خبر
بانک ها  

تقدیر صندوق امداد ولایت از حمایت های بانک قرض الحسنه مهر ایران

می متالز - مجید باجلان مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت ضمن تبریک فرارسیدن هفته نیکوکاری، با ارسال لوح سپاس از حمایت های بانک قرض الحسنه مهر ایران تبریک گفت.

به گزارش می متالز، در متن این لوح سپاس در خطاب به دکتر مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران آمده است: «برخود لازم می دانم از همکاری ها و مساعدت های جنابعالی و همکاران محترمتان در راستای رفع مشکل نیازمندان و توسعه و ترویج امر خیر قرض الحسنه تقدیر و تشکر نمایم.

هر چند تجمیع سپرده ها و جذب منابع قرض الحسنه در شرایط اقتصادی کنونی کشور کار دشواری است، لیکن خوشبختانه بانک قرض الحسنه مهر ایران توانسته مسیر رشد و توسعه خود را پیدا کرده و مسئولیتی که بر عهده آن نهاده شده را به خوبی انجام دهد. به نحوی که در راستای همکاری های متقابل با امداد امام (ره) و با اهتمام مدیران و کارکنان بانک در امر رفع مشکلات نیازمندان واقعی و تلاش برای تقویت و بهبود معیشت اقشار آسیب پذیر جامعه با استفاده از پرداخت تسهیلات و خدمات قرض الحسنه گام موثری برداشته است.

امید است با تلاش های حضرتعالی و تقویت همکاری های متقابل گام های مثبت و موثری در حل مشکل نیازمندان برداشته و همواره شاهد رشد و تعالی جایگاه بانک و قرض الحسنه در جامعه باشیم.»

کد خبر: 30835
تاریخ: 1397/12/22 - 19:34
منبع: ایبنا

بانک قرض الحسنه مهر ایران  مرتضی اکبری  اقتصاد 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 گفتگو با تئوریسین تشکیل وزارت صمت؛

مشاوره های غلط، دولت را به فکر تفکیک وزارت صمت انداخت

می متالز - اولین وزیر صمت بعد از ادغام وزارتخانه های بازرگانی و صنایع، معتقد است که تصمیم به تفکیک، ناشی از مشاوره های غلط به دولت است و اکنون اقتصاد تحریمی، فرمانده می خواهد تا اوضاع را مدیریت کند.
 مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران:

۸ راهبرد کلان در حوزه پایانه‌های نفتی کشور تدوین شد

می متالز - مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران از افزایش ظرفیت ذخیره‌سازی در پایانه‌های نفتی کشور خبر داد و گفت: هشت راهبرد کلان در حوزه پایانه‌های نفتی کشور تدوین شد.
 

ایران در مدیریت سنتی باقی مانده است

می متالز - نایب رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران گفت: بنگاه های کشور ما در مفهوم سنتی مدیریت باقی مانده اند.
 

پیش‌بینی پرس متال از بازار آلومینیوم در سال ۲۰۱۹

می متالز - شرکت پرس متال (Press Metal)، تقاضا برای فلز آلومینیوم را در سال 2019، بیش از موجودی این فلز در بازار پیش‌بینی می‌کند.
 

لالایی دولت برای حضور بخش خصوصی در اقتصاد

می متالز - عضو اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی گفت: اعلام علاقه‌مندی برای حضور بخش خصوصی در اقتصاد کشور، لالایی دولت برای خواب کردن است.
 

امضای تفاهم نامه اقتصادی سیمان سبزوار با استاندار خراسان رضوی

می متالز - دکتر علیرضا امیرفراهانی به نمایندگی از شرکت سیمان سبزوار به عنوان معین اقتصادی بخش روداب تفاهم نامه اقتصادی با آقای مهندس رزم حسینی، استاندار خراسان رضوی امضا نمودند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما