خبر
بانک ها  
قربانی در دیدار با فرزندان شاهد ستاد مرکزی:

آزادی و امنیت امروز کشور را مدیون شهدا هستیم

می متالز - مدیرعامل بانک دی در دیدار با فرزندان شاهد شاغل در ستاد مرکزی از فرهنگ شهادت و ایثار به عنوان نقطه اوج روحیه یک ملت یاد کرد.

به گزارش می متالز، به مناسبت گرامیداشت روز شهید و سالروز تاسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، محمدرضا قربانی، مدیرعامل به همراه اکبر پورمظاهری، عضو هیئت مدیره و مجتبی حیدری، معاون سرمایه انسانی با فرزندان شاهد ستاد مرکزی دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار محمدرضا قربانی با اشاره به مقام والای شهدای انقلاب اسلامی و ۸ سال جنگ تحمیلی گفت: شهدا با جانفشانی هایشان در جبهه های حق علیه باطل، درس آزادی، عدالت و آزادگی را به ما آموختند و امروز این وظیفه دینی و معنوی ما است تا ادامه دهنده و پیرو راه آنان باشیم و با اتحاد و همدلی از نفوذ دشمنان داخلی و خارجی به نظام مقدس جمهوری اسلامی جلوگیری کنیم.

وی با تاکید بر دلاورمردی ها و رشادت های شهیدان در میدان نبرد افزود: شهیدان انقلاب اسلامی و ۸ سال جنگ تحمیلی و شهدای مدافع حرم با نثار جان خود در راه مبارزه با استکبار در رگ‌های خشکیده ما روح تازه ای را دمیدند و با روحیه ایثار و از خودگذشتگی ، آزادی و مقاومت در برابر استکبار را برای ما به ارمغان آوردند که باید همچون میراثی گران بها آن ها را پاس داشت.

قربانی با بیان این که جایگاه شهید و شهادت در فرهنگ و نظام اسلامی ما بسیار والا است، تصریح کرد: هر چند که روز ۲۲ اسفند را به نام روز شهید نامگذاری کرده اند اما تمامی روزهای سال متعلق به شهدا است و ما همواره باید خود را مدیون شهدا و ایثارگران بدانیم و امروز شما فرزندان شهدا باید با الگو قرار دادن پدران والامقامتان در زندگی شخصی و اجتماعی ادامه دهنده مسیر آن بزرگواران باشید و همانگونه که شهدا بدون توجه به زندگی دنیوی در راه تقوای الهی قدم برداشتند برای سربلندی کشور عزیزمان خالصانه تلاش کنید.

در پایان این دیدار، قربانی مدیرعامل و اکبر پورمظاهری عضو هیئت مدیره بانک دی از فرزندان شاهد شاغل در بانک  تقدیر کردند.

کد خبر: 30832
تاریخ: 1397/12/22 - 19:28
منبع: ایبنا

شهدا  بانک دی 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 باهدف ارتقا امنیت مشتریان بانکداری الکترونیک؛

اپلیکیشن رمزساز (اَرَس) در بانک دی راه‌اندازی شد

می متالز - بانک دی در راستای افزایش ضریب امنیت تراکنش ها و به حداقل رساندن تهدیدهای سایبری ، امکان استفاده از رمز دوم یکبار مصرف کارت را برای مشتریان فراهم کرد.
 

پیام مدیرعامل بانک دی به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

می متالز - مدیر عامل بانک دی طی پیامی فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت « روز ملی ارتباطات و روابط عمومی» را تبریک گفت.
 

اعلام ساعت کاری بانک دی در ماه مبارک رمضان

می متالز - ساعت کاری شعب و ادارات ستاد مرکزی بانک دی در ماه مبارک رمضان ۱۳۹۸ اعلام شد.
 مسئول بسیج شهدای مس خبر داد

اجرای طرح جهادی درمانی شرکت مس در شهر سیل‌زده معمولان

می متالز - مسئول بسیج شهدای مس گفت: در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی، اورژانس جهادی بسیج شرکت مس با همکای مرکز فرهنگی جهادی بقیه‌الله (عج) در حسینیه امام‌حسین شهر سیل‌زده معمولان به مدت شش‌روز مستقر شد.
 

بانک دی به سامانه نهاب آنلاین پیوست

می متالز - در پی الزام بانک مرکزی مبنی بر پیاده سازی پروژه نظام هویت سنجی اطلاعات مشتریان بانکی ، بانک دی به سامانه نهاب آنلاین پیوست.در پی الزام بانک مرکزی مبنی بر پیاده سازی پروژه نظام هویت سنجی اطلاعات مشتریان بانکی ، بانک دی به سامانه نهاب آنلاین پیوست.
 

تجدید میثاق اعضا تیم فوتبال گل‌گهر با آرمان های شهدا

می متالز - صبح روز چهارشنبه 4 اردیبهشت 1398 اعضا تیم فوتبال گل‌گهر با همراهی امام جمعه محترم سیرجان، معاون سیاسی فرماندار و سایر مسوولین شهرستان و معاونین و مدیران شرکت گل‌گهر به مناسبت صعود مقتدرانه خود به لیگ برتر با حضور در گلزار شهدای سیرجان ضمن غبارروبی قبور مطهر شهدا، با آرمان های شهدا تجدید میثاق کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما