خبر
مواد معدنی   اقتصاد  
وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد:

صادرات و معدن دو اولویت اصلی وزارت صنعت در سال ۹۸

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت، صادرات و معدن را دو اولویت اصلی وزارت صنعت در سال ۹۸ اعلام کرد.

دستاوردهای سفر رئیس جمهور به عراق

به گزارش می متالز، رضا رحمانی با حضور در برنامه تیتر امشب شبکه خبر به ارائه توضیحات در خصوص دستاوردهای صنعتی و اقتصادی سفر مهم رئیس جمهوری اسلامی ایران به عراق پرداخت.

 

اولویت وزارت صنعت

وزیر صمت در پایان این برنامه به اولویت‌های وزارت صنعت در سال ۹۸ پرداخت و اظهار داشت: برای توسعه اقتصادی و صنعتی کشور در سال آینده، صادرات و معدن به عنوان دو بال و اولویت اصلی در وزارت صمت مدنظر قرار دارد و از همه نیز درخواست دارم نهایت همکاری را برای تحقق این مهم داشته باشند.

 

انقلاب معدنی در راه است

وزیر صنعت در پایان اظهار داشت: زیربنای تمام اقدامات در صنعت، فناوری است و ما بنا داریم در سال آینده با حفظ این رویکرد، معدن و صادرات را به عنوان دو اولویت و بال اصلی توسعه صنعتی و اقتصادی در دستور کار قرار دهیم و انشاالله یک نهضت و انقلاب معدنی در راه خواهد بود.

کد خبر: 30855
تاریخ: 1397/12/23 - 12:16
منبع: خبرگزاری صنایع

عراق  رضا رحمانی  معدن  صادرات 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بازار آلومینیوم

می متالز - درحال‌حاضر ثباتی در بازار آلومینیوم وجود ندارد. هرچند در ماه‌های گذشته نرخ دلار روندی کاهشی داشت اما همچنان تورم در تمام کالاهای بازار وجود دارد؛ از مواد غذایی تا خودرو و مسکن.
 وزارت صنعت آمار داد؛

رشد 39 پله‌ای ایران در شاخص «نوآوری جهانی»

می متالز - وزارت صنعت، معدن و تجارت بر پایه گزارش مراجع رسمی بین‌المللی، رتبه ایران را در برخی شاخص‌های مهم اعلام کرد که در جدیدترین آنها، رتبه ایران در زمینه نوآوری جهانی در سال 2018 نسبت به سال 2012 صعود 39 پله‌ای را تجربه کرده است.
 معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد خوزستان عنوان کرد:

صادرات هنریست نیازمند حمایت دولت

می متالز - در سال‌های اخیر نام فولاد خوزستان و صادرات با یکدیگر عجین شده‌اند و موفقیت این شرکت در زمینه صادرات بر فعالان این حوزه پوشیده نیست. این شرکت حتی در ماه‌های اخیر که شرایط سیاسی، صادرات را با مشکلاتی مواجه کرده بود نیز موفق عمل کرد.
 

تغییر ساختار در صنعت خودرو ضروری است

می متالز - معاون طرح و برنامه وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: راه برون رفت از مشکلات خودرو، تغییر ساختار در صنعت خودرو است.
 

رشد بیش از 5 برابری صادرات «روی» در اسفند؟

می متالز - شرکت‌های گروه روی در نیمه دوم سال سال 97 با مشکل قابل توجه در بخش فروش مواجه بودند. این موضوع در ماه‌های پایانی سال تا حدودی بهبود پیدا کرد با این حال همچنان عملکرد ماهانه شرکت‌ها در بورس تهران به جز برخی از موارد، از ادامه رکود در بخش فروش حکایت داشت. بررسی‌های «دنیای بورس» از آمار ابتدایی صادرات روی در اسفند و مقایسه با بهمن از جهش 5 برابری فروش صادراتی به عنوان بخش اصلی درآمد عملیاتی گروه روی خبر می‌دهد.
 رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان عنوان کرد:

تامین اقلام ضروری مسافرین نوروزی گرفتارشده در سیل/ بخش های دولتی و خصوصی در آماده‌باش هستند

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان از آمادگی این سازمان برای تامین اقلام ضروری و اسکان مسافرین نوروزی که با سیل مواجه شده اند خبر داد و گفت: بخش های خصوصی و دولتی در حالت آماده باش قرار دارند تا در صورت نیاز از تجهیزات آنها استفاده شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما