خبر
سنگ آهن  
استان کرمان:

کمک منطقه معدنی گل گهر به سیل زدگان کشور

می متالز - 24 میلیارد تومان از سوی شرکت گل گهر و شرکت های زیر مجموعه آن برای کمک به سیل زدگان کشور اختصاص یافت.

به گزارش می متالز، ناصر تقی زاده مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر سیرجان با تاکید بر کمک همه جانبه گل گهر به هموطنان آسیب دیده در حادثه سیل اخیر گفت: پیرو جلسات تشکیل شده در استانداری کرمان و سازمان ایمیدرو مبلغ 24 میلیارد تومان جهت کمک های همه جانبه به آسیب دیدگان سیل اخیر در کشور اختصاص داده می شود.

وی افزود: از این مبلغ 14 میلیارد تومان آن توسط سازمان ایمیدرو و 10 میلیارد تومان آن نیز به استانداری کرمان به عنوان معین استان خوزستان تخصیص داده می شود.
تقی زاده اظهار داشت: از میزان کمک ها مبلغ 12 میلیارد تومان را شرکت معدنی و صنعتی گل گهر،۶ میلیارد تومان هم شرکت سنگ آهن گهر زمین، 3 میلیارد تومان نیز شرکت توسعه آهن و فولاد گل گهر، 2 میلیارد تومان هم شرکت جهان فولاد سیرجان و 1 میلیارد تومان نیز از طریق شرکت سرمایه گذاری گل گهرتخصیص داده شده است. 
وی افزود: علاوه بر کمک های نقدی تعداد ۱۴ دستگاه ماشین آلات سنگین نیز از طرف شرکت اطلس عمران گل گهر برای کمک به سیل زگان ارسال و در منطقه حمیدیه خوزستان مستقرشدند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در روز دوم سفر وزیر صنعت معدن و تجارت به استان کرمان صورت گرفت:

بهره برداری از نخستین واحد آبگیری از "باطله سنگ آهن" در ایران/ پروژه های جدید با حمایت ایمیدرو در کرمان ایجاد شود

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز صبح در روز دوم سفر به استان کرمان، نخستین واحد آبگیری از باطله سنگ آهن ایران را در مجتمع سنگ آهن جلال آباد زرند افتتاح کرد. این واحد با هدف صرفه جویی در مصرف آب و نیز برگشت آن به چرخه تولید، طراحی و راه اندازی شده است.
 

عرضه شمش فولاد در بورس کالا باز هم افزایش می یابد/ شمش ۲ شرکت آماده عرضه در بورس

می متالز - شمش فولادی ۲ شرکت شامل فولاد سیرجان ایرانیان و ذوب بریس در بازار اصلی بورس کالای ایران مورد پذیرش قرار گرفت.
 

شمش فولادی ۲ شرکت در بورس کالا پذیرش شد

می متالز - مدیریت پذیرش و بازاریابی شرکت بورس کالای ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد که کالای شمش فولادی ۲ شرکت در بازار اصلی این بورس مورد پذیرش قرار گرفته است.
 مدیرعامل گل گهر:

گل گهر باید سرآمد بنگاههای اقتصادی کشور باشد

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر گفت: منطقه گل گهر دارای پتانسیل و قابلیت بسیار بالا است که در تمام زمینه های تولید، توسعه، پژوهش، اشتغال و صرفه اقتصادی باید سرآمد بنگاههای اقتصادی کشور باشد.
 مدیرعامل گل گهر؛

یک ریال از منابع گل گهر را به جایی نخواهیم فرستاد

می متالز - جمشید ملارحمان مدیرعامل جدید شرکت معدنی و صنعتی گل گهر گفت: توجه به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولید مهم ترین اولویت ما در گل گهر است و به منظور تحقق این امر از تمام ظرفیت ها، امکانات و پتانسیل شرکت استفاده خواهیم کرد.
 

سهم 100 هزار میلیارد تومانی معدن در بازار سرمایه

می متالز - رئیس هیات عامل ایمیدرو گفت: امروز بخش معدن و صنایع معدنی با داشتن 100 هزار میلیارد تومان در بازار سرمایه، سهم 30 درصدی از سود را به خود اختصاص داده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما