خبر
خودرو  

آغاز تحویل خودروهای فروش نقدی سایپا

می متالز - گروه خودروسازی سایپا تحویل خودروهای فروش نقدی با موعد تحویل بهمن ماه ۹۷ را آغاز کرد.

به گزارش می متالز، سایپا در بخشنامه‌ای خبر از تحویل دعوت‌نامه‌های مرحله نخست تعهدات نقدی بهمن ماه گذشته این شرکت داد. مطابق این بخشنامه خریداران نقدی ساینا، پراید۱۳۱، ۱۳۲، ۱۵۱ و تیبا می‌توانند براساس دعوت‌نامه‌های ارسالی محصولات خود را تحویل بگیرند. همچنین سایپا تاکید کرده است، در صورت عدم تکمیل وجه در موعد مقرر، دعوت‌نامه بعدی با قیمت روز محاسبه و ارسال می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حضور قریب به ۱۰ هزار داوطلب در آزمون استخدامی گهرزمین

می متالز - معاون اداری و پشتیبانی گهرزمین گفت: آزمون مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در ۴ نوبت صبح و عصر پنجشنبه ۲۹ فروردین و جمعه ۳۰ فروردین ماه ۹۸ با حضور بیش از ۶ هزار شرکت کننده برگزار شد.
 

اطلاعیه‌ سایپا در خصوص قیمت‌های بازار خودرو

می متالز - گروه خودروسازی سایپا از تداوم برنامه این گروه برای افزایش تولید و تنظیم بازار خودرو از طریق اجرای مستمر طرح فروش فوری و عمل به تعهدات قبلی خبر داد.
 

جزییات تخفیف‌های محصول‌های سایپا

می متالز - سایپا که به مشتریان خود که موعد تحویل خودروی آنان بهمن و اسفند ۹۷ بود، وعده تخفیف ۲۰ و ۱۵ درصدی داده بود، به وعده خود عمل کرد.
 

فروش فوری سایپا و ایران خودرو از امروز

می متالز - نماینده ویژه مدیرعامل سایپا با اعلام برنامه تولید روزانه و تحویل دو هزار و ۶۰۰ دستگاه در ماه‌های آینده از فروش فوری و اینترنتی محصول‌ها از ساعت ۱۰ صبح امروز خبر داد. با این حال ایران خودرو هم با اصلاح بخشنامه از فروش فوری امروز خود خبر داد.
 

کاهش تولید 2 خودروساز در سال ۹۷

می متالز - آمارهای وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد ایران‌خودرو و سایپا به‌عنوان ۲ خودروساز بزرگ کشور، سال ۹۷ را با افت تولید به ترتیب 40.3 درصدی و ۳۷ درصدی به پایان رسانده‌اند.
 

استراتژی سایپا برای افزایش تولید

می متالز - مدیرعامل سایپا توسعه محصول و اعمال تغییر در تیراژ، تنوع و ترکیب محصول‌ها را استراتژی مهم سال جاری این شرکت اعلام کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما