خبر
آهن و فولاد  
مدیر ارشد تولید و بهره‌برداری شرکت فولاد آلیاژی ایران خبر داد

رونق تولید در شرکت فولاد آلیاژی ایران

می متالز - مدیر ارشد تولید و بهره‌برداری شرکت فولاد آلیاژی ایران با اشاره به رونق تولید در این شرکت از صادرات ۴۰ هزار تنی محصولات شرکت فولاد آلیاژی ایران به ۱۴ کشور جهان خبر داد.

به گزارش می متالز، شرکت فولاد آلیاژی ایران در سال ۹۷، موفق به صادرات ۴۰ هزار تن از این محصول به ارزش ۲۵ میلیون دلار به ۱۴ کشور جهان شده است.

تلاش برای تولید  ۵۰۰ هزار تن فولاد آلیاژی

غدیری، مدیر ارشد تولید و بهره‌برداری شرکت فولاد آلیاژی ایران با اشاره به صادرات ۴۰ هزار تن محصولات این شرکت در سال گذشته، اظهار داشت: امیدوار هستیم بتوانیم در سال جاری بالغ بر ۵۰۰ هزار تن تولید داشته باشیم.

رونق تولید در فولاد آلیاژی در یزد

یک مقام مسئول در شرکت فولاد آلیاژی ایران با اشاره به سال ۹۸ به عنوان سال رونق تولید، اظهار داشت: شرکت فولاد آلیاژی ایران در حال آماده سازی کوره یک فولاد آلیاژی می‌باشد که با توجه به اینکه سال جاری، سال رونق تولید است بتواند به تولید این شرکت، رونق بیشتری بدهد.

وی در ادامه افزود: شرکت فولاد آلیاژی ایران موفق به تولید مذاب سالیانه ۴۴۸ هزار تن فولاد آلیاژی شده‌ است، که ۲۴ هزار تن در مقایسه با سال گذشته رشد داشته است.

ثبت رکورد‌های متنوع در تولید، فروش و صادرات

این مقام مسئول با اشاره به ثبت رکورد‌های متنوع در تولید و فروش در سال گذشته توسط این شرکت، بیان کرد: هدف این شرکت، دستیابی به ۵۰ هزار تن صادرات به کشورهای مهم و صاحب‌نام نظیر کشورهای آلمان، فرانسه، اسپانیا و ترکیه می‌باشد.

وی در ادامه افزود: سال ۹۷ (سال تولید ملی) موفق به تولید ماهانه ۴۶ هزار تن فولاد آلیاژی شده‌ایم و در سال جاری تمام تلاش خود را برای رساندن این عدد به ۵۰ هزار تن خواهیم کرد.

این مقام مسئول اظهار داشت: در بحث تولید و فروش موفقیت‌های خوبی از لحاظ رکوردهای روزانه داشته‌ایم، به گونه‌ای که ما در مبحث تولید توانسته‌ایم  به عدد ۲۳۰۰ تن تولید روزانه برسیم و در مبحث فروش هم روزانه به عدد بالای ۳۵۰۰ تن دست یافته‌ایم.

تولید فولادهای ضد زنگ

مدیر ارشد تولید و بهره‌برداری شرکت فولاد آلیاژی ایران با اشاره به عرضه محصولات جدید به بازار جهت مقابله با تحریم‌ها توسط این شرکت، گفت: تسمه‌ها و میلگرد‌ها در مقاطع مختلف با استانداردهای متفاوت بنا به تقاضای مشتری در واحد فولادسازی این شرکت انجام می‌شود بخصوص تولید گریدهای فولادی ضد زنگ استنلس استیل به روش قراضه ضد زنگ.

بنا بر این گزارش، در سال جاری پیش‌بینی می‌شود، میزان تولیدات شرکت فولاد آلیاژی ایران، به حدود ۵۰۰ هزار تن و صادرات آن به حدود ۵۰ هزار تن افزایش یابد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ضرورت رتبه‌بندی اعتباری اوراق تامین‌مالی

می متالز - بر اساس یک سنت حسنه سال ۱۳۹۸ به عنوان سال رونق تولید نام‌گذاری شده است. بر‌اساس اظهارنظر‌های اکثر کارشناسان سال ۱۳۹۸ سال سختی برای اقتصاد خواهد بود، اما بازار سرمایه چگونه می‌تواند به تحقق شعار سال کمک کند؟ خیلی واضح است.
 مدیر عامل بانک مسکن خبر داد؛

تحویل بسته رونق‌زای مسکن به دولت و بانک مرکزی تا پایان فروردین

می متالز - ​مدیر عامل بانک مسکن با اشاره به اهمیت بخش مسکن و ساختمان در شرایط فعلی اقتصاد ایران، از تهیه بسته رونق زا برای این بخش از سوی کارشناسان بانک مسکن خبر داد.
 عضو اتاق بازرگانی ایران :

رشد اقتصادی در گروی تقویت تولید داخلی است

می متالز - سیفی گفت: رشد اقتصادی در کشور در گروی تقویت تولید داخلی است که می‌توان با اتکا به آن از محدودیت‌های بین المللی عبور کرد.
 کیان‌پور:

دولت برنامه مشخصی برای رونق تولید در بخش مسکن ندارد

می متالز - نماینده مجلس گفت: هنوز هیچ برنامه عملیاتی مشخصی از سوی دولت برای اجرای طرح ساخت ۴۰۰ هزار واحد مسکونی اعلام نشده است.
 وزیر صمت در اولین شورای گفت‌وگوی استانی در سال جدید مطرح کرد

وعده کاهش تورم بخشنامه‌ای

می متالز - پالس مثبت برای ثبات بخشنامه‌ای از سوی سیاست‌گذار ارسال شد.
 عظیمیان از رشد تولید بالاتر از برنامه فولاد مبارکه خبر داد

عرضه دو محصول جدید فولاد مبارکه در سال ۹۸

می متالز - فولاد مبارکه بزرگ‌ترین تولیدکننده ورق‌های فولادی در خاورمیانه و شمال افریقا و بزرگ‌ترین تولیدکننده آهن اسفنجی در جهان است. این بنگاه صنعتی سهم یک درصدی در تولید ناخالص داخلی و سهم ۵ درصدی در تولید ناخالص بخش صنعتی را برعهده دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما