خبر
گاز   پالایشگاه  

پیش بینی افزایش 7.4 میلیارد متر مکعبی تولید گاز از پارس جنوبی با کاهش دوره تعمیرات اساسی

می متالز - مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: برای سال جاری برنامه ریزی‌ها برای کاهش 27 روزه دوره تعمیرات اساسی صورت گرفته که منجر به افزایش تولید 7.4 میلیارد متر مکعبی گاز طبیعی خواهد شد.

به گزارش می متالز به نقل از مجتمع گاز پارس جنوبی، هادی هاشم زاده فرهنگ مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: در راستای چشم انداز مجتمع برای سرآمدی در عملیات و رقابت پذیری در تراز جهانی در سال جاری تمام فازهای پارس جنوبی تلاش خود را در راستای بهینه کردن برنامه های تعمیرات اساسی انجام خواهند داد.

وی با بیان اینکه در نیمه ابتدایی سال پالایشگاه های گازی پارس جنوبی درگیر فعالیت های تعمیراتی خود هستند، اظهار داشت: یکی از مهم ترین موضوعات در فصل گرم سال مدیریت و راهبری تعمیرات اساسی پالایشگاه هاست که در سال جاری کاهش 27 روزه بازه تعمیرات اساسی نسبت به سال گذشته در برنامه کاری مجتمع گاز پارس جنوبی است.

مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی با اشاره به اهمیت کاهش زمان توقف پالایشگاه ها در دوره تعمیرات گفت: سال گذشته این بازه 201 روزه بوده که برای امسال مطابق برنامه بازه تعمیراتی تمام پالایشگاه ها 174 روز خواهد بود.

فرهنگ در ادامه تصریح کرد: این کاهش زمان توقف معادل افزایش 7.4 میلیارد متر مکعب گاز است و در همین راستا یکی از مهمترین برنامه های ابتدای سال پالایشگاه های گاز پارس جنوبی انجام به موقع و به هنگام تعمیرات بهینه است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با کاهش روزهای تعمیرات اساسی محقق خواهد شد

افزایش تولید 7 میلیارد مترمکعبی گاز طبیعی در مجتمع گاز پارس جنوبی

می متالز - مدیرعامل شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: برنامه‌ریزی دقیق و هدفمند برای کاهش روزهای تعمیرات اساسی در پالایشگاه‌های پارس جنوبی صورت گرفته است که موجب افزایش تولید 7 میلیارد مترمکعبی گاز طبیعی می‌شود.
 عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد

لزوم تسریع در اجرای پروژه‌های کاهش سوزاندن گازهای مشعل در عسلویه

می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه‌های کاهش سوزاندن گازهای ارسالی به مشعل در منطقه پارس جنوبی بسیار مهم هستند و باید به عنوان یکی از برنامه‌های واحدهای صنعتی فعال در این حوزه در دستور کار قرار گیرند.
 وزیر اطلاعات در بازدید از مجتمع گاز پارس جنوبی:

وزارت اطلاعات همه توان خود را برای حمایت از فعالان پارس جنوبی به کار می‌گیرد

می متالز - وزیر اطلاعات با تاکید بر نقش مهم امنیت در همه امور کشور گفت: وزارت اطلاعات همه توان خود را برای حمایت از فعالان در حوزه پارس جنوبی به کار می‌گیرد، این وزارتخانه آماده خدمت به بخش صنعت است.
 مدیرعامل مجتمع گاز پارس جنوبی خبر داد

افزایش 9 میلیون بشکه ای تولید میعانات گازی پارس جنوبی در سال 97

می متالز - مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: سال گذشته بیش از 9 میلیون بشکه میعانات گازی بیشتر در پارس جنوبی تولید شده است که خوراک پالایشگاه ستاره خلیج فارس شد.
 مدیر پالایشگاه هشتم مجتمع گاز پارس جنوبی:

شاخص‌های زیست محیطی در فازهای 20 و 21 شرایط مناسبی دارند

می متالز - مدیر پالایشگاه هشتم مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: فازهای 20 و 21 مجتمع گاز پارس جنوبی از لحاظ زیست‌محیطی سطح مطلوبی دارند و همه واحدهای این فازها با در نظر گرفتن شرایط ایمنی و حفظ محیط زیست فعال هستند.
 مدیر مهندسی مجتمع گاز پارس جنوبی عنوان کرد:

اجرای 26 پروژه مهندسی مجتمع گاز پارس جنوبی برای توسعه و بهبود فرآیندها

می متالز - مدیر مهندسی مجتمع گاز پارس جنوبی از اجرای طرح‌های نوین مهندسی با هدف بهبود و توسعه پالایشگاه‌ها در این مجتمع گازی خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما