خبر
آهن و فولاد  
مدیر ارشد تولید و بهره‌برداری شرکت فولاد آلیاژی ایران خبر داد

رونق تولید در شرکت فولاد آلیاژی ایران

می متالز - مدیر ارشد تولید و بهره‌برداری شرکت فولاد آلیاژی ایران با اشاره به رونق تولید در این شرکت از صادرات ۴۰ هزار تنی محصولات شرکت فولاد آلیاژی ایران به ۱۴ کشور جهان خبر داد.

به گزارش می متالز، شرکت فولاد آلیاژی ایران در سال ۹۷، موفق به صادرات ۴۰ هزار تن از این محصول به ارزش ۲۵ میلیون دلار به ۱۴ کشور جهان شده است.

تلاش برای تولید  ۵۰۰ هزار تن فولاد آلیاژی

غدیری، مدیر ارشد تولید و بهره‌برداری شرکت فولاد آلیاژی ایران با اشاره به صادرات ۴۰ هزار تن محصولات این شرکت در سال گذشته، اظهار داشت: امیدوار هستیم بتوانیم در سال جاری بالغ بر ۵۰۰ هزار تن تولید داشته باشیم.

رونق تولید در فولاد آلیاژی در یزد

یک مقام مسئول در شرکت فولاد آلیاژی ایران با اشاره به سال ۹۸ به عنوان سال رونق تولید، اظهار داشت: شرکت فولاد آلیاژی ایران در حال آماده سازی کوره یک فولاد آلیاژی می‌باشد که با توجه به اینکه سال جاری، سال رونق تولید است بتواند به تولید این شرکت، رونق بیشتری بدهد.

وی در ادامه افزود: شرکت فولاد آلیاژی ایران موفق به تولید مذاب سالیانه ۴۴۸ هزار تن فولاد آلیاژی شده‌ است، که ۲۴ هزار تن در مقایسه با سال گذشته رشد داشته است.

ثبت رکورد‌های متنوع در تولید، فروش و صادرات

این مقام مسئول با اشاره به ثبت رکورد‌های متنوع در تولید و فروش در سال گذشته توسط این شرکت، بیان کرد: هدف این شرکت، دستیابی به ۵۰ هزار تن صادرات به کشورهای مهم و صاحب‌نام نظیر کشورهای آلمان، فرانسه، اسپانیا و ترکیه می‌باشد.

وی در ادامه افزود: سال ۹۷ (سال تولید ملی) موفق به تولید ماهانه ۴۶ هزار تن فولاد آلیاژی شده‌ایم و در سال جاری تمام تلاش خود را برای رساندن این عدد به ۵۰ هزار تن خواهیم کرد.

این مقام مسئول اظهار داشت: در بحث تولید و فروش موفقیت‌های خوبی از لحاظ رکوردهای روزانه داشته‌ایم، به گونه‌ای که ما در مبحث تولید توانسته‌ایم  به عدد ۲۳۰۰ تن تولید روزانه برسیم و در مبحث فروش هم روزانه به عدد بالای ۳۵۰۰ تن دست یافته‌ایم.

تولید فولادهای ضد زنگ

مدیر ارشد تولید و بهره‌برداری شرکت فولاد آلیاژی ایران با اشاره به عرضه محصولات جدید به بازار جهت مقابله با تحریم‌ها توسط این شرکت، گفت: تسمه‌ها و میلگرد‌ها در مقاطع مختلف با استانداردهای متفاوت بنا به تقاضای مشتری در واحد فولادسازی این شرکت انجام می‌شود بخصوص تولید گریدهای فولادی ضد زنگ استنلس استیل به روش قراضه ضد زنگ.

بنا بر این گزارش، در سال جاری پیش‌بینی می‌شود، میزان تولیدات شرکت فولاد آلیاژی ایران، به حدود ۵۰۰ هزار تن و صادرات آن به حدود ۵۰ هزار تن افزایش یابد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 جهانگیری اعلام کرد؛

۳ اولویت اول اقتصادی دولت در سال ۹۸

می متالز - معاون اول رییس جمهور اعلام کرد: معیشت مردم، رونق تولید و ایجاد اشتغال مهم‌ترین اولویت‌های اقتصادی دولت در سال ۹۸ هستند.
 

رونق تولید، بدون رونق بازار امکان پذیر نیست

می متالز - مدیرعامل شرکت سیمان لامرد گفت: باید علاوه بر به موضوع رونق تولید، چالش های صادرات در کنار رونق تولید مورد توجه قرار گیرد زیرا بازارهای خارجی عاملی موثر در رونق تولید است.
 

جلسه کارگروه تنظیم بازار سیمان شمال غرب کشور به میزبانی شرکت سیمان صوفیان برگزارشد

می متالز - جلسه مدیریت بازار و کنترل قیمت ها، فیمابین شرکت های سیمان صوفیان، سیمان ارومیه، سیمان بوکان و سیمان زنجان با حضور مدیران عامل، معاونین و مدیران فروش آن واحدها در شرکت سیمان صوفیان برگزار شد.
 

مجمع عمومی عادی سالیانه فولاد آلیاژی ایران اواخر تیر برگزار می شود

می متالز - شرکت فولاد آلیاژی ایران در اطلاعیه ای از کلیه سهامدارن خود برای حضور در مجمع عادی سالیانه صاحبان سهام دعوت به عمل آورد.
 مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

سایپا به رکوردی بالاتر در تولید روزانه خودرو رسید/ می‌توان تحریم صنعت خودرو را بی‌اثر کرد

می متالز - مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا از دستیابی به رکوردی بالاتر در تولید روزانه در این مجموعه خبر داد و گفت: گروه سایپا توانست در هجدهمین روز خردادماه، ۲ هزار و ۵۰۷ دستگاه خودرو تولید کند.
 رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس مطرح کرد:

تحقق رونق تولید و توسعه اشتغال پایدار با اجرای طرح تاپ

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: اجرای " طرح تاپ" به تحقق رونق تولید و توسعه اشتغال پایدار کمک می‌کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما