خبر
مواد معدنی  
رییس سازمان نظام مهندسی معدن ایران:

با اجرای نقشه راه معدن، انقلاب معدنی حتما اتفاق می افتد

می متالز - رياست سازمان در نشست هم انديشي تشکل هاي معدني و صنايع معدني که در محل سالن همايش ايميدرو در روز چهارشنبه مورخ سوم بهمن ماه ۹۷ برگزار گرديد، از نقشه راه معدن و انقلاب معدني سخن گفت.

به گزارش می متالز، درخواست دکتر اسماعيلي از وزارت صنعت، معدن و تجارت مبني بر واگذاري بررسي و تعيين حقوق دولتي به اين سازمان که با توجه به توانمندي مجموعه نظام مهندسي معدن در اين زمينه، باعث رضايت بهره برداران و همچنين دولت خواهد شد. رييس سازمان، از هوشمندسازي اين مجموعه در راستاي شفاف سازي فعاليت ها و خدمات سازمان به عنوان اولويت کارها نام برد و خاطر نشان کرد که با ايجاد بخش جديدي در سازمان به عنوان جذب سرمايه گذار، در صدد رفع موانع سرمايه گذاري در بخش معدن هستيم.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 طی سال2018 انجام شد:

تولید جهانی آلومینا به 130 میلیون تن رسید؛ کاهش استخراج بوکسیت

می متالز - تولید جهانی پودر آلومینا در سال 2018 میلادی به 130 میلیون تن افزایش یافت. این در حالی است که استخراج بوکسیت با کاهش همراه شد.
 با مدیریت مهندس ناصر تقی زاده

گل گهر یکی از مطرح ترین قطب های معدنی و صنعتی خاورمیانه شد / حرکت در مدار توسعه و ارزش‌آفرینی از منطقه سیرجان آغاز و به سایر نقاط کشور گسترش یافت

می متالز - شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در دوره جدید مدیریت این شرکت، تامین پایدار و بلند مدت مواد اولیه موردنیاز طرح‌های توسعه خود را هدف قرار داد.
 

۶۰۰ هزار فرصت شغلی با ۱۰۰ معدن فراوری/ ۲۱ درصد صادرات غیر نفتی از مواد معدنی

می متالز - ۴۰۰ هزار معدن ثبت شده در کشور وجود دارد که با راه اندازی ۱۰۰ معدن فراوری می‌توان ۶۰۰ هزار فرصت شغلی ایجاد کرد.
 سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری اعلام کرد:

نام نویسی 30 درصد از واحدهای مشمول توانمندسازی و توسعه اشتغال پایدار در سامانه "تاپ"

می متالز - سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری گفت: تاکنون 30 درصد از 68 واحد صنعتی دارای R&D مشمول توانمندسازی و توسعه اشتغال پایدار در سامانه "تاپ" وزارت صنعت، معدن و تجارت ثبت نام کرده اند.
 سرقینی:

هنوز پنجره واحد ایجاد نشده است

می متالز - معاون امور معادن وزارت صنعت، معدن و تجارت در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه دوسیما گفت: با گذشت ۸سال از اجرای قانون جدید معادن، هنوز پنجره واحد برای سرمایه‌گذاران در بخش معدن ایجاد نشده است.
 

۶۰۰ هزار فرصت شغلی با ۱۰۰ معدن فرآوری

می متالز - رئیس کمیسیون صنایع و معادن اتاق بازرگانی ایران گفت: ۴۰۰ هزار معدن ثبت شده در کشور وجود دارد که با راه اندازی ۱۰۰ معدن فرآوری می‌توان ۶۰۰ هزار فرصت شغلی ایجاد کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما