خبر
بانک ها  

ایثارگران بانک توسعه تعاون موردتقدیر قرار گرفتند

می متالز - ایثارگران بانک توسعه تعاون از سوی رئیس هیئت‌مدیره، مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره موردتقدیر قرار گرفتند.

به گزارش می متالز، در این مراسم که با حضور رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره این بانک برگزار گردید حجت اله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون بابیان اینکه ایثارگران مایه خیروبرکت، رحمت و نعمت هر سازمان محسوب می‌شوند اظهار داشت: توصیف و سخن گفتن در وادی شهادت و ایثار و بیان ارزش‌ها و قابلیت‌های مقام شامخ شهدا و ایثارگران کار سخت و دشواری است و از توان افراد خارج می‌باشد.

وی با تأکید بر این‌که استواری نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مرهون خون شهدا و ایثار و رشادت این عزیزان است گفت: بهترین و مخلص‌ترین انسان‌ها درراه حفظ آرمان‌ها و پاسداشت از ارزش‌ها، جان‌برکف از این مرزوبوم پاسداری کردند و درنهایت ارزشمندترین تحفه الهی که همان جان شریف آدمی است در این راه تقدیم نموده‌اند.

مهدیان ضرورت صیانت و پاسداشت خون شهدا و پیروی از مشرب و راه این عزیزان را حداقل کار برای ادای احترام و همراهی و هم‌سویی از آنان یادکرد و دراین‌باره خاطرنشان ساخت: بانک توسعه تعاون که ثمره ابلاغیه اصل ۴۴ از سوی مقام معظم رهبری است یکی از بانک‌های دولتی، توسعه‌ای و تخصصی است که محصول این ارزش‌ها محسوب می‌گردد.

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به توفیقات این بانک گفت: همه تلاش‌ها و زحماتی که در این مجموعه در راستای تحقق مأموریت و برنامه‌های تکلیفی صورت گرفته است حاصل همت و اراده و زحمات کارکنان این بانک ازجمله همکاران خانواده معظم شهدا و یادگاران شهدای عزیز و ایثارگران و رزمندگان بوده است، به‌نحوی‌که امروزه بانک توسعه تعاون پس از ده سال فعالیت جایگاه خود را در نظام بانکی پیدا نموده است.

مهدیان در ادامه به عاملیت بانک توسعه تعاون در دو طرح ملی اشتغال پایدار روستایی و عشایری و اشتغال فراگیر و همچنین رونق تولید و حمایت از جامعه هدف نهادهای حمایتی اشاره کرد و گفت: توفیق در این فعالیت همراه با تصویب ده هزار میلیارد ریال افزایش سرمایه بانک نمونه‌هایی از موفقیت بانک توسعه تعاون در سال ۹۷ بوده است.

در پایان این مراسم با اهدای لوح تقدیر از کلیه کارکنان ایثارگر و رزمنده و فرزندان شاهد شاغل در ستاد این بانک تقدیر و تشکر به عمل آمد.

کد خبر: 30829
تاریخ: 1397/12/22 - 19:23
منبع: ایبنا

بانک توسعه تعاون  ایثارگران  حجت اله مهدیان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ساعت کاری سامانه چکاوک بانک توسعه تعاون در هفته آخر سال اعلام شد

می متالز - بانک توسعه تعاون ساعت کاری سامانه چکاوک در هفته پایانی اسفندماه سال جاری را اعلام کرد.
 

سامانه اینترنت بانک توسعه تعاون ارتقا یافت

می متالز - سامانه اینترنت بانک توسعه تعاون باهدف پاسخگویی بیشتر به نیاز مخاطبان، ارتقا یافت.
 وزیر صنعت، معدن و تجارت در جمع ایثارگران:

گذر از جنگ اقتصادی تلاش مضاعف ما و همراهی مردم را می طلبد/ از وجود مشکلات مردم ناراحت هستیم

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران این وزارتخانه با بیان اینکه از وجود مشکلات مردم ناراحت بوده و در رفع آن جهادگونه می کوشیم گفت: امروز هم مثل دوران دفاع مقدس در جنگ اقتصادی هستیم و این وزارتخانه در گذر از این جنگ نقش موثری دارد.
 

اعلام شعب کشیک بانک توسعه تعاون در روزهای سوم و چهارم فروردین ۹۸

می متالز - بانک توسعه تعاون فهرست شعب کشیک خود را برای ارائه خدمات بانکی به مشتریان در روزهای ۳ و ۴ فروردین ۱۳۹۸ اعلام نمود.
 

بازدید عضو هیات‌مدیره بانک توسعه تعاون از شرکت نئوپان فومنات گیلان

می متالز - همزمان با سفر ریاست جمهوری به استان گیلان صبح امروز باقر فتاحی عضو هیات‌ مدیره بانک توسعه تعاون از کارخانه تولید نئوپان فومنات بازدید به عمل آورد.
 وزیر تعاون، کار و رفاه اعلام کرد:

افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون پس از تایید شورای نگهبان

می متالز - وزیر تعاون، کار و رفاه با تاکید بر اینکه افزایش سرمایه بانک توسعه تعاون منجر به توسعه بخش تعاون در کشور خواهد شد، افزود: افزایش سرمایه ۱۰۰۰ میلیارد تومانی پس از تصویب شورای نگهبان اجرایی خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما