خبر
آهن و فولاد  

مدیرعامل فولاد اکسین: فولاد اکسین در مسیر جدیدی قدم نهاده است / برای سال ۹۸ افق روشنی جهت این شرکت ترسیم شده

می متالز - روز چهارشنبه ۲۱ اسفند ماه همایش تبیین اهداف و برنامه های عملیاتی سال ۹۸ شرکت فولاد خوزستان در تالار طوبی این شرکت با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران این شرکت برگزار شد.

به گزارش می متالز، در این همایش که مدیرعامل، نائب رئیس هیات مدیره و جمعی از معاونین و مدیران شرکت فولاد اکسین خوزستان هم حضور داشتند مهندس امین ابراهیمی مدیرعامل فولاد اکسین با شرحی از وضعیت این شرکت گفت: به منظور رفع نیازهای کشور در زمینه ورق های فولادی عریض با استحکام بالا برای تأمین مواد اولیه صنایع لوله سازی، مخزن سازی و غیره مباحث فنی طرح نورد ورق عریض از سال 1378 در شرکت فولاد خوزستان مطرح و کلیه فعالیت های مربوط به گشایش اعتبار اسنادی و تأمین هزینه های اجرایی توسط آن شرکت انجام پذیرفت و عملیات اجرایی آن در سال 1384 آغاز و طی 4 سال با استفاده از پتانسیل های فنی و مدیریتی شرکت فولاد خوزستان و تکنولوژی روز شرکت دانیلی ایتالیا در سال 1388 به بهره برداری رسید.
 
مدیرعامل فولاد اکسین در مورد رسالت و هدف اصلی احداث کارخانه فولاد اکسین خوزستان گفت: با توجه به رسالت و استراتژی در نظر گرفته شده جهت شرکت فولاد اکسین خوزستان طبق سند بالادستی صنعت کشور که عملاً اتصال صنعت فولاد به صنعت نفت کشور با تولید 1,050,000 تن ورق های عریض آلیاژی مورد استفاده در لوله های انتقال نفت و گاز کشور بوده است هزینه ای بالغ بر 250 میلیون دلار جهت احداث این کارخانه صرف گردیده است.
 
مهندس ابراهیمی به رویکردها و برنامه های آتی این شرکت اشاره کرد و افزود: با توجه به همگرائی مثبت ایجاد شده در لایه سهامداری و هیات مدیره شرکت فولاد اکسین خوزستان و پیگیری مسوولانه وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار محترم و نمایندگان استان و مدیریت محترم شرکت فولاد خوزستان خوشبختانه شرکت فولاد اکسین در مسیر جدیدی قدم نهاده است و طبق برنامه ریزی های صورت گرفته خصوصاً جهت سال 98 افق روشنی جهت این شرکت ترسیم گردیده است و با رایزنی های که صورت گرفته شرکت فولاد اکسین خوزستان و فولاد خوزستان همکاری های جدیدی را آغاز کرده اند و در نظر است از ظرفیت های دو شرکت در جهت منافع استان به بهترین شکل ممکن استفاده گردد و در بودجه سال 98 با تدابیری که اندیشیده شده است در نظر است طی یک سال از فرآیند فروش کارمزدی که قسمت عمده سود حاصل از فروش را در اختیار مشتریان قرار می دهد به سمت فروش اعتباری با همکاری فولاد خوزستان برویم تا با قدرت چانه زنی در بازار و تعیین قیمت نهایی مجدداً ماکزیمم سود حاصله در اختیار شرکت قرار گیرد. طبق برنامه ریزی های صورت گرفته و با توجه به وضعیت بازار داخل کشور در سال 98 که پیش بینی می گردد شاهد رکود نسبی خواهیم بود بیشترین تمرکز برصادرات محصولات شرکت فولاد اکسین با استفاده از بسترها و سرویس مستقرهای فولاد خوزستان خواهد بود و جهت اجرایی نمودن اهداف فوق الذکر کمیته فنی مشترک فی مابین دو شرکت از دو هفته پیش کارخود را آغاز نموده است.
 
 وی همچنین اهداف کمیته فنی مشترک فولاد خوزستان و فولاد اکسین خوزستان را بر شمارد و گفت: تمرکز بر گریدها و تنوع آلیاژی مورد نیاز فولاد اکسین در کارگروهی با عنوان توسعه سبد محصول جهت تولید فولاد کیفی مورد نیاز فولاداکسین خوزستان، بررسی و اجرایی نمودن برخورداری شرکت فولاد اکسین خوزستان از زیر ساخت های موجود و طراحی شده طبق طرح جامع همانند ریل راه آهن، آب صنعتی، خط 400 کیلو وات و پیش بینی نیازهای آتی فولاد اکسین در طرح های توسعه فولاد خوزستان در کارگروهی با عنوان زیر ساخت و طرح های توسعه، تدوین و اجرای استراتژی های جدید منطبق بر شرایط بازار و اهداف بلند مدت دو شرکت با رویکرد ادغام دو مجموعه در کارگروهی به نام سیستم ها و استراتژی سازمانی جهت نیل به اهداف مشترک ار اهداف کمیته مشترک دو شرکت می باشد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد خوزستان عنوان کرد:

صادرات هنریست نیازمند حمایت دولت

می متالز - در سال‌های اخیر نام فولاد خوزستان و صادرات با یکدیگر عجین شده‌اند و موفقیت این شرکت در زمینه صادرات بر فعالان این حوزه پوشیده نیست. این شرکت حتی در ماه‌های اخیر که شرایط سیاسی، صادرات را با مشکلاتی مواجه کرده بود نیز موفق عمل کرد.
 محمد کشانی مدیرعامل فولاد خوزستان در همایش تبیین اهداف و برنامه های عملیاتی سال ۱۳۹۸ گروه فولاد خوزستان

توسعه شرکت با نگاه زیست محیطی برای رسیدن به صنعت سبز

می متالز - محمد کشانی مدیرعامل فولاد خوزستان در همایش تبیین اهداف و برنامه های عملیاتی سال ۱۳۹۸ گروه فولاد خوزستان گفت: توسعه شرکت با نگاه زیست محیطی برای رسیدن به صنعت سبز از اهداف اصلی ماست.
 عضو هیأت مدیره شرکت فولاد خوزستان:

24 درصد طرح جامع فولاد کشور را محقق می‌کنیم

می متالز - استان خوزستان از پتانسیل‌های قابل توجهی برای توسعه صنعت فولاد کشور برخوردار است. شرکت فولاد خوزستان جزو نخستین واحدهای فولادی کشور به‌شمار می‌رود که در اهواز احداث شد.
 معاون خرید شرکت فولاد خوزستان:

پشتیبان تولید هستیم

می متالز - فرایند تامین در هر مجموعه صنعتی، نقش اثرگذاری در تمامی مراحل تولید بر عهده دارد.
 

تقدیر "مهدی تاج" از مدیرعامل فولادخوزستان

می متالز - مهدی تاج اظهار داشت: ورزشگاه شهدای فولاد در ایران بهترین است و مردم خوب اهواز در روز افتتاحیه سنگ تمام گذاشتند.
 در مجمع عمومی فوق العاده فولاد خوزستان و در جمع 72 درصدی سهامداران

افزایش سرمایه فولاد خوزستان تصویب شد

می متالز - مجمع عمومی فوق العاده شرکت فولاد خوزستان مطابق آگهی منتشر شده در تاریخ هشتم اسفندماه ۹۷ در روزنامه های اطلاعات شماره ۲۷۲۳۲، صنعت، معدن و تجارت شماره ۱۲۴۹ و دنیای اقتصاد شماره ۴۵۵۷ راس ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه نوزدهم اسفندماه ۹۷ با حضور ۷۲/۰۸ درصد سهامداران و نمایندگان قانونی آنان و همچنین اعضای هیات مدیره، حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت، نماینده سازمان خصوصی سازی، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و جمعی از کارکنان و مسئولان فولاد خوزستان برگزار گردید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما