خبر
مس   فلزات گرانبها  
امروز رقم خورد؛

معامله طلا و مس در بورس کالا

می متالز - تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران، روز چهارشنبه ۲۲ اسفندماه، میزبان دادوستد ۲ هزار تن مس کاتد، ۴۰ تن مس مفتول و ۱۰ کیلوگرم شمش طلا بود.

به گزارش می متالز، طی این روز و در تالار مذکور ۴۰ هزار تن شمش بلوم و  ۲۴۰ تن روی معامله شد.

تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران هم در این روز معامله ۲۶ هزار و ۶۲ تن مواد شیمیایی، ۷۶ تن مواد پلیمری، ۲هزار و ۳۴۳ تن قیر و  ۹ هزار و ۲۰۰ تن وکیوم باتوم را نیز تجربه کرد.

این گزارش حاکی است،تالار صادراتی بورس کالای ایران نیز در این روز شاهد دادوستد ۹ هزار و ۶۲۰ تن قیر و ۳۲۰ تن عایق رطوبتی بود.

بازار فرعی بورس کالای ایران معامله ۵ هزار و ۴۰۰ تن کنسانتره فسفات را تجربه کرد.

کد خبر: 30822
تاریخ: 1397/12/22 - 19:08
منبع: بورس کالای ایران

مس  طلا  بورس کالا 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 قائم مقام وزیر صنعت ،‌معدن و تجارت در مراسم تقدیر از برترین های HSEE

با بررسی مجدد دستورالعمل ها خلاهای قانونی حوزه HSEE رفع شوند

می متالز - معاون امور حقوقی، ‌مجلس و استان های وزارت صنعت،‌ معدن و تجارت تصریح کرد: تنقیح قوانین در حوزه HSEE موضوع مهمی است و تمام بخشنامه ها و دستورالعمل ها باید مجددا بررسی شود تا خلاهای قانونی آن رفع شود.
 

پیش‌بینی «فیچ» از فلز سرخ تا 2027/ تقاضای مس سوار بر خودروی برقی

می متالز - موسسه «فیچ ریتینگز» در جدیدترین تحلیل خود برآورد کرده که تقاضای مس در سال 2019 افزایش خواهد یافت. بر پایه این گزارش، تقاضای مس طی یک روند 10 ساله تا سال 2027 میلادی به 29 میلیون و 800 هزار تن خواهد رسید که از رشد سالانه 2.6 درصدی حکایت دارد.
 یادداشت «علی کریمی‌پور»، مشاور مدیرعامل شرکت مس

مسیر درخشان

می متالز - «توسعه»، «تولید» و «کاهش هزینه‌های تولید» سه استراتژی راهبردی شرکت مس در سال گذشته بود. این سه استراتژی در حکم نقشه‌ای است برای شرکت مس تا در مسیر درخشان سوددهی برای سهامدارانش حرکت کند.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد:

تامین اقلام ضروری مسافرین نوروزی گرفتارشده در سیل/ بخش های دولتی و خصوصی در آماده‌باش هستند

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از آمادگی این سازمان برای تامین اقلام ضروری و اسکان مسافرین نوروزی که با سیل مواجه شده اند خبر داد و گفت: بخش های خصوصی و دولتی در حالت آماده باش قرار دارند تا در صورت نیاز از تجهیزات آنها استفاده شود.
 

واحدهای مسکونی مهر پردیس تا پایان سال ۹۸ تحویل می‌شوند

می متالز - حبیب الله طاهرخانی مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید ضمن بازدید از مسکن‌های مهر شهر پردیس اعلام کرد: واحدهای مسکونی مهر پردیس به غیر از واحدهایی که معارض دارند، تا پایان سال‌جاری به مردم تحویل می‌شوند.
 وزیر راه و شهرسازی:

افزایش وام مسکن تا 100 میلیون تومان/ خسارت ۳۵۰ میلیارد تومانی حوزه راه وشهرسازی در سیل مازندران و گلستان

می متالز - وزیر راه و شهرسازی با اشاره به خسارت ۳۵۰ میلیارد تومانی حوزه راه وشهرسازی در سیل مازندران و گلستان و دلایل وقوع سیل در این دو استان اولویت وزارت راه در سال ۹۸ را تعادل بخشی عرضه و تقاضا با رویکرد دائمی شدن تولید مسکن با ارزیابی نیاز سالانه یک میلیون مسکن برای خانه اولی ها دانست.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما