خبر
مواد معدنی  
رییس کمیسیون معادن و صنایع معدنى اتاق بازرگانى ایران:

به دنبال رونق در بخش معدن هستیم

می متالز - رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران گفت: متاسفانه در سال جدید شاهد سیل در کشور بودیم. معادن شرکت های معدنی نیز در سیل اخیر اگرچه آسیب دیدند اما کمک هایی را به سیل زدگان کشور داشتند و این نشان دهنده فعال بودن بخش معدن و صنایع معدنی در حوزه مسئولیت اجتماعی است.

به گزارش می متالز، بهرام شکورى با اشاره به انتخابات نهمین دوره اتاق ایران اظهار کرد: امیدواریم که در این شرایط اتاق تاثیرگذاری بیشتری در حوزه اقتصادی داشته باشد.

وى ادامه داد: امسال به گفته مقام معظم رهبری سال رونق تولید نام گرفته است و هم رهبرى و هم رییس جمهورى  به دلیل صادرات گسترده بر رونق بخش معدن و صنایع معدنی تاکید داشتند.

رییس کمیسیون معادن و صنایع معدنى اتاق ایران افزود: یکی از الزامات رونق تولید، مارکتینگ است. با توجه به اتاق فکری که در وزارت صمت ایجاد شد سعی شده مسائلی را مطرح کنیم که شاهد رونق تولید باشیم.
شکورى تصریح کرد: عمده جهت گیری های ما در اتاق فکر در خصوص وضع، تسهیل و حذف قوانینی بود که مانع از رونق تولید می شود.

وى تاکید کرد: امیدواریم جهت گیری های که صورت می گیرد ما را به سمتی هدایت کند که منجر به رونق تولید شود چرا که اثار بد تصمیم گیری ها منجر به آسیب به فعالان اقتصادی می شود.

کد خبر: 33577
تاریخ: 1398/01/26 - 20:32
منبع: عصر معدن

معدن  بهرام شکورى  وزارت صمت 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

بیولیچینگ، ‌به‌صرفه‌ترین روش فرآوری مواد معدنی

می متالز - صنعت مدرن از بیوفناوری در بیولیچینگ مواد معدنی کم‌عیار و مواد معدنی استفاده می‌کند. از ورود این فناوری به بخش معدن جهان بیش از ۷۰ سال می‌گذرد.
 در بررسی گزارش مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی درباره الزامات توسعه اکتشاف منابع معدنی مطرح شد:

اکتشاف، پایه اصلی معدنکاری است

می متالز - گزارش جدید مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی درباره الزامات توسعه اکتشاف منابع معدنی و ارتقای جایگاه سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات‌معدنی کشور که از سوی دفتر مطالعات انرژی، صنعت و معدن گروه معدن و صنایع‌معدنی این مرکز اطلاع‌رسانی شده، ضمن بررسی مراحل و مقیاس‌های جهانی اکتشاف به بررسی این مهم در ایران پرداخته است.
 رییس هیات عامل ایمیدرو در ششمین همایش بهره وری معدن و صنایع معدنی:

پروژه های تحقیقاتی، تقاضامحور شود

می متالز - رییس هیات عامل ایمیدرو تاکید کرد: یکی از گرایش های ما تقاضا محور شدن پروژه های بهره وری در حوزه معدن، فولاد، مس، آلومینیوم، سیمان و... است.
 رئیس کمیسیون صنایع و معادن اتاق بازرگانی ایران:

با ارتقای بهره وری، قیمت تمام شده کالاها کاهش می یابد

می متالز - رئیس کمیسیون صنایع و معادن اتاق بازرگانی ایران گفت: با ارتقای بهره وری، قیمت تمام شده کالاها کاهش و منافع جمعی افزایش می یابد.
 رییس کمیته داوری ششمین جایزه ملی بهره وری معدن و صنایع معدنی اعلام کرد:

تشریح سطوح جایزه بهره وری/ پویایی آموزش در ارتقا بهره وری موثر است

می متالز - رییس کمیته داوری ششمین جایزه ملی بهره وری معدن و صنایع معدنی ایران گفت: پویایی آموزش و نتایج به دست آمده از اقدامات شرکت ها در کاهش هزینه ها، مسیر پیشرفت و ارتقا بهره وری در معدن صنایع معدنی را هموار می کند
 معاون سازمان ملی بهره وری تاکید کرد:

ضرورت ایجاد ساختار سازماندهی شده بهره وری در اقتصاد کشور

می متالز - معاون سازمان بهره وری ایران اعلام کرد: ایجاد ساختار سازماندهی شده و تحول تکنولوژیک در حوزه بهره وری به منظور افزایش شاخص های اقتصادی ضروری است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما