خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن  

جشن ‌ولادت حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) در جمع مسوولین، کارکنان و خانواده های شرکت فولاد سنگان برگزار شد

می متالز - جشن ‌ولادت حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) در جمع مسوولین، کارکنان و خانواده های شرکت فولاد سنگان در شهرستان خواف سنگان؛ خراسان رضوی امروز 21 اسفند 1397 برگزار شد.

به گزارش می متالز، مهندس سیدمحسن میرمحمدی، مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان (از زیرمجموعه های گروه فولاد مبارکه) در جشن ‌ولادت حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) در جمع مسوولین، کارکنان و خانواده های شرکت فولاد سنگان گفت:

  • این شرکت توجه بسیار ویژه ای به بحث بهداشت و سلامت کارکنان و ارتقای بیمه های درمانی تکمیلی و بیمه عمر داشته است.
  • پیش بینی و تحقق ۱۰۳ درصدی برنامه تولید از افتخارات این شرکت می باشد.
  • بهره برداری از بزرگترین پروژه کنسانتره سازی شرق کشور به ظرفیت 5 میلیون تن در سال، از مهم ترین اهداف فولاد سنگان در سال 1398 می باشد و این پروژه هم اکنون با پیشرفت ۸۶% در حال ساخت بوده و در سال آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
  • با همت و تلاش پرسنل پرتلاش این شرکت تا بحال ۴ میلیون تن گندله در این شرکت تولید شده است.
  • این شرکت در راستای تعهد به مسوولیت های اجتماعی خویش در منطقه، کلنگ ۷ مدرسه به ارزش بیش از ۷۰ میلیارد ریال را بر زمین زده است.
  • حمایت از تیم های ورزشی، کمک به سازمان های خیریه، مشارکت در جشن گلریزان و حمایت از محیط زیست گوشه ای از عملکرد فولاد سنگان در حوزه عمل به مسوولیت های اجتماعی بوده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 قائم مقام وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت در مراسم تقدیر از برترین های HSEE

با بررسی مجدد دستورالعمل ها خلاهای قانونی حوزه HSEE رفع شوند

می متالز - معاون امور حقوقی، ‌مجلس و استان های وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت تصریح کرد: تنقیح قوانین در حوزه HSEE موضوع مهمی است و تمام بخشنامه ها و دستورالعمل ها باید مجددا بررسی شود تا خلاهای قانونی آن رفع شود.
 

پیام مهندس عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه به مناسبت نام‌گذاری سال ۹۸ با عنوان «رونق تولید» از سوی مقام معظم رهبری

می متالز - حمیدرضا عظیمیان گفت: فولاد مبارکه توجه زیادی به پاسخگویی به نیاز بازار داخل داشته است، به همین منظور این شرکت برای سال 98 نوید تولید محصولات با کمیت و کیفیت بالا را به صنعت فولاد کشور می دهد.
 احمد سعید بخش:

فولاد مبارکه اصفهان در طرح توسعه هرمزگان معطل اروپایی ها نخواهد ماند

می متالز - فولاد هرمزگان در طرح توسعه 5 میلیون تنی فولاد هرمزگان معطل خارجی ها نخواهد بود.
 

بهره‌گیری مستمر فولاد مبارکه از فناوری روز

می متالز - مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان با اشاره به دریافت جایزه مدیریت و فناوری از سوی این مجموعه گفت: توجه فولاد مبارکه به مبحث فناوری، مستمر و برنامه‌ریزی‌ شده است.
 رئیس سابق انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران مطرح کرد:

چگونه در غلتک نورد سرد خودکفا شدیم؟

می متالز - سال های سال غلتک نورد سرد از آلمان وارد می شد اما علی رغم برخی ریسک ها، فولاد مبارکه توانست با مشارکت یکی از تولیدکنندگان داخلی و حمایت های لازم از آنها، امکان ساخت این نوع غلتک را در داخل فراهم نماید و اکنون حدود 10 سال است که بجای واردات از آلمان و هزینه های ارزی بالا، از تولیدکننده داخلی خریداری می گردد.
 سرقینی در گفت و گو با «می متالز» عنوان کرد:

شرکت های فولادی بایستی مصرف آب خود را کاهش دهند / امیدواریم مسکن رونق بگیرد

می متالز - جعفر سرقینی گفت: تولید فولاد ما امروز دو برابر ظرفیت مورد نیازمان است و در صورت عدم صادرات به مشکل خواهیم خورد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما