خبر
سنگ آهن  

کاشت 21 هزار اصله درخت در سیرجان

می متالز - با کاشت 21 هزار اصله درخت در منطقه صنعتی و معدنی گل گهر سیرجان، توسعه این طرح به 460 هکتار رسید.

به گزارش می متالز، مدیر عامل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر سیرجان دیروز در مراسم آغاز این طرح نهالکاری گفت: طرح 150 هکتاری در مسیر 20 کیلومتری سیرجان - شیراز با کاشت 21 هزار نهال و درختچه از نوع بومی ، مقاوم و مناسب و با گونه های شوره گز ، گز شاهی در حال اجراست که نقش مهمی درکاهش آلایندگی و فرسایش خاک دارد.
 ناصر تقی زاده یاد آور شد: پارسال طرح کمربند سبز به مساحت 250 هکتار و با کاشت 25 هزار اصله  نهال از نوع شوره گز، درخت تاغ، خرزهره و زیتون تلخ وبادام کوهی کاشته شد.
بگفته وی شرکت صنعتی و معدنی گل گهرسیرجان  برای کاهش آلودگی های زیست محیطی تاکنون با 160 هزار اصله نهال و درختچه ، 460 هکتار فضای سبز در این منطقه ایجاد کرده است.

مدیر عامل شرکت صنعتی و معدنی گل گهر سیرجان  از اجرای طرح پارک جنگلی گل گهر در کیلومتر 17 محور سیرجان - شیرازدر مسیر مسافران استان فارس با مساحت 330 هکتار در سال آینده خبر داد وافزود: این طرحهای جنگلی و فضاهای سبز با هدف کاهش آلودگی زیست محیطی و گردو غبار ناشی از صنایع ومعادن و جلوگیری از فرسایش خاک و ایجاد مناظر طبیعی ایجاد می شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

استقبال از روز درختکاری در مجتمع فولاد صنعت بناب

می متالز - به مناسبت فرا رسيدن 15 اسفند روز درختكاري، با حضور دکتر فاضل مدیرعامل اين مجتمع،کاشت ۱۳۵۷ اصله نهال به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در این شركت آغاز شد.
 

کشت ۲۱ هزار اصله نهال توسط شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

می متالز - به مناسبت روز درختکاری طبق روال سال‌های گذشته مراسم درختکاری با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر و همچنین جمعی از مسئولان استان و شهرستان هفته آینده در کیلومتر ۱۹ جاده سیرجان به شیراز برگزار می‌شود.
 

اقدامات جدی بانک ملی ایران برای جلوگیری از قطع درختان

می متالز - یکی از روش های پاسداشت طبیعت، درختکاری است، اما راه دیگری هم وجود دارد که بانک ملی ایران آن را به خوبی در پیش گرفته است.
 

برگزاري روز درختكاري در مجتمع مس سرچشمه

می متالز - مراسم روز درختكاري با حضور جمعي از مديران مجتمع مس، شهردار و اعضاي شوراي شهر مس سرچشمه برگزار شد.
 

آغاز کاشت ۱۲۵۰ اصله نهال به مناسبت روز درختکاری در مجتمع فولاد صنعت بناب

می متالز - به مناسبت روز درختكاری كاشت 1250 اصله نهال به ميزان تعداد پرسنل شاغل در مجتمع فولاد صنعت بناب آغاز شد.
 

کاشت ۶۵۰ اصله نهال در مجتمع آهن و فولاد بافق

می متالز - همزمان با روز درختکاری و آغاز هفته منابع طبیعی، 650 اصله نهال در این مجتمع کاشته شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما