایع فلزی ایران تیز است؟ تحلیل‌های داخلی و خارجی پیرامون موضوع تحریم فلزات ایران حاکی از آن است که دو دیدگاه متناقض در زمینه اثرگذاری و تبعات این تحریم‌ها وجود دارد.
 

تلاش برای افزایش صادرات سرب و روی

می متالز - مدیرکل دفتر صنایع معدنی وزارت صمت گفت: امروز صادرات از اهمیت بالایی برخوردار است و به دلیل کاهش ارزش پول ملی، صرفه بالایی پیدا کرده است، اما اولویت اول کشور، تامین نیاز داخلی است.
 

آخر هفته ای منفی در بورس فلزات لندن

می متالز - فلزات اساسی در بورس لندن آخر هفته ای نزولی را پشت سر گذاشتند.
 

موافقت ترامپ با حذف تعرفه واردات فلزات همسایگانش

می متالز - رییس جمهور آمریکا اعلام کرد تعرفه واردات فولاد و آلومینیوم کانادا و مکزیک حذف خواهد شد.
 

گریزگاه‌های جدید تجارت

می متالز - رئیس‌جمهوری آمریکا به تازگی تحریم‌های جدیدی در بخش فلزات ایران وضع کرده است. حال این سوال در ذهن متبادر می‌شود که تاثیر این تحریم‌ها بر اقتصاد و بخش معدن و صنایع معدنی کشور چه خواهد بود؟
 

صدور مجوز معادن سرب و روی شمال کرمان با شرط فرآوری

می متالز - نماینده مردم کرمان و راور در مجلس گفت: در حوزه معادن سرب و روی شمال استان اولویت صدور مجوزها با شرط فرآوری در استان خواهد بود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما