خبر
سنگ آهن  
مدیرعامل گل گهر:

رونق تولید موجب اشتغال پایدار و تقویت اقتصاد کشور می شود

می متالز - ناصر تقی‌زاده در جمع تعدادی از کارشناسان این مجموعه گفت: نامگذاری سال جدید به نام رونق تولید وظیفه فعالان صنعتی، معدنی و اقتصادی از جمله گل گهر را بیش از پیش سنگین تر کرده و باید با تلاش مضاعف و شبانه روزی در راستای تحقق اهداف این شعار راهبردی گام برداریم.

به گزارش می متالز، وی با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمنان علیه بنیان اقتصادی کشورمان تصریح کرد: توجه معظم‌له در سال‌های اخیر به مساله اقتصاد و تولید، ما را مکلف می‌کند که بیش‌ از پیش به مقوله‌ تولید و اشتغال‌زایی جوانان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی توجه کنیم.

تقی زاده اظهار داشت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند، رونق تولید می‌تواند مشکل بیکاری، تورم، نقدینگی، کسری بودجه سالیانه دولت را برطرف کند و شرکت گل‌گهر این موضوع را در اولویت کاری خود قرار داده است.

وی گفت: با توجه به اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در شرکت طی سال‌های گذشته و افزایش تولید و اشتغال‌زایی مناسب در این راه، افق روشنی در برابر ما ایجاد خواهد کرد که بتوانیم فرمایشات معظم له را الگوی عملی خود قرار دهیم.

به گفته تقی زاده شرکت گل گهر طی چهار سال گذشته با تدابیر اتخاذ شده و همت تمام همکاران مجموعه، موفق به رشد چشمگیر در تولید و راه‌اندازی پروژه‌های مختلف حتی جلوتر از برنامه‌ پیش‌بینی‌شده، برغم وجود تحریم‌های ظالمانه شده‌ است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

صادرات گاز ایران به مقاصد جدید صادراتی محقق نشد

می متالز - براساس اعلام دیوان محاسبات، بند ح تبصره ۱ قانون بودجه سال ۹۶ مبنی بر افزایش مقاصد صادراتی گاز ایران در صورت افزایش تولید آن به یک هزار میلیون متر مکعب در روز اجرایی نشد.
 

رونق تولید در گرو حمایت دولت

می متالز - نام‌گذاری سال ۹۸ با عنوان «رونق تولید» لزوم تمرکز بر تغییرات مبتنی بر اصلاح ساختار نابسامان اقتصادی را نشان می‌دهد و این تغییرات نیازمند هدف‌گذاری‌های درست از جانب دولت به عنوان مهم‌ترین نهاد تاثیرگذار در شاکله اقتصاد کشور است.
 

صندوق ضمانت صادرات در بازار سرمایه

می متالز - صندوق ضمانت صادرات ایران در راستای حمایت از صادرات در بازار سرمایه حضور دارد.
 

افزایش ظرفیت ۸ میلیون تنی در گل گهر

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر اعلام کرد: در سال ۹۹ بین ۷ تا ۸ میلیون تن به ظرفیت تولید فعلی اضافه خواهد شد.
 مدیر‌عامل فولاد هرمزگان خواستار شد

دولت مسیر صادرات را هموارتر کند

می متالز - نام‌گذاری سال ۹۸ با عنوان رونق تولید به‌طور حتم مسوولیت تولید‌کنندگان را سنگین تر خواهد کرد، اما در شرایط کنونی که کشور تحت فشار و محدودیت‌های بین‌المللی است برای تحقق این هدف علاوه بر برنامه ریزی دقیق ازسوی واحدهای تولیدی، حمایت جدی دولت به ویژه وزارت صنعت، معدن و تجارت نیز لازم است.
 

طرح اصلاح قانون بانک مرکزی به مجلس رسید/ لایحه اصلاح بانکداری اسلامی در راه است

می متالز - رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: طرح اصلاح قانون بانک مرکزی به مجلس رسیده و همچنین لایحه اصلاحیه قانون بانکداری اسلامی نیز طی دو هفته آینده به صحن اصلی مجلس خواهد رسید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما