خبر
آهن و فولاد  

در بازدید استاندار کرمانشاه از ذوب آهن بیستون چه مطرح شد؟

می متالز - در بازدید استاندار کرمانشاه از ذوب آهن بیستون مسائل و مشکلاتی که تولیدکنندگان با آن مواجه هستند مطرح گردید و با توجه به سختی های موجود در سال 98 و بحرانی که واحدها با آن همراه هستند مسئولین بایستی تدابیر لازم را بیاندیشند.

به گزارش می متالز، جهاندار شکری، مدیرعامل ذوب آهن بیستون درخصوص بازدید اخیر استاندار به مجموعه صنعتی-بازرگانی شکری گفت: در این بازدید که با هدف رونق تولید و بررسی واحدهای صنعتی انجام شد، استاندار و هیئت همراه از پروژه ذوب آهن بیستون و واحد ذوب و ریخته گری راه اندازی شده بازدید به عمل آوردند. همچنین در این بازدید اعلام شد که به احتمال زیاد واحد ذوب و ریخته گری با حضور یکی از مسئولان ارشد کشور افتتاح رسمی خواهد شد.

وی در ادامه اظهار داشت: در این بازدید مسائل و مشکلاتی که تولیدکنندگان با آن مواجه هستند مطرح گردید و با توجه به سختی های موجود در سال ۹۸ و بحرانی که واحدها با آن همراه هستند مسئولین بایستی تدابیر لازم را بیاندیشند.

شکری ادامه داد: از دیگر موضوعات مطرح شده در این بازدید مشکلات موجود بر سر راه اتمام پروژه احیا ذوب آهن بیستون بود. چراکه برای اتمام این پروژه، ۲۰ تا ۲۵ درصد تجهیزات و ماشین آلات به دلیل مشکلاتی که در معامله اسناد به واسطه تحریم ها به وجود آمده، از سوی طرف خارجی قابل حمل نیست. در این پروژه به دلیل نوسانات نرخ ارز، هزینه تمام شده پروژه بالا رفته و در نتیجه نیازمند نقدینگی است و قول هایی داده شد.

وی در خاتمه گفت: این پروژه آهن اسفنجی دارای ظرفیت ۱۵۰ هزار تن می باشد و در صورت راه اندازی ۴۰۰ نفر را مشغول به کار می کند.

کد خبر: 33155
تاریخ: 1398/01/24 - 14:03
منبع: چیلان

ذوب آهن بیستون  کرمانشاه  جهاندار شکری 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

لزوم توسعه صنایع پایین دستی در منطقه سنقر کرمانشاه

می متالز - مدیر عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی گفت: طرح جامع توسعه صنایع پایین دستی پتروشیمی در شرکت ملی صنایع پتروشیمی در حال تدوین می باشد.
 با حضور معاون وزیر نفت انجام شد؛

آغاز عملیات اجرایی طرح پتروشیمی در سنقر کرمانشاه

می متالز - عملیات اجرایی طرح پتروشیمی سنقر کرمانشاه با حضور معاون وزیر نفت در امور پتروشیمی و نمایندگان مجلس آغاز شد.
 عزم ستاد تسهیل و رفع موانع تولید برای احیای بنگاه های تعطیل؛

جلسه ستاد تسهیل برای حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی شستا در استان کرمانشاه برگزار شد

می متالز - هفتاد و هفتمین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در خصوص بررسی و حل و فصل مشکلات واحدهای تولیدی شستا در استان کرمانشاه با حضور معاون امور صنایع وزارت صنعت، معدن و تجارت، معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، استاندار و نمایندگان کرمانشاه، مدیران بانکهای عامل، مدیرعامل شرکت شستا و سایر دستگاههای اجرایی ذیربط در روز چهارشنبه اول خردادماه برگزار شد.
 

استقرار سیستم مدیریت بحران و شرایط اضطراری در پتروشیمی کرمانشاه

می متالز - سیستم مدیریت بحران و شرایط اضطراری در شرکت صنایع پتروشیمی کرمانشاه با مشارکت یک شرکت دانش بنیان داخلی مستقر و از اوایل سال 1398 اجرایی شده است.
 

کارخانه ذوب آهن بیستون با حضور رییس جمهوری افتتاح شد

می متالز - مرحله اول کارخانه ذوب آهن بیستون روز چهارشنبه با حضور دکتر روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران در شهرستان هرسین از توابع استان کرمانشاه به بهره برداری رسید.
 وزیر صنعت:

دولت امسال در پی افزایش تولید فولاد به 28 میلیون تن است

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: با وجود اینکه افزایش تولید فولاد دنیا در سال گذشته حدود پنج درصد بود، تولید ایران 10 درصد رشد داشت و امسال هم برنامه ما افزایش تولید فولاد به 28 میلیون تن است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما