خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن  

جشن ‌ولادت حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) در جمع مسوولین، کارکنان و خانواده های شرکت فولاد سنگان برگزار شد

می متالز - جشن ‌ولادت حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا(س) در جمع مسوولین، کارکنان و خانواده های شرکت فولاد سنگان در شهرستان خواف سنگان؛ خراسان رضوی امروز 21 اسفند 1397 برگزار شد.

به گزارش می متالز، مهندس سیدمحسن میرمحمدی، مدیرعامل شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان (از زیرمجموعه های گروه فولاد مبارکه) در جشن ‌ولادت حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه زهرا (س) در جمع مسوولین، کارکنان و خانواده های شرکت فولاد سنگان گفت:

  • این شرکت توجه بسیار ویژه ای به بحث بهداشت و سلامت کارکنان و ارتقای بیمه های درمانی تکمیلی و بیمه عمر داشته است.
  • پیش بینی و تحقق ۱۰۳ درصدی برنامه تولید از افتخارات این شرکت می باشد.
  • بهره برداری از بزرگترین پروژه کنسانتره سازی شرق کشور به ظرفیت 5 میلیون تن در سال، از مهم ترین اهداف فولاد سنگان در سال 1398 می باشد و این پروژه هم اکنون با پیشرفت ۸۶% در حال ساخت بوده و در سال آینده مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
  • با همت و تلاش پرسنل پرتلاش این شرکت تا بحال ۴ میلیون تن گندله در این شرکت تولید شده است.
  • این شرکت در راستای تعهد به مسوولیت های اجتماعی خویش در منطقه، کلنگ ۷ مدرسه به ارزش بیش از ۷۰ میلیارد ریال را بر زمین زده است.
  • حمایت از تیم های ورزشی، کمک به سازمان های خیریه، مشارکت در جشن گلریزان و حمایت از محیط زیست گوشه ای از عملکرد فولاد سنگان در حوزه عمل به مسوولیت های اجتماعی بوده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مالیات پرداختی « فولاد » به دولت

می متالز - فولاد مبارکه با پرداخت ۱۵۰۰ میلیارد تومان مالیات به دولت، ردیف اول در بین شرکت‌های تولیدی و ردیف دوم در شرکت‌های بورسی را به خود اختصاص داد.
 

بهره‌برداری از کنسانتره‌سازی ۵ میلیون تنی فولاد سنگان در سال جاری

می متالز - مدیر امور عمومی شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: بهره‌برداری از پروژه کنسانتره‌سازی فولاد سنگان در سال ۹۸ به میزان ظرفیت ۵ میلیون تن تاثیر بسیار زیادی در سودآوری و پایداری سودآوری خواهد داشت.
 

حال ناخوش فولاد پاکستان، فرصتی برای ایران

می متالز - بزرگترین مجتمع تولید فولاد پاکستان (PSM) به دلیل زیان دهی بالا در خطر تعطیلی قرار گرفته است به همین دلیل دولت این کشور طرح احیای آن را بررسی می کند در این بین به اعتقاد کارشناسان اقتصادی، ظرفیت های بالای جمهوری اسلامی ایران در صنعت فولاد می تواند راه گشای مشکل این کشور همسایه باشد.
 

رشد ۴۶۹ درصدی شرکت صنایع معدنی فولاد سنگان خراسان

می متالز - شرکت فولاد سنگان وابسته به گروه فولاد مبارکه در منطقه خواف سنگان در استان خراسان رضوی واقع شده و با ایجاد دو واحد کنسانتره و گندله از خام فروشی معادن سنگان جلوگیری می کند.
 در دیدار مدیرعامل فولاد مبارکه با کارکنان روابط عمومی مطرح شد:

تقدم توسعه فرهنگی بر توسعه اقتصادی و سیاسی

می متالز - به مناسبت روز جهانی روابط عمومی و ارتباطات مدیرعامل فولاد مبارکه با مدیریت و کارکنان روابط عمومی این شرکت دیدار و ضمن ابراز خرسندی از عملکرد مدیریت و کارکنان این حوزه از تلاش آنان قدردانی کرد.
 مدیرعامل فولاد مبارکه:

دستاوردهای فولاد مبارکه برای جهان اسلام امیدبخش است

می متالز - مهندس حمیدرضا عظیمیان، مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان، در اختتامیۀ همایش بین‌المللی آیندۀ جهان اسلام در افق ۱۴۱۴ که در دانشگاه تهران برگزار شد، اقدام‌های شرکت فولاد مبارکه در شرایط فعلی منطقه و جهان اسلام را امیدبخش دانست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما