خبر
محیط زیست   سنگ آهن  
هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط‌زیست

حضور کلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست در غرفه گل گهر

می متالز - هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط‌زیست از 24 تا 27 فروردین 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برقرار است.

به گزارش می متالز، دکتر عیسی کلانتری معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به همراه خانم مهندس مرجان شاکری مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان با حضور در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست از غرفه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر بازدید کردند.

در این بازدید گزارشی از اقدامات انجام شده حوزه محیط زیست گل گهر شامل اقدامات ارزیابی زیست محیطی، مدیریت پسماند، احداث کارخانه بازیابی آب، پروژه ایجاد کمربند فضای سبز به میزان ۵۰۰۰ هکتار، کمیته تخصصی ریزگردها و غبار، پروژه عظیم سولفور زدایی و پروژه فاضلاب شهری سیرجان و... تشریح شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در جلسه با استاندار و نمایندگان مازنداران در مجلس اعلام شد؛

موافقت وزیر صمت با تخصیص منابع برای حفظ محیط زیست و توسعه پایدار

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت موافقت خود را با پیش نویس آیین نامه پیشنهادی دستگاه‌های پنج گانه برای تخصیص منابع و اعتباراتی از محل اخذ مالیات و عوارض ارزش افزوده واحدهای تولیدی برای توسعه پایدار اعلام کرد.
 

قدردانی سازمان حفاظت محیط زیست از اقدام‌های وزارت نفت

می متالز - رئیس سازمان حفاظت محیط زیست از اقدام‌های مثبت و ارزنده وزارت نفت در زمینه بهبود کیفیت سوخت توزیعی و کمک به شرایط زیست محیطی قدردانی کرد.
 

جایگاه واحدهای روابط عمومی شرکتهای تابعه شستا ارتقاء می یابد

می متالز - مدیر روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با تاکید بر نگاه ویژه مدیریت عالی شستا و اهمیت نقش همه جانبه روابط عمومی های درپیشبرد برنامه ها،بر ارتقاء جایگاه واحدهای روابط عمومی شرکتهای تابعه شستا تاکید کرد.
 در روز دوم سفر وزیر صنعت معدن و تجارت به استان کرمان صورت گرفت:

بهره برداری از نخستین واحد آبگیری از "باطله سنگ آهن" در ایران/ پروژه های جدید با حمایت ایمیدرو در کرمان ایجاد شود

می متالز - وزیر صنعت، معدن و تجارت امروز صبح در روز دوم سفر به استان کرمان، نخستین واحد آبگیری از باطله سنگ آهن ایران را در مجتمع سنگ آهن جلال آباد زرند افتتاح کرد. این واحد با هدف صرفه جویی در مصرف آب و نیز برگشت آن به چرخه تولید، طراحی و راه اندازی شده است.
 

شناسایی و بهره مندی از تکنولوژی های پیشرفته و سازگار با محیط زیست در فرآیند تولید

می متالز - شرکت فولاد هرمزگان که دارای ظرفیت اسمی تولید 1.5 میلیون تن تختال است و نقش مهمی به عنوان یک شرکت فولادی در اقتصاد کشور ایفا می کند و با دیدگاه توسعه پایدار و توجه به مسائل زیست محیطی و اجتماعی فعالیت خود را ادامه می دهد و با همین نگاه در هجدهمین نمایشگاه محیط زیست حضور بهم رساند. معاون منابع انسانی این مجموعه با تاکید بر این رویکرد مصاحبه ای انجام داده است.
 اعلام رئوس اقدام‌های زیست‌محیطی شرکت ملی نفت

حفظ محیط‌زیست، ارزش راهبردی و مسئولیت ذاتی شرکت ملی نفت ایران است

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، صیانت از محیط زیست را ارزش راهبردی و مسئولیت ذاتی مدیریت و کارکنان این شرکت برشمرد و به مناسبت هفته محیط زیست، رئوس اقدام‌های زیست‌محیطی این شرکت را اعلام کرد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما