خبر
سنگ آهن  
استان کرمان:

کمک منطقه معدنی گل گهر به سیل زدگان کشور

می متالز - 24 میلیارد تومان از سوی شرکت گل گهر و شرکت های زیر مجموعه آن برای کمک به سیل زدگان کشور اختصاص یافت.

به گزارش می متالز، ناصر تقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان با تاکید بر کمک همه جانبه گل گهر به هموطنان آسیب دیده در حادثه سیل اخیر گفت: پیرو جلسات تشکیل شده در استانداری کرمان و سازمان ایمیدرو مبلغ 24 میلیارد تومان جهت کمک های همه جانبه به آسیب دیدگان سیل اخیر در کشور اختصاص داده می شود.

وی افزود: از این مبلغ 14 میلیارد تومان آن توسط سازمان ایمیدرو و 10 میلیارد تومان آن نیز به استانداری کرمان به عنوان معین استان خوزستان تخصیص داده می شود.
تقی زاده اظهار داشت: از میزان کمک ها مبلغ 12 میلیارد تومان را شرکت معدنی و صنعتی گل گهر،۶ میلیارد تومان هم شرکت سنگ آهن گهر زمین، 3 میلیارد تومان نیز شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر، 2 میلیارد تومان هم شرکت جهان فولاد سیرجان و 1 میلیارد تومان نیز از طریق شرکت سرمایه گذاری گل گهرتخصیص داده شده است. 
وی افزود: علاوه بر کمک های نقدی تعداد ۱۴ دستگاه ماشین آلات سنگین نیز از طرف شرکت اطلس عمران گل گهر برای کمک به سیل زگان ارسال و در منطقه حمیدیه خوزستان مستقرشدند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل شرکت گل گهر در دیدار صمیمی با کارکنان این شرکت:

احداث شهرک مسکونی۵۰۰۰ واحدی برای کارکنان منطقه گل گهر/ تا سال ۹۹ افزایش ظرفیت ۲۵ درصدی در خطوط تولید خواهیم داشت

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در دیدار صمیمی با کارکنان، مدیران و مسوولین این شرکت ضمن تشکر از تلاش و همراهی های تمامی کارکنان گفت: احساس وظیفه شرکت گل گهر و کارکنان آن در سالی که به تدبیر مقام معظم رهبری به سال رونق تولید نام گرفته است، به مراتب بیشتر خواهد بود.
 

افزایش ۲۵ درصدی ظرفیت خطوط تولید گل گهر تا سال ۹۹/ اعلام حمایت گل گهر از تامین کنندگان داخلی

می متالز - افزوده شدن 7 تا 8 میلیون تن به ظرفیت فعلی گل گهر تا سال 99 و امکان استفاده از ظرفیت 4.5 میلیون تنی آهن اسفنجی گل گهر برای بازارهای داخلی و خارجی از مهمترین برنامه های گل گهر در سال جاری و سال های آتی است.
 مدیرعامل گل گهر سیرجان:

رونق تولید موجب اشتغال پایدار و تقویت اقتصادی کشور می شود

می متالز - مدیرعامل شرکت گل گهر سیرجان با اشاره به نامگذاری سال 98به نام رونق تولید توسط مقام معظم رهبری گفت: تحقق این مهم زمینه ساز اشتغال پایدار، کاهش بیکاری و در نهایت تقویت بنیه اقتصادی کشور را به دنبال خواهد داشت.
 هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط‌زیست

حضور کلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست در غرفه گل گهر

می متالز - هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط‌زیست از 24 تا 27 فروردین 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برقرار است.
 

پیام نوروزی مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

می متالز - ناصر نقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر طی پیامی سال نو را تبریک گفت.
 

سهامداران شرکت سرمایه گذاری و توسعه گل گهر با افزایش 43 درصدی سرمایه موافقت کردند

می متالز - مجمع فوق العاده شرکت سرمایه گذاری و توسعه گل گهر با حضور نمایندگان سهامداران و موسسه حسابرسی هوشیار ممیز در محل دفتر مرکزی این شرکت برگزار شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما