خبر
بانک ها  

تقدیر صندوق امداد ولایت از حمایت های بانک قرض الحسنه مهر ایران

می متالز - مجید باجلان مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت ضمن تبریک فرارسیدن هفته نیکوکاری، با ارسال لوح سپاس از حمایت های بانک قرض الحسنه مهر ایران تبریک گفت.

به گزارش می متالز، در متن این لوح سپاس در خطاب به دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران آمده است: «برخود لازم می دانم از همکاری ها و مساعدت های جنابعالی و همکاران محترمتان در راستای رفع مشکل نیازمندان و توسعه و ترویج امر خیر قرض الحسنه تقدیر و تشکر نمایم.

هر چند تجمیع سپرده ها و جذب منابع قرض الحسنه در شرایط اقتصادی کنونی کشور کار دشواری است، لیکن خوشبختانه بانک قرض الحسنه مهر ایران توانسته مسیر رشد و توسعه خود را پیدا کرده و مسئولیتی که بر عهده آن نهاده شده را به خوبی انجام دهد. به نحوی که در راستای همکاری های متقابل با امداد امام (ره) و با اهتمام مدیران و کارکنان بانک در امر رفع مشکلات نیازمندان واقعی و تلاش برای تقویت و بهبود معیشت اقشار آسیب پذیر جامعه با استفاده از پرداخت تسهیلات و خدمات قرض الحسنه گام موثری برداشته است.

امید است با تلاش های حضرتعالی و تقویت همکاری های متقابل گام های مثبت و موثری در حل مشکل نیازمندان برداشته و همواره شاهد رشد و تعالی جایگاه بانک و قرض الحسنه در جامعه باشیم.»

کد خبر: 30835
تاریخ: 1397/12/22 - 19:34
منبع: ایبنا

بانک قرض الحسنه مهر ایران  مرتضی اکبری  اقتصاد 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

اثر تحریم در اقتصاد با تکیه بر سرمایه‌های داخلی کمرنگ‌تر می‌شود

می متالز - درشرایط فعلی تحریم، در صورت استفاده مناسب ازتجربه‌های قبلی و تکیه بر سرمایه‌های داخلی اعم ازسرمایه‌های انسانی و سایر منابع، می‌توان اثر تحریم در اقتصاد را کمرنگ‌ تر و مسیر تجارت خارجی برای صادرکنندگان را سهل‌تر کرد.
 بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اعلام کرد؛

حمایت از اشتغالزایی و تامین آینده با طرح «مهر آتیه نوین»

می متالز - بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف ایجاد اشتغال و ارزش آفرینی در راستای تامین آتیه افراد، اقدام به ارائه طرح «مهر آتیه نوین» نموده است.
 با مدیریت مهندس ناصر تقی زاده

گل گهر یکی از مطرح ترین قطب های معدنی و صنعتی خاورمیانه شد / حرکت در مدار توسعه و ارزش‌آفرینی از منطقه سیرجان آغاز و به سایر نقاط کشور گسترش یافت

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در دوره جدید مدیریت این شرکت، تامین پایدار و بلند مدت مواد اولیه موردنیاز طرح‌های توسعه خود را هدف قرار داد.
 سرپرست سازمان مالیاتی خبر داد:

افزایش سهم شهرداری‌ها از مالیات و عوارض ارزش افزوده

می متالز - سرپرست سازمان مالیاتی از افزایش سهم شهرداری‎ها از مالیات و عوارض ارزش افزوده گفت: در لایحه اصلاح و دائمی شدن قانون مالیات بر ارزش افزوده، محدودیتی در نظام بودجه شهرداری‌ها ایجاد نشده است.
 پورابراهیمی مطرح کرد؛

کسب و کار بهبود می‌یابد/ شناسایی تکالیف دستگاه‌ها

می متالز - رییس کمیسیون اقتصادی مجلس از شناسایی تکالیف دستگاه‌ها در اجرای قوانین کسب و کار خبر داد و افزود: بزودی شاهد تحولاتی در فضای کسب و کار خواهیم بود.
 

حرکت چراغ خاموش وزارت نیرو برای ادغام آبفای شهری با آبفای روستایی

می متالز - در حالی که براساس اصل ۴۴ قانون اساسی ادغام شرکت‌های دولتی با خصوصی غیرقانونی است شرکت‌های آبفای شهری با روستایی بصورت چراغ خاموش و بدون هماهنگی با دولت و مجلس در حال ادغام شدن هستند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما