خبر
آب  

فراخوان برای ارسال دیدگاه‌های ذی‌نفعان حوزه آب

می متالز - مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب اتاق ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از اقتصاددانان، محققان، جامعه‌شناسان، کارشناسان، ذی‌نفعان در حوزه کشاورزی، صنعت، معدن و خدمات دعوت کرده است راهکارهای خود برای اشاعه فرهنگ بهینه بهره‌برداری در حوزه کشاورزی، شرب، صنعت، معدن و خدمات و ساماندهی مدیریت منابع آب را به این مرکز ارسال کنند.

به گزارش می متالز، در متن این اطلاعیه آمده است: در شرایط کنونی که کشور در راستای حرکت به سمت احیا و ترمیم منابع آب نیازمند به یک نقشه راه جامع، مورد وفاق و همکاری عمومی است، جمع‌آوری نظرات و پیشنهادهای اقشار مختلف جامعه اقدامی مفید و موثر خواهد بود. در این راستا مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب اتاق ایران حسب ایفای تکلیف قانونی خود در شرایطی که کشور در تنگنای کم‌آبی قرار دارد در جهت کسب نظرات آحاد جامعه و با هدف دستیابی به مجموعه وسیعی از نقطه نظرات چاره‌ساز اقدام به ایجاد فضایی در قالب درگاه «ارائه دیدگاه‌ درخصوص آب» کرده که فضائی است برای گفت‌وگو و چاره‌اندیشی در زمینه اشاعه فرهنگ بهینه بهره‌برداری در حوزه کشاورزی، شرب، صنعت، معدن و خدمات و ساماندهی مدیریت منابع آب در دوره احیا و ترمیم آن. این درگاه آماده قبول نظرات و پیشنهادهای فرهیختگان، محققان، کارشناسان، فعالان، ذی‌نفعان در حوزه کشاورزی، صنعت، معدن و خدمات، ذی‌مدخلان، اقتصاددانان، جامعه‌شناسان، نویسندگان و هنرمندان در زمینه ارائه راهکارهای ارتقای مدیریت آب کشور است. جمع‌بندی پیشنهادهای ارائه شده پس از ارزیابی به مراجع مسوول مدیریت آب کشور ارائه خواهد شد. ذی‌نفعان حوزه آب می‌توانند به منظور ارائه نظرات راهبردی و ارشادی به درگاه «ارائه دیدگاه درخصوص آب» به وب‌سایت مرکز ملی مطالعات راهبردی کشاورزی و آب اتاق ایران مراجعه کنند.

کد خبر: 30854
تاریخ: 1397/12/23 - 12:13
منبع: دنیای اقتصاد

آب  منابع آب  صنعت  معدن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

احتمال استیضاح وزیر صنعت برای وضعیت بازار خودرو

می متالز - عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با انتقاد شدید از افزایش قیمت‌ خودرو‌های داخلی از جمله پراید گفت: اگر وزیر صنعت مجدانه به این وضعیت رسیدگی نکند احتمال استیضاح وجود دارد.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم مطرح کرد

تشکیل 729 پرونده برای متخلفان اقتصادی در قم

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان قم گفت: 10 هزار و 148 بازرسی از واحدهای تولیدی، توزیعی و صنفی استان از ابتدای بهمن ماه تا 15 اسفندماه صورت گرفت که این بازرسی‌ها منجر به تشکیل 729 پرونده برای متخلفین به ارزش 10 میلیارد تومان شد.
 

مزایده عمومی فروش 3 هزار تن ماده معدنی باریت

می متالز - شرکت تهیه و تولید موادمعدنی ایران در نظر دارد جمعا 3 هزار تن باریت را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
 

آگهی فروش 10 هزار تن کلوخه باریت معدن مهدی آباد

می متالز - شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران در نظر دارد 10 هزار تن کلوخه باریت معدن مهدی آباد را از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.
 

بهره‌گیری مستمر فولاد مبارکه از فناوری روز

می متالز - مدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان با اشاره به دریافت جایزه مدیریت و فناوری از سوی این مجموعه گفت: توجه فولاد مبارکه به مبحث فناوری، مستمر و برنامه‌ریزی‌ شده است.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان؛

توسعه صنعت لرستان با توجه جدی به سرمایه گذاری و زنجیره تولید

می متالز - لرستان به رغم اینکه می تواند سهم قابل توجهی از صنعت کشور را در خود جای دهد ولی وضعیت چندان خوبی در این بخش ندارد اما به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان، این استان با توجه به ظرفیت هایش، با ایجاد یک زنجیره تولید می تواند در حوزه صنعتی بسیار موفق باشد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما