خبر
بانک ها  

ایثارگران بانک توسعه تعاون موردتقدیر قرار گرفتند

می متالز - ایثارگران بانک توسعه تعاون از سوی رئیس هیئت‌مدیره، مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره موردتقدیر قرار گرفتند.

به گزارش می متالز، در این مراسم که با حضور رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره این بانک برگزار گردید حجت اله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون بابیان اینکه ایثارگران مایه خیروبرکت، رحمت و نعمت هر سازمان محسوب می‌شوند اظهار داشت: توصیف و سخن گفتن در وادی شهادت و ایثار و بیان ارزش‌ها و قابلیت‌های مقام شامخ شهدا و ایثارگران کار سخت و دشواری است و از توان افراد خارج می‌باشد.

وی با تأکید بر این‌که استواری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون خون شهدا و ایثار و رشادت این عزیزان است گفت: بهترین و مخلص‌ترین انسان‌ها درراه حفظ آرمان‌ها و پاسداشت از ارزش‌ها، جان‌برکف از این مرزوبوم پاسداری کردند و درنهایت ارزشمندترین تحفه الهی که همان جان شریف آدمی است در این راه تقدیم نموده‌اند.

مهدیان ضرورت صیانت و پاسداشت خون شهدا و پیروی از مشرب و راه این عزیزان را حداقل کار برای ادای احترام و همراهی و هم‌سویی از آنان یادکرد و دراین‌باره خاطرنشان ساخت: بانک توسعه تعاون که ثمره ابلاغیه اصل ۴۴ از سوی مقام معظم رهبری است یکی از بانک‌های دولتی، توسعه‌ای و تخصصی است که محصول این ارزش‌ها محسوب می‌گردد.

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به توفیقات این بانک گفت: همه تلاش‌ها و زحماتی که در این مجموعه در راستای تحقق مأموریت و برنامه‌های تکلیفی صورت گرفته است حاصل همت و اراده و زحمات کارکنان این بانک ازجمله همکاران خانواده معظم شهدا و یادگاران شهدای عزیز و ایثارگران و رزمندگان بوده است، به‌نحوی‌که امروزه بانک توسعه تعاون پس از ده سال فعالیت جایگاه خود را در نظام بانکی پیدا نموده است.

مهدیان در ادامه به عاملیت بانک توسعه تعاون در دو طرح ملی اشتغال پایدار روستایی و عشایری و اشتغال فراگیر و همچنین رونق تولید و حمایت از جامعه هدف نهادهای حمایتی اشاره کرد و گفت: توفیق در این فعالیت همراه با تصویب ده هزار میلیارد ریال افزایش سرمایه بانک نمونه‌هایی از موفقیت بانک توسعه تعاون در سال ۹۷ بوده است.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از کلیه کارکنان ایثارگر و رزمنده و فرزندان شاهد شاغل در ستاد این بانک تقدیر و تشکر به عمل آمد.

کد خبر: 30829
تاریخ: 1397/12/22 - 19:23
منبع: ایبنا

بانک توسعه تعاون  ایثارگران  حجت اله مهدیان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

روابط عمومی از مهمترین بخش‌های هر سازمان محسوب می‌شود

می متالز - رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون: روابط عمومی از مهمترین بخش‌های هر سازمان محسوب می‌شود.
 

تعاونی‌ها و روابط عمومی - ضرورت رفتار حرفه‌ای در عصر ارتباطات

می متالز - مدیر روابط عمومی بانک توسعه تعاون عنوان کرد: امروز، هر نهاد، سازمان یا شرکتی که نتواند دست آوردها، وجوه تمایز، نقاط قوت و مزیت رقابتی خود را برای مخاطب به نحو احسن تبیین کند به‌طورقطع موفق نخواهد بود.
 

گام بانک تعاون باحمایت از کارآفرینان و تعاونگران برای رونق تولید

می متالز - عضو هیات مدیره بانک توسعه تعاون گفت: بانک با حمایت از کارآفرینان و تعاونگران در مسیر رونق تولید گام بر می‌دارد.
 

امضا تفاهم‌نامه سه‌جانبه بانک توسعه تعاون و صندوق نوآوری و شکوفایی

می متالز - تفاهم‌نامه سه‌جانبه بانک توسعه تعاون، معاونت تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صندوق نوآوری و شکوفایی امضا شد.
 

دیدار مدیرعامل بانک توسعه تعاون با استاندار گیلان

می متالز - رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون با استاندار گیلان دیدار کرد.
 

تسهیلات اعتباری بانک توسعه تعاون باهدف کمک به رونق تولید

می متالز - رییس هیات‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون: تسهیلات اعتباری بانک توسعه تعاون باهدف کمک به رونق تولید پرداخت خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما