خبر
محیط زیست   سنگ آهن  
هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط‌زیست

حضور کلانتری رییس سازمان حفاظت محیط زیست در غرفه گل گهر

می متالز - هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط‌زیست از 24 تا 27 فروردین 1398 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برقرار است.

به گزارش می متالز، دکتر عیسی کلانتری معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور به همراه خانم مهندس مرجان شاکری مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمان با حضور در هجدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست از غرفه شرکت معدنی و صنعتی گل گهر بازدید کردند.

در این بازدید گزارشی از اقدامات انجام شده حوزه محیط زیست گل گهر شامل اقدامات ارزیابی زیست محیطی، مدیریت پسماند، احداث کارخانه بازیابی آب، پروژه ایجاد کمربند فضای سبز به میزان ۵۰۰۰ هکتار، کمیته تخصصی ریزگردها و غبار، پروژه عظیم سولفور زدایی و پروژه فاضلاب شهری سیرجان و... تشریح شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

افزایش ظرفیت ۸ میلیون تنی در گل گهر

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر اعلام کرد: در سال ۹۹ بین ۷ تا ۸ میلیون تن به ظرفیت تولید فعلی اضافه خواهد شد.
 

فعال شدن کانون‌های جدید گرد و غبار در صورت گرم شدن هوا

می متالز - یک کارشناس گرد و غبار با تأکید بر اینکه با منتقل شدن گل ولای از طریق سیلاب اخیر زمینه ایجاد کانو‌ن‌های ثانویه گرد و غبار به وجود آمده است، گفت: درصورت گرمای هوا، این کانون‌ها فعال خواهند شد.
 

اگر تالاب‌های استان گلستان لایروبی نمی‌شد آب‌گرفتگی یک سوم بیشتر بود/ آلودگی نفتی تالاب هورالعظیم رد شده است

می متالز - معاون محیط طبیعی سازمان محیط زیست با اشاره به نقش مؤثر تالاب‌ها در کنترل سیلاب اخیر در استان گلستان،‌ گفت: سه تالاب این استان حدود 130 میلیون مترمکعب آب را در خود ذخیره کرده‌اند که یک سوم از حجم آب ورودی به شهرها در این استان کاهش یافته است.
 

سیلاب برای محیط زیست کشور چندان خسارت‌بار نبوده است

می متالز - رئیس سازمان محیط زیست با بیان اینکه تأثیر سیلاب‌ها بر حوزه محیط زیست کشور چندان خسارت‌بار نبوده است، گفت: دغدغه موجود، احتمال ایجاد گرد و غبار ناشی از خاک‌های ریزدانه به‌جا مانده از رسوبات سیل، است.
 

حضور فعال پتروشیمی زاگرس در هجدهمین نمایشگاه محیط زیست

می متالز - هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی محیط زیست در تهران با حضور شرکت ها و سازمان های مختلف از تاریخ 24 لغایت 27 فروردین ماه 1398برگزار شد.
 مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در نمایشگاه محیط زیست:

فضای سبز ذوب‌آهن اصفهان ۸۴ برابر حد استانداردهای محیط زیستی

می متالز - ذوب آهن اصفهان در طول فعالیت خود ۱۶ هزار و ۵۰۰ هکتار از زمین های تحت اختیار را تبدیل به فضای سبز کرده و برای نگهداری آن سالانه ۱۴ میلیارد تومان هزینه می‌کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما