خبر
آهن و فولاد  
مدیرعامل فولاد مبارکه:

فولاد هرمزگان توانست به اهداف و برنامه‌های تعیین شده دست پیدا کند

می متالز - مدیرعامل فولاد مبارکه در بازدید یک روزه خود از فولاد هرمزگان با حضور در جمع کارکنان این شرکت گفت: ما در فولاد هرمزگان شاهد رکوردهای خوبی در برنامه پیش بینی شده بودیم و فولاد هرمزگان تا تاریخ ١٨اسفند ماه توانسته است به اهداف و برنامه‌های از قبل تعیین شده خود دست یابد.

به گزارش می متالز، عظیمیان با اشاره به عملکرد مثبت این شرکت در سال ٩٧ گفت: این موفقیت مرهون تلاش و زحمات همکارانم در فولاد هرمزگان می باشد. از مدیریت عامل محترم، اعضای محترم هیات مدیره، معاونین و مدیران، کلیه کارکنان ستادی و پیمانکاران که در این موفقیت نقش داشتند تشکر میکنم.

مهندس عظیمیان تاکید کرد: ما در گروه فولاد مبارکه شرکت فولاد هرمزگان را بسیار موفق می دانیم و این شرکت به بازدهی خیلی خوبی در بهره وری، تولید و در مدیریت هزینه و هم در فروش داخلی و خارجی رسیده است.

بازدید از خط تولید و واحدهای تولیدی فولاد هرمزگان از دیگر برنامه‌های مهندس عظیمیان بود که به همراه مدیرعامل و معاونین این شرکت انجام شد.

کد خبر: 30843
تاریخ: 1397/12/23 - 11:34
منبع: خبرگزاری کار ایران (ایلنا)

فولاد هرمزگان  فولاد هرمزگان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حضور همیشگی و فعال فولاد هرمزگان در مسئولیت‌های اجتماعی

می متالز - مدیر روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان جنوب اظهار کرد: این شرکت برنامه استراتژیک روابط عمومی و نظام مسئولیت اجتماعی را در دستور کار خود قرار داده است.
 مدیرعامل فولاد هرمزگان:

اطمینان خاطر صادرکنندگان فولاد را فراهم سازیم

می متالز - در امر صادرات بحث کیفیت، رقابت و قیمت بسیار مهم است و این اهمیت در فولاد حساس تر است چراکه ایران با کشورهای CIS نظیر روسیه و اوکراین رقیب بوده و این رقابت شدیدتر شده و فولادسازان در تلاشند تا سهم خود از بازارهای صادراتی را حفظ نمایند.
 

فولاد هرمزگان درخصوص تفاوت نرخ های فروش شرکت با قیمت فروش بورس شفاف سازی کرد

می متالز - فرزاد ارزانی مدیرعامل فولاد هرمزگان در پاسخ به نامه اداره نظارت بر ناشران فرابورسی درخصوص "ارائه دلایل تفاوت نرخ های فروش شرکت با نرخ های فروش در بورس کالا و مبنای قیمت گذاری فروش کالاهای شرکت" نوشت: براساس دستورالعمل معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت قیمت گذاری اسلب خارج از بورس و براساس قیمت شمش تعیین می شود.
 

تثبیت تولید ۱.۴ میلیون تنی اسلب در فولاد هرمزگان

می متالز - فولاد هرمزگان در سال 97 علاوه بر تثبیت تولید اسلب، تولید این محصول را به یک میلیون و 448 هزار تن رساند که 2.8 درصد یعنی اندکی بالاترا ز سال 96 است چراکه فولاد هرمزگان در آن سال یک میلیون و 408 هزار تنا سلب تولید کرده بود.
 

روابط عمومی‌ها حافظ منافع سازمان و مشتریان

می متالز - ارتباطات یکی از بنیادی‌ترین دانش‌ها و مهم‌ترین عوامل پیشرفت انسان امروزی و زیربنای سایر علوم قرن حاضر است که درون و برون سازمان را به هم پیوند می‌دهد.
 

برنامه صادراتی امسال «هرمز» برای شمش

می متالز - فولاد هرمزگان در سال جاری یک میلیون تن شمش به خارج صادر می‌کند که این رقم در صورت تحقق ۷۲درصد بیش از سال ۹۷ است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما