خبر
آهن و فولاد  
مدیرعامل فولاد مبارکه:

فولاد هرمزگان توانست به اهداف و برنامه‌های تعیین شده دست پیدا کند

می متالز - مدیرعامل فولاد مبارکه در بازدید یک روزه خود از فولاد هرمزگان با حضور در جمع کارکنان این شرکت گفت: ما در فولاد هرمزگان شاهد رکوردهای خوبی در برنامه پیش بینی شده بودیم و فولاد هرمزگان تا تاریخ ١٨اسفند ماه توانسته است به اهداف و برنامه‌های از قبل تعیین شده خود دست یابد.

به گزارش می متالز، عظیمیان با اشاره به عملکرد مثبت این شرکت در سال ٩٧ گفت: این موفقیت مرهون تلاش و زحمات همکارانم در فولاد هرمزگان می باشد. از مدیریت عامل محترم، اعضای محترم هیات مدیره، معاونین و مدیران، کلیه کارکنان ستادی و پیمانکاران که در این موفقیت نقش داشتند تشکر میکنم.

مهندس عظیمیان تاکید کرد: ما در گروه فولاد مبارکه شرکت فولاد هرمزگان را بسیار موفق می دانیم و این شرکت به بازدهی خیلی خوبی در بهره وری، تولید و در مدیریت هزینه و هم در فروش داخلی و خارجی رسیده است.

بازدید از خط تولید و واحدهای تولیدی فولاد هرمزگان از دیگر برنامه‌های مهندس عظیمیان بود که به همراه مدیرعامل و معاونین این شرکت انجام شد.

کد خبر: 30843
تاریخ: 1397/12/23 - 11:34
منبع: خبرگزاری کار ایران (ایلنا)

فولاد هرمزگان  فولاد هرمزگان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 جواد قراگوزلو مدیر فنی تولید فولادسازی و ریخته‌گری شرکت فولاد هرمزگان

توسعه صنایع نسوز با تکیه بر توان داخلی

می متالز - جواد قراگوزلو مدیر فنی تولید فولادسازی و ریخته‌گری شرکت فولاد هرمزگان: در حاشیه نمایشگاه بین المللی فولاد کیش 97 به معدن نامه در خصوص شرایط صنعت نسوز در صنعت کشور اظهار داشت: صنایع نسوز ایران هم پای صنعت فولاد در سال‌های اخیر شاهد رشد قابل قبولی بوده‌است اما تولید در شرایط کنونی مسلما عملکرد متفاوتی را می‌طلبد.
 احمد سعید بخش:

فولاد مبارکه اصفهان در طرح توسعه هرمزگان معطل اروپایی ها نخواهد ماند

می متالز - فولاد هرمزگان در طرح توسعه 5 میلیون تنی فولاد هرمزگان معطل خارجی ها نخواهد بود.
 معاون منابع انسانی شرکت فولاد هرمزگان:

سرمایه‌گذاری در نیروی انسانی هزینه نیست/ باشگاه مدرسین فولاد هرمزگان راه‌اندازی شد

می متالز - محسن زنگنه پور گفت: نیروی انسانی یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های هر سازمان محسوب می‌شود و سرمایه‌گذاری در این زمینه، هزینه نیست؛ بلکه هر سازمانی اهداف خود را با سرمایه‌گذاری روی منابع انسانی محقق می‌کند.
 معاون منابع انسانی فولاد هرمزگان:

سرمایه‌گذاری در نیروی انسانی هزینه نیست/ باشگاه مدرسین فولاد هرمزگان راه‌اندازی شد

می متالز - معاون منابع انسانی فولاد هرمزگان گفت: نیروی انسانی یکی از مهم‌ترین سرمایه‌های هر سازمان محسوب می‌شود و سرمایه‌گذاری در این زمینه، هزینه نیست؛ بلکه هر سازمانی اهداف خود را با سرمایه‌گذاری روی منابع انسانی محقق می‌کند.
 

حدود ۵۰ درصد از فولاد کشور در گروه فولاد مبارکه تولید می‌شود

می متالز - مدیرعامل گروه فولاد مبارکه گفت: حال حاضر حدود ۵۰ درصد از فولاد کشور در گروه فولاد مبارکه تولید می‌شود و اهداف بلندمدت شرکت در افق چشم‌انداز سال ۱۴۰۴ و دست‌یابی به ظرفیت ۵۵ میلیون تن فولاد به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شده است که این شرکت همچنان سهم خود را حفظ کند.
 مدیرعامل فولاد هرمزگان:

توسعه صنعت فولاد را ادامه خواهیم داد

می متالز - مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان، پیشرفت صنعت فولاد در شرایط تحریم را بسیار ارزشمند دانست و گفت: در این نقطه که هستیم، اکتفا نخواهیم کرد و توسعه را ادامه خواهیم داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما