خبر
بانک ها  

بازدید مدیرعامل بانک توسعه تعاون از شهرستان سیل‌زده چگنی لرستان

می متالز - مدیرعامل بانک توسعه تعاون به‌اتفاق تنی چند از مدیران این بانک از بخش ویسان و روستاهای سیل‌زده شهرستان چگنی بازدید به عمل آوردند.

به گزارش می متالز، در ابن بازدید که علاوه بر سید باقر فتاحی عضو هیئت‌مدیره، سعید معادی مشاور مدیرعامل و مدیر امور روابط عمومی و حوزه مدیریت، محمد ذوالفقاری مدیر امور مالی، کریم میرزاخانی مدیر امور شعب، رسول ارجمند مدیر امور سرمایه انسانی و مجید طهماسبی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان لرستان، ترابی نژاد فرماندار شهرستان چگنی، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون را همراهی می‌کردند، مهدیان ضمن بازدید از بخش‌ها و روستاهای آسیب‌دیده و سیل‌زده این شهرستان از نزدیک با مردم این منطقه به گفتگو پرداختند و با شرایط و وضعیت و مشکلات آنان آشنا شدند.

مهدیان در خصوص کمک‌های غیر نقدی بانک به سیل‌زدگان استان لرستان گفت: مجموع کمک‌های اهدائی بانک توسعه تعاون لرستان به مردم سیل‌زده منطقه، شامل: ۴ تن برنج، ۲۰۰ کیلو گوشت، ۱۰۰ عدد چادر ۸ نفره دولایه، ۲۵۰۰ عدد تن ماهی، ۹۰۰ عدد روغن مایع، ۵۰۰ عدد مایع دستشویی، ۸ میلیون پوشک بچه و وسایل بهداشتی،۳۰۰۰ عدد آب‌معدنی،۵ کارتن کیک، ۳۰۰ بسته نان، ۱۰۰۰ بسته کبریت و ۲۰۰ جفت کفش بوده است که در قالب بسته‌های مختلف در اختیار مردم شهرستان پلدختر، معمولان و روستاهای شهرستان چگنی شامل روستاهای قالبی علیا ۳۸ بسته، روستای حیات والغیب ۸۵ بسته، روستای اثر زمین ۴۰ بسته، روستای قالبی سفلی ۹۰ بسته، روستای چم حیدر ۳۲ بسته، روستای دم رود ۶۵ بسته در اختیار سیل‌زدگان قرار گرفت.

مهدیان سایر اقدامات بانک توسعه تعاون را در قالب پرداخت تسهیلات اعتباری وام قرض‌الحسنه و جعاله تعمیر مسکن و کمک‌های نقدی و غیر نقدی به مردم سیل‌زده استان‌های کشور و شهرستان‌های سیل‌زده استان لرستان یاد کرد و دراین‌باره افزود: پرداخت تسهیلات اعتباری وام قرض‌الحسنه و جعاله تعمیر مسکن و کمک‌های نقدی و غیر نقدی به مردم سیل‌زده استان‌های کشور با جدیت پیگیری و اقدام خواهد شد.

کد خبر: 33648
تاریخ: 1398/01/26 - 20:19
منبع: ایبنا

بانک توسعه تعاون  سیل‌زدگان  لرستان 

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

امدادرسانی بسیجیان پتروشیمی های عسلویه به سیل‌زدگان خوزستان

می متالز - گروه جهادی حوزه مقاومت بسیج شهدای پتروشیمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه) برای امدادرسانی به مناطق سیل‌زده به استان خوزستان اعزام شدند.
 

ارسال اقلام ضروری برای سیل‌زدگان از سوی پالایشگاه گاز بیدبلند

می متالز - مدیرعامل شرکت پالایش گاز بیدبلند گفت: این شرکت در راستای اجرای مسئولیت‌های اجتماعی با هماهنگی ستاد مدیریت بحران استان خوزستان و هلال احمر استان، اقلام ضروری را برای آسیب‌دیدگان ناشی از سیل ارسال کرده است.
 با هدف کاهش فشارهای روانی ناشی از حادثه سیل انجام شد

ایجاد پایگاه سلامت بهداشت روانی - اجتماعی خانواده در بین سیل‌زدگان

می متالز - پایگاه سلامت بهداشت روانی - اجتماعی خانواده با هدف کاهش فشارهای روانی ناشی از حادثه سیل و سازگاری با محیط پیرامون در بین سیل‌زدگان بخش الهایی از توابع کلانشهر اهواز ایجاد شد.
 مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران:

امدادرسانی به سیل‌زدگان اولویت شرکت گاز خوزستان است

می متالز - مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران گفت: امدادرسانی به سیل‌زدگان از مهم‌ترین وظایف شرکت گاز استان خوزستان است.
 

کمک نقدی ۷۴۰۰ میلیون ریالی پتروشیمی‌های گروه تاپیکو به سیل‌زدگان

می متالز - کمک‌های نقدی شرکت‌های پتروشیمی زیرمجموعه تاپیکو در بندر ماهشهر به سیل زدگان، در اختیار شورای راهبردی و ستاد بحران منطقه ویژه اقتصادی قرار گرفت.
 نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی:

وزارت نفت همه امکانات خود را برای کمک به سیل‌زدگان بسیج کرده است

می متالز - نایب رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی، عملکرد وزارت نفت در بحران سیل را مطلوب دانست و گفت: به گفته وزیر نفت قرار است فعالیت نیروهای این وزارتخانه در استان‌های سیل‌زده به‌ویژه خوزستان تا پایان رفع مشکلات ادامه یابد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما