خبر
نفت  

اعزام نخستین تیم پزشکی تخصصی به مناطق سیل‌زده

می متالز - نخستین گروه پزشکی تخصصی و فوق تخصصی بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز به سرپرستی فرهاد کلانتری، رئیس این مرکز، همراه با دارو و تجهیزات پزشکی روز جمعه (۲۳ فروردین‌ماه) به سوسنگرد اعزام شدند.

به گزارش می متالز، این گروه از متخصصان ارتوپدی، عفونی، اطفال، زنان و زایمان، طب سالمندی، بیهوشی و فوق تخصص روماتولوژی و تکنسین‌های اتاق عمل، هم‌اکنون در کمپ شهدای منای سوسنگرد در حال مداوای بیماران سیل‌زده هستند و برای حضور در سه کمپ در آن منطقه برنامه‌ریزی کرده‌اند.

▫️گروه پزشکی تخصصی و فوق تخصصی بهداشت و درمان اهواز پس از ویزیت بیش از ٧٥ بیمار و برگزاری یک کلاس آموزشی در کمپ شهدای منا سوسنگرد وارد اردوگاه سیل‌زدگان مستقر در دبیرستان ١٧ شهریور سوسنگرد شد و در حال ویزیت بیماران است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بررسی آخرین وضع مناطق سیل‌زده خرمشهر و شادگان

می متالز - آخرین وضع شهرهای خرمشهر و شادگان پس از وقوع سیل با حضور مدیران نفتی بررسی شد.
 

محموله کمک‌های شرکت مارون به مناطق سیل‌زده خوزستان ارسال شد

می متالز - مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون از ارسال کمک‌های این شرکت به مناطق سیل‌زده استان خوزستان خبر داد.
 

اعلام آمادگی پژوهشگاه صنعت نفت در رفع معضلات مناطق سیل‌زده

می متالز - رئیس پژوهشگاه صنعت نفت کشور گفت: پژوهشگاه محدودیت زمانی خاصی ندارد و مادام که نیاز باشد آماده هرگونه مشارکت و همکاری برای رفع مشکلات مربوط به مناطق سیل‌زده هستیم.
 

مسیرهای ارتباطی روستاهای مجاور منطقه عملیاتی سرکان بازگشایی شد

می متالز - مسیر دوم منطقه عملیاتی سرکان از سمت روستای وه ره زرد با همت و تلاش شبانه‌روزی کارکنان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز غرب بازگشایی شد.
 

بانک توسعه تعاون به ۳ روش به سیل‌زدگان تسهیلات پرداخت می‌کند

می متالز - مدیرعامل بانک توسعه تعاون از آمادگی این بانک برای پرداخت تسهیلات اعتباری به‌صورت وام جهت خرید کالا و لوازم ضروری خبر داد.
 

تأکید مدیرعامل بانک توسعه تعاون بر همراهی این بانک با سیل‌زدگان

می متالز - مدیرعامل بانک توسعه تعاون در بازدید از شعب استان لرستان برحمایت، همکاری و همراهی هرچه بهتر و بیشتر روسای شعب استان لرستان با مردم سیل‌زده و آسیب‌دیده این استان تأکید کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما