خبر
مواد معدنی  
رییس کمیسیون معادن و صنایع معدنى اتاق بازرگانى ایران:

به دنبال رونق در بخش معدن هستیم

می متالز - رئیس کمیسیون معادن و صنایع معدنی اتاق بازرگانی ایران گفت: متاسفانه در سال جدید شاهد سیل در کشور بودیم. معادن شرکت های معدنی نیز در سیل اخیر اگرچه آسیب دیدند اما کمک هایی را به سیل زدگان کشور داشتند و این نشان دهنده فعال بودن بخش معدن و صنایع معدنی در حوزه مسئولیت اجتماعی است.

به گزارش می متالز، بهرام شکورى با اشاره به انتخابات نهمین دوره اتاق ایران اظهار کرد: امیدواریم که در این شرایط اتاق تاثیرگذاری بیشتری در حوزه اقتصادی داشته باشد.

وى ادامه داد: امسال به گفته مقام معظم رهبری سال رونق تولید نام گرفته است و هم رهبرى و هم رییس جمهورى  به دلیل صادرات گسترده بر رونق بخش معدن و صنایع معدنی تاکید داشتند.

رییس کمیسیون معادن و صنایع معدنى اتاق ایران افزود: یکی از الزامات رونق تولید، مارکتینگ است. با توجه به اتاق فکری که در وزارت صمت ایجاد شد سعی شده مسائلی را مطرح کنیم که شاهد رونق تولید باشیم.
شکورى تصریح کرد: عمده جهت گیری های ما در اتاق فکر در خصوص وضع، تسهیل و حذف قوانینی بود که مانع از رونق تولید می شود.

وى تاکید کرد: امیدواریم جهت گیری های که صورت می گیرد ما را به سمتی هدایت کند که منجر به رونق تولید شود چرا که اثار بد تصمیم گیری ها منجر به آسیب به فعالان اقتصادی می شود.

کد خبر: 33577
تاریخ: 1398/01/26 - 20:32
منبع: عصر معدن

معدن  بهرام شکورى  وزارت صمت 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

یک کارگزاری ۶ سهم برای سرمایه گذاری معرفی کرد

می متالز - یک کارگزاری فعال در حوزه بازار سرمایه ۶ سهم برای سرمایه گذاری سهامداران در بازار سرمایه را معرفی کرد.
 

«رایان» نماد قوچ ارمنی در غرفه مجتمع معدنی سرب و روی انگوران زنجان رونمایی شد

می متالز - با حضور معاون رئیس جهمور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور از «رایان» نماد ترویجی قوچ ارمنی در غرفه مجتمع معدنی سرب و روی انگوران استان زنجان در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی محیط زیست رونمایی شد.
 

کارخانه مشترک تولید اتوبوس و کامیون ایران و آذربایجان افتتاح شد

می متالز - مراسم افتتاح کارخانه مشترک تولید اتوبوس و کامیون ایران و ‌آذربایجان با حضور مقامات دو کشور برگزار شد.
 

منطقه صنعتی مشترک ایران و آذربایجان احداث می‌شود

می متالز - در نشست مشترک وزیر صنعت ومعدن و تجارت ایران با وزیر اقتصاد آذربایجان، بر ایجاد یک منطقه صنعتی مشترک وسرمایه گذاری در صنایع مختلف از جمله نفت، گاز، معدنی و تجهیزات صنعتی توافق شد.
 مدیرعامل شرکت گل گهر در دیدار صمیمی با کارکنان این شرکت:

احداث شهرک مسکونی۵۰۰۰ واحدی برای کارکنان منطقه گل گهر/ تا سال ۹۹ افزایش ظرفیت ۲۵ درصدی در خطوط تولید خواهیم داشت

می متالز - مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل گهر در دیدار صمیمی با کارکنان، مدیران و مسوولین این شرکت ضمن تشکر از تلاش و همراهی های تمامی کارکنان گفت: احساس وظیفه شرکت گل گهر و کارکنان آن در سالی که به تدبیر مقام معظم رهبری به سال رونق تولید نام گرفته است، به مراتب بیشتر خواهد بود.
 

پرامیننت هیل در مسیر دستیابی به اهداف تعیین شده برای کل سال جاری

می متالز - شرکت معدنکاری مس و طلای او زد مینرالز گفت که این شرکت علی رغم کاهش تولید در سه ماهه منتهی به پایان ماه مارس در مسیر دستیابی به راهنمای تولید کل سال جاری خود باقی خواهد ماند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما