خبر
مس   فلزات گرانبها  
امروز رقم خورد؛

معامله طلا و مس در بورس کالا

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز چهارشنبه ۲۲ اسفندماه، میزبان دادوستد ۲ هزار تن مس کاتد، ۴۰ تن مس مفتول و ۱۰ کیلوگرم شمش طلا بود.

به گزارش می متالز، طی این روز و در تالار مذکور ۴۰ هزار تن شمش بلوم و  ۲۴۰ تن روی معامله شد.

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران هم در این روز معامله ۲۶ هزار و ۶۲ تن مواد شیمیایی، ۷۶ تن مواد پلیمری، ۲هزار و ۳۴۳ تن قیر و  ۹ هزار و ۲۰۰ تن وکیوم باتوم را نیز تجربه کرد.

این گزارش حاکی است،تالار صادراتی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد دادوستد ۹ هزار و ۶۲۰ تن قیر و ۳۲۰ تن عایق رطوبتی بود.

بازار فرعی بورس کالای ایران معامله ۵ هزار و ۴۰۰ تن کنسانتره فسفات را تجربه کرد.

کد خبر: 30822
تاریخ: 1397/12/22 - 19:08
منبع: بورس کالای ایران

مس  طلا  بورس کالا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با کاسته شدن از سطح تنش‌های تجاری، بازارهای سهام در آسیا سبزپوش شدند

طلا معاملات سه‌شنبه را کاهشی آغاز کرد

می متالز - در شروع معاملات سه‌شنبه و با خبر تعویق محرومیت‌های آمریکا روی برند هوآوی و کاسته شدن از سطح تنش‌های بین چین و آمریکا، طلا و سایر دارایی‌های امن با افت قیمت مواجه شدند و همزمان بازارهای سهام به بهبود وضعیت خود پرداختند.
 

افسانه تیتانیوم در کف دریاچه ارومیه

می متالز - وجود تیتانیوم در کف دریاچه ارومیه و تعمد مسئولان برای خشک شدن این عرصه آبی ارزشمند به خاطر استخراج معادن تیتانیوم، جدیدترین افسانه‌پردازی است که این روزها از برخی بزم‌های مجازی محیط زیستی به گوش می‌رسد.
 امروز صورت گرفت؛

معامله ۵۳ هزار تن انواع محصول در بورس کالای ایران

می متالز - روز سه شنبه ۳۱ اردیبهشت ماه، بیش از ۵۳ هزار و ۶۴۵ تن انواع محصول در تالار های مختلف بورس کالای ایران مورد معامله قرار گرفت.
 

دومین عرضه اولیه امسال فرابورس هفته آینده انجام می‌شود

می متالز - با عرضه ۱۰ درصد سهام شرکت تولید ژلاتین کپسول ایران در روز یکشنبه آینده، ازدومین عرضه اولیه امسال فرابورس ایران رونمایی می‌شود.
 

جزئیات جدید طرح دولت برای مستأجران؛ کمیته ملی تعیین نرخ افزایش اجاره‌بها تشکیل شد

می متالز - مقام مسئول وزارت راه و شهرسازی با بیان جزئیات جدید از طرح دولت برای ساماندهی بازار اجاره‌بهای مسکن، گفت: "کمیته ملی تعیین نرخ افزایش اجاره‌بها" با حضور تمام ذی‌نفعان از جمله بانک مرکزی، وزارت راه، مجلس و... تشکیل شده است.
 

مشاوران املاک عامل گرانی مسکن نیستند/ تاثیر مثبت ورود دادستانی به قیمت‌گذاری مسکن

می متالز - رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر تاثیر مثبت ورود دادستانی به قیمتگذاری مسکن در برخی وبسایت‌ها، گفت: مشاوران املاک عامل گرانی مسکن نیستند. این نوع دیدگاه باید اصلاح شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما