خبر
پتروشیمی  

مدیرعامل جدید پتروشیمی جم معرفی شد / سوابق

می متالز - با مصوبه هیات مدیره پتروشیمی جم و ابلاغ مدیرعامل سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی، مدیرعامل جدید این شرکت بورسی معرفی شد.

به گزارش می متالز، آخرین تحولات مدیریتی در شرکت های بورسی نشان می دهد با مصوبه هیات مدیره پتروشیمی جم و ابلاغ مدیرعامل هلدینگ سرمایه‌گذاری صندوق بازنشستگی، محمدرضا سعیدی به‌ عنوان مدیرعامل این شرکت بورسی با سرمایه 1380 میلیارد تومانی ، معرفی و جانشین حسین میرافضلی شده است.

همچنین میرافضلی به‌عنوان رئیس هیات مدیره "جم" منصوب شد.

سعیدی با مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد شیمی در ایران و MBA و دکترای بازاریابی صنعتی در سوئد، دارای سوابق مدیریتی متعدد در حوزه بنگاه‌ داری و اداره هلدینگ به‌ویژه در شرکت‌های صنعت شیمیایی، پتروشیمی و دارویی است. عضویت در هلدینگ تیپیکو، نمایندگی مجلس و معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد کیش از دیگر مسئولیت های وی است.

براساس این گزارش، پتروشیمی جم، دوم آبان با عرضه اولیه سهام و کشف قیمت 745 تومانی هر سهم در 18 مرداد 94 ، وارد بورس شده و با صادرات محصولات به بیش از 20 نقطه جهان از بازیگران مهم بورس کالا بشمار می رود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

دو چالش اصلی اقتصاد در سال ۹۷/ قیمت‌ها نباید دستوری تعیین شود

می متالز - رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد با بیان اینکه امسال برای واحدهای فولادی، سالی بسیار مهم تلقی می‌شود، گفت: اگرچه مشکلاتی در تامین مواد اولیه مورد نیاز وجود دارد، اما تامین آن غیرممکن نیست.
 

گزارش معامله شمش فولاد خراسان در بورس کالا

می متالز - در تالار صنعتی ومعدنی بورس کالا امروز شمش فولاد خراسان با میانگین قیمت 39،111ریال معامله شد.
 

عوامل موثر بر قیمت مقاطع فولادی

می متالز - در ماه‌های گذشته بازار فولاد شاهد نوسانات بسیاری در زمینه خرید و فروش مقاطع فولادی بود که این نوسانات متاثر از عوامل مختلفی است. از جمله‌ی این عوامل می توان به نرخ ارز، قیمت جهانی فولاد، بورس کالا، قیمت قراضه و سنگ آهن و میزان تولید و تقاضای داخلی فولاد اشاره کرد.
 

تیغ دو لبه‌ای به نام کاهش نرخ پایه عرضه ورق

می متالز - عضو هیات مدیره بورس کالای ایران در خصوص مکانیزم جدید کشف نرخ پایه ورق گفت: بورس‌کالا همواره بر مبنای عرضه‌وتقاضا، قیمت‌گذاری خود را انجام می‌دهد و نرخ پایه ورق هم از این قاعده مستثنی نیست.
 امروز صورت گرفت؛

شیمیایی ها صدر نشین تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی

می متالز - تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز چهارشنبه ۲۸ فروردین ماه، میزبان دادوستد ۲۳ هزار و ۹۶۶ تن مواد شیمیایی بود.
 

تلاش پتروشیمی جم برای ارتقای جایگاه خود در بازارهای جهانی

می متالز - مدیر عامل پتروشیمی جم گفت: کلاس جهانی جم نباید تنها در فروش باشد و این شرکت باید در رفتار، مهارت، دانش و بازاریابی نیز جهانی شود.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما