خبر
آب  

فراخوان برای ارسال دیدگاه‌های ذی‌نفعان حوزه آب

می متالز - مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب اتاق ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از اقتصاددانان، محققان، جامعه‌شناسان، کارشناسان، ذی‌نفعان در حوزه کشاورزی، صنعت، معدن و خدمات دعوت کرده است راهکارهای خود برای اشاعه فرهنگ بهینه بهره‌برداری در حوزه کشاورزی، شرب، صنعت، معدن و خدمات و ساماندهی مدیریت منابع آب را به این مرکز ارسال کنند.

به گزارش می متالز، در متن این اطلاعیه آمده است: در شرایط کنونی که کشور در راستای حرکت به سمت احیا و ترمیم منابع آب نیازمند به یک نقشه راه جامع، مورد وفاق و همکاری عمومی است، جمع‌آوری نظرات و پیشنهادهای اقشار مختلف جامعه اقدامی مفید و موثر خواهد بود. در این راستا مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب اتاق ایران حسب ایفای تکلیف قانونی خود در شرایطی که کشور در تنگنای کم‌آبی قرار دارد در جهت کسب نظرات آحاد جامعه و با هدف دستیابی به مجموعه وسیعی از نقطه نظرات چاره‌ساز اقدام به ایجاد فضایی در قالب درگاه «ارائه دیدگاه‌ درخصوص آب» کرده که فضائی است برای گفت‌وگو و چاره‌اندیشی در زمینه اشاعه فرهنگ بهینه بهره‌برداری در حوزه کشاورزی، شرب، صنعت، معدن و خدمات و ساماندهی مدیریت منابع آب در دوره احیا و ترمیم آن. این درگاه آماده قبول نظرات و پیشنهادهای فرهیختگان، محققان، کارشناسان، فعالان، ذی‌نفعان در حوزه کشاورزی، صنعت، معدن و خدمات، ذی‌مدخلان، اقتصاددانان، جامعه‌شناسان، نویسندگان و هنرمندان در زمینه ارائه راهکارهای ارتقای مدیریت آب کشور است. جمع‌بندی پیشنهادهای ارائه شده پس از ارزیابی به مراجع مسوول مدیریت آب کشور ارائه خواهد شد. ذی‌نفعان حوزه آب می‌توانند به منظور ارائه نظرات راهبردی و ارشادی به درگاه «ارائه دیدگاه درخصوص آب» به وب‌سایت مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب اتاق ایران مراجعه کنند.

کد خبر: 30854
تاریخ: 1397/12/23 - 12:13
منبع: دنیای اقتصاد

آب  منابع آب  صنعت  معدن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

دور باطل در قیمت‌گذاری خودرو

می متالز - در حالی که اخبار متن و حاشیه‌ای در خصوص قیمت‌گذاری خودرو بر سر حضور دوباره شورای رقابت در تصمیم‌گیری‌هاست که گزارش پیش‌رو دامنه تاثیر تصمیم‌های اخیر این روزهای دولت و مجلس بررسی کرده است.
 

پیش‌بینی فروش امسال معدنی‌ها و فلزی‌‌ها

می متالز - با بررسی عملکرد شرکت‌های معدنی و فلزی حاضر در بورس، فعالان و آگاه بازار از برآورد رشد فروش این شرکت‌ها در سال 98 خبر می‌دهند.
 

مرحله دوم افزایش سرمایه « میدکو »

می متالز - هیات‌مدیره میدکو قصد دارد مرحله دوم افزایش سرمایه تصویب شده و تفویض شده را اجرا کند.
 

حضور فولاد خراسان در نمایشگاه صنعت ساختمان قطر

می متالز - مجتمع فولاد خراسان به‌عنوان بزرگ‌ترین قطب صنعت شرق کشور، در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان قطر موسوم به «پروژه قطر» حضور یافت.
 

نقش واسطه ها در بازار فولاد

می متالز - صادرات محصولات فولادی تنها از کانال تولیدکننده مجاز شده است آن هم در شرایط خاص و با شروط خاص.
 در راستای اجرای چندین پروژه موفق به دست توانمند مهندسان داخلی؛

معدن سنگ آهن گهر زمین میزبان خبرنگاران بین المللی

می متالز - هفته گذشته تعداد ۸۰ نفر از خبرنگاران بین المللی، کشوری، استانی و بومی از بزرگترین معدن سنگ آهن گهر زمین وابسته به مجتمع گل گهر بازدید به عمل آوردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما