خبر
سنگ آهن  

«اس ۱۱ دی» بزرگ‌ترین سایت استخراج و فرآوری سنگ آهن

می متالز - «اس ۱۱ دی» یک سایت استخراج، فرآوری و صدور سنگ‌آهن در برزیل و متعلق به شرکت معدنی «واله» است.

به گزارش می متالز، این سایت، بزرگ‌ترین پروژه استخراج سنگ‌آهن در جهان به شمار می‌آید که قابلیت استخراج ۹۰ میلیون تن از این مواد اولیه (کامودیتی) در سال را دارد. واله ۱۹.۵ میلیارد دلار برای این پروژه سرمایه‌گذاری کرده است. تولید سنگ‌آهن از این سایت، از سال ۱۳۹۵ خورشیدی آغاز شد و نخستین محموله آن در دی ۱۳۹۶ بار کشتی شد.
 این تصویرها از وب‌سایت شرکت واله به آدرس vale.com گرفته شده است.
 

کد خبر: 33555
تاریخ: 1398/01/26 - 13:06
منبع: روزگار معدن

استخراج  سنگ آهن 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

حضور قریب به ۱۰ هزار داوطلب در آزمون استخدامی گهرزمین

می متالز - معاون اداری و پشتیبانی گهرزمین گفت: آزمون مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در ۴ نوبت صبح و عصر پنجشنبه ۲۹ فروردین و جمعه ۳۰ فروردین ماه ۹۸ با حضور بیش از ۶ هزار شرکت کننده برگزار شد.
 

شکست طرح تولیدکنندگان ارز مجازی چینی برای ورود به ایران

می متالز - بسیاری از شرکت‌های چینی استخراج ارز مجازی تلاش کردند تا با توجه به سخت شدن شرایط به ایران نقل مکان کنند که این مسأله شکست خورده است.
 

تردد دائم تریلی‌های حامل سنگ‌آهن؛ آسفالت برخی محورهای تربت حیدریه غیرقابل استفاده است‌

می متالز - تردد دائم تریلی‌های حامل سنگ آهن در برخی محورهای تربت حیدریه سبب از بین رفتن آسفالت این جاده‌ها و سخت شدن تردد برای ماشین‌های سواری شده است.
 معاونت مالی و اقتصادی «ومعادن»

چشم‌انداز روشن «ومعادن»/ خوش‌بینی سنگ آهنی‌ها به رشد سودآوری

می متالز - با توجه به طرح‌های توسعه‌ای که در سال ۹۷ به بهره‌برداری رسیده یا امسال وارد فاز تولید خواهد شد؛ حجم تولید شرکت‌های فولادی و معدنی زیرمجموعه «ومعادن» قطعا افزایش خواهد یافت.
 رییس انجمن سنگ آهن:

تحریم‌های آمریکا، تاثیر چندانی در صنعت معدن نداشت/ بانک‌ها، کمر بخش خصوصی را خم کردند/ چینی‌ها 8 درصد هزینه دور زدن تحریم‌ها برای انتقال ارز را از ما می‌گیرند

می متالز - رییس انجمن سنگ آهن گفت: چین عمده ترین خریدار این محصولات است اما باز هم مشکل اصلی ما ترانسفر مالی بود تا جایی که مجبور شدیم نزدیک به 8 درصد هزینه نقل و انتقال مالی برای بازگشت ارز صادرات به کشور را به طرف های مختلف پرداخت کنیم.
 آمار عملکرد سالانه نشان داد؛

افزایش ۷ درصدی تولید گندله و سنگ آهن واله در سال ۲۰۱۸

می متالز - واله، بزرگ‌ترین تولیدکننده سنگ آهن دنیا سالانه نزدیک به ۴۰۰ میلیون تن سنگ آهن تولید می‌کند. بالغ بر ۹۵ درصد تولید سالانه واله به سنگ آهن و گندله اختصاص دارد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما