خبر
بانک ها  
قربانی در دیدار با فرزندان شاهد ستاد مرکزی:

آزادی و امنیت امروز کشور را مدیون شهدا هستیم

می متالز - مدیرعامل بانک دی در دیدار با فرزندان شاهد شاغل در ستاد مرکزی از فرهنگ شهادت و ایثار به عنوان نقطه اوج روحیه یک ملت یاد کرد.

به گزارش می متالز، به مناسبت گرامیداشت روز شهید و سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمدرضا قربانی، مدیرعامل به همراه اکبر پورمظاهری، عضو هیئت مدیره و مجتبی حیدری، معاون سرمایه انسانی با فرزندان شاهد ستاد مرکزی دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار محمدرضا قربانی با اشاره به مقام والای شهدای انقلاب اسلامی و ۸ سال جنگ تحمیلی گفت: شهدا با جانفشانی هایشان در جبهه های حق علیه باطل، درس آزادی، عدالت و آزادگی را به ما آموختند و امروز این وظیفه دینی و معنوی ما است تا ادامه دهنده و پیرو راه آنان باشیم و با اتحاد و همدلی از نفوذ دشمنان داخلی و خارجی به نظام مقدس جمهوری اسلامی جلوگیری کنیم.

وی با تاکید بر دلاورمردی ها و رشادت های شهیدان در میدان نبرد افزود: شهیدان انقلاب اسلامی و ۸ سال جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم با نثار جان خود در راه مبارزه با استکبار در رگ‌های خشکیده ما روح تازه ای را دمیدند و با روحیه ایثار و از خودگذشتگی ، آزادی و مقاومت در برابر استکبار را برای ما به ارمغان آوردند که باید همچون میراثی گران بها آن ها را پاس داشت.

قربانی با بیان این که جایگاه شهید و شهادت در فرهنگ و نظام اسلامی ما بسیار والا است، تصریح کرد: هر چند که روز ۲۲ اسفند را به نام روز شهید نامگذاری کرده اند اما تمامی روزهای سال متعلق به شهدا است و ما همواره باید خود را مدیون شهدا و ایثارگران بدانیم و امروز شما فرزندان شهدا باید با الگو قرار دادن پدران والامقامتان در زندگی شخصی و اجتماعی ادامه دهنده مسیر آن بزرگواران باشید و همانگونه که شهدا بدون توجه به زندگی دنیوی در راه تقوای الهی قدم برداشتند برای سربلندی کشور عزیزمان خالصانه تلاش کنید.

در پایان این دیدار، قربانی مدیرعامل و اکبر پورمظاهری عضو هیئت مدیره بانک دی از فرزندان شاهد شاغل در بانک  تقدیر کردند.

کد خبر: 30832
تاریخ: 1397/12/22 - 19:28
منبع: ایبنا

شهدا  بانک دی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر نیرو اعلام کرد

صنعت برق یکی از پایه های رونق تولید/خاموشی و جیره‌بندی آب در صورت ادامه بدمصرفی

می متالز - وزیر نیرو با بیان اینکه صنعت برق یکی از پایه های رونق تولید است گفت:اگر به شیوه‌های ناصحیح مصرف در بخش آب و برق ادامه بدهیم با عوارضی همچون خاموشی و جیره‌بندی آب روبه‌رو خواهیم شد.
 

تقدیر "مهدی تاج" از مدیرعامل فولادخوزستان

می متالز - مهدی تاج اظهار داشت: ورزشگاه شهدای فولاد در ایران بهترین است و مردم خوب اهواز در روز افتتاحیه سنگ تمام گذاشتند.
 

افزایش سقف برداشت از خودپردازهای بانک دی

می متالز - بر اساس مجوز بانک مرکزی، سقف برداشت از خودپردازهای بانک دی برای دارندگان دی کارت در روزهای پایانی سال و ایام نوروز به ۵۰۰ هزار تومان افزایش می یابد.
 وزیر صنعت، معدن و تجارت در جمع ایثارگران:

گذر از جنگ اقتصادی تلاش مضاعف ما و همراهی مردم را می طلبد/ از وجود مشکلات مردم ناراحت هستیم

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت در دیدار با خانواده شهدا و ایثارگران این وزارتخانه با بیان اینکه از وجود مشکلات مردم ناراحت بوده و در رفع آن جهادگونه می کوشیم گفت: امروز هم مثل دوران دفاع مقدس در جنگ اقتصادی هستیم و این وزارتخانه در گذر از این جنگ نقش موثری دارد.
 سهم دینی در بازدید از شعب شمالی کشور:

کاهش مطالبات بانکی گامی در تحقق اقتصاد مقاومتی است

می متالز - رییس هیات مدیره بانک دی به همراه جمعی از مدیران ستاد مرکزی در ادامه بازدیدهای شعب استانی مدیران ارشد بانک دی، به استان مازندران سفر کردند.
 

بانک دی گواهینامه استاندارد سیستم مدیریت آموزش دریافت کرد

می متالز - بانک دی موفق به دریافت گواهینامه استاندارد بین‌المللی سیستم مدیریت آموزش (ISO ۱۰۰۱۵:۱۹۹۹) از نهاد گواهی دهنده مورد تأیید سازمان بین المللی استاندارد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما