خبر
اقتصاد  

مطالبه حقوق مردم خوزستان از صنایع بزرگ اقتصادی در سال ۹۸ پیگیری می‌شود

می متالز - امام‌جمعه موقت اهواز بابیان اینکه محوریت کارها در سال ۹۸ باید براساس جلوگیری از بروز بحران باشد، گفت: در سال ۹۸ همه باید به استان کمک کنیم تا جهش‌هایی برای مطالبه حقوق مردم در بخش نفت، پتروشیمی، فولاد و سایر شرکت‌های بزرگ اقتصادی داشته باشیم.

به گزارش می متالز، آیت‌الله سید ابوالحسن حسن‌زاده، دیروز در شورای اداری استان خوزستان که در بیمارستان امام حسین (ع) خرمشهر برگزار شد بابیان اینکه ماه رجب می‌تواند مسیر زندگی ما را تعیین کند، اظهار داشت: اگر با دقت و تأمل در دعاهای ماه رجب نگاه کنیم مسیر زندگی‌مان تعیین و تغییر می‌کند.

وی بابیان اینکه در ماه رجب این جمله بیشتر جلب‌ توجه می‌کند که خدا کسانی که بر غیر تو وارد شدند هیچ‌چیز نصیبشان نشده، افزود: اگر کسی همه عمرش را برای غیر خدا صرف کند دچار خسران و زیان شده است، سرمایه‌اش را از دست می‌دهد و هیچ‌چیز نصیبش نمی‌شود.

امام‌جمعه موقت اهواز تأکید کرد: مردم و مسئولان خوزستان تاکنون در مواجه با بحران‌ها بسیار زیبا عمل کردند. مردم در مسائلی مانند سیل رفیع، مشکل آب خرمشهر و آبادان، حادثه تروریستی اهواز و سایر مشکلات کارگری به‌خوبی همراهی کردند و این قضیه باید بنایی برای حل کردن سایر مشکلات در سال آینده باشد.

آیت‌الله حسن‌زاده بابیان اینکه سال 98 محوریت کارها باید براساس جلوگیری از بروز بحران باشد، گفت: در سال 98 همه باید به استان کمک کنیم تا جهش‌هایی برای استیفای حقوق مردم در بخش نفت، پتروشیمی، فولاد و سایر شرکت‌های بزرگ اقتصادی داشته باشیم.

وی خاطرنشان کرد: استاندار خوزستان بارها به مدیران پتروشیمی گفته بخشی از گردش مالی خود را در خوزستان قرار دهید اما هنوز کاری انجام‌ نشده است.

امام‌جمعه موقت اهواز با تأکید بر پرداخت عوارض دستگاه‌های اقتصادی به شهرداری‌ها، افزود: آیا شهروندان اصفهانی بیش از شهروندان خوزستانی به شهرداری عوارض پرداخت می‌کنند که شهرهای آن‌ها در مسائل عمرانی با اختلاف زیاد از ما جلوتر هستند؟ دلیل آن پرداخت به‌موقع عوارض توسط کارخانه‌ها و تأسیسات صنعتی است که آن‌ها از امکانات شهری بیشتری نسبت به ما استفاده می‌کنند.

آیت‌الله حسن‌زاده تصریح کرد: ما قصد بخشی نگری نداریم اما اینکه در کنار شرکت‌ها و دستگاه‌های بزرگ زندگی کنیم اما آن‌ها حقوق مردم را پرداخت نکند رنجیده می‌شویم.

وی با اشاره به سخن برخی کارشناسان مبنی بر پایان یافتن بسیاری از مشکلات در انتهای سومین ماه سال 98، گفت: بسیاری از کارشناسان معتقدند اگر سه ماه ابتدایی سال 98 را به‌سلامت عبور کنیم بسیاری از مشکلات اقتصادی برطرف می‌شوند.

امام‌جمعه موقت اهواز بر تقویت انگیزه خدمت به مردم در میان مسئولان تأکید و عنوان کرد: استاندار، دستگاه‌های اجرایی، نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی با همدلی بحران‌های موجود در خوزستان را می‌توانند پشت سر بگذارند.

آیت‌الله حسن‌زاده ادامه داد: در مسئله سیل اخیر مردم در کنار سختی‌های وارده؛ دیدند که چگونه مسئولان در کنار آن‌ها بودند و این همراهی برای آن‌ها لذت‌بخش بود. هیچ جاده و طرح یا پروژه‌ای افتتاح نشد و فقط همه آمدند تا آب وارد خانه‌ها نشود اما مردم این همراهی را دیدند و امیدوار شدند.

وی تصریح کرد: مردم هنگامی‌که می‌بینند همه تلاش استاندار و مسئولان برای خدمت به آن‌ها است خودشان برای کمک جلوآمده و برخی از کاستی‌ها را جبران می‌کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

تقدیر "مهدی تاج" از مدیرعامل فولادخوزستان

می متالز - مهدی تاج اظهار داشت: ورزشگاه شهدای فولاد در ایران بهترین است و مردم خوب اهواز در روز افتتاحیه سنگ تمام گذاشتند.
 

سرپرست هلدینگ سیمان فارس و خوزستان منصوب شد

می متالز - حمیدرضا هوشیاری با حکم مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری سیمان تامین به عنوان سرپرست جدید شرکت سیمان فارس و خوزستان معرفی شد.
 

مدیرعامل فولاد اکسین: فولاد اکسین در مسیر جدیدی قدم نهاده است / برای سال ۹۸ افق روشنی جهت این شرکت ترسیم شده

می متالز - روز چهارشنبه ۲۱ اسفند ماه همایش تبیین اهداف و برنامه های عملیاتی سال ۹۸ شرکت فولاد خوزستان در تالار طوبی این شرکت با حضور مدیرعامل، اعضای هیات مدیره، معاونین و مدیران این شرکت برگزار شد.
 در مجمع عمومی فوق العاده فولاد خوزستان و در جمع 72 درصدی سهامداران

افزایش سرمایه فولاد خوزستان تصویب شد

می متالز - مجمع عمومی فوق العاده شرکت فولاد خوزستان مطابق آگهی منتشر شده در تاریخ هشتم اسفندماه ۹۷ در روزنامه های اطلاعات شماره ۲۷۲۳۲، صنعت، معدن و تجارت شماره ۱۲۴۹ و دنیای اقتصاد شماره ۴۵۵۷ راس ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه نوزدهم اسفندماه ۹۷ با حضور ۷۲/۰۸ درصد سهامداران و نمایندگان قانونی آنان و همچنین اعضای هیات مدیره، حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت، نماینده سازمان خصوصی سازی، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و جمعی از کارکنان و مسئولان فولاد خوزستان برگزار گردید.
 

مجمع عمومی فوق العاده شرکت فولاد خوزستان (سهامی عام) برگزار شد

می متالز - مجمع عمومی فوق العاده شرکت فولاد خوزستان مطابق آگهی منتشر شده در تاریخ هشتم اسفندماه ۹۷ در روزنامه های اطلاعات شماره ۲۷۲۳۲، صنعت، معدن و تجارت شماره ۱۲۴۹ و دنیای اقتصاد شماره ۴۵۵۷ راس ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه نوزدهم اسفندماه ۹۷ با حضور ۷۲/۰۸ درصد سهامداران و نمایندگان قانونی آنان و همچنین اعضای هیات مدیره، حسابرس مستقل و بازرس قانونی شرکت، نماینده سازمان خصوصی سازی، نماینده سازمان بورس و اوراق بهادار و جمعی از کارکنان و مسئولان فولاد خوزستان برگزار گردید.
 علی محمدی، معاون منابع انسانی و امور اجتماعی شرکت فولاد خوزستان

بر چالش‌های خود در زمینه مسئولیت‌های اجتماعی فائق آمدیم

می متالز - مسئولیت‌های اجتماعی از موضوعات بسیار مطرح و تاثیرگذار در شرکت‌های موفق و اصولی جهان است. شرکت‌های بزرگ در کشورهای توسعه‌یافته با بهره‌گیری از روش‌های مختلف، مسئولیت‌های اجتماعی خود را به بهترین نحو انجام می‌دهند که دلیل اصلی این امر، اهمیت منافع جامعه و محیط پیرامون در راستای رسیدن به اهداف بزرگ و مهم خود است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما