خبر
آهن و فولاد   سنگ آهن  

فراخوان « ذوب » برای خرید سنگ آهن

می متالز - ذوب آهن اصفهان نسبت به شناسایی تامین‌کنندگان و خرید سنگ‌آهن دانه‌بندی مورد نیاز خود جهت سال ۹۸ فراخوان داد.

به گزارش می متالز، ذوب آهن اصفهان در فراخوانی اعلام کرد از شرکت‌های دارای تخصص و تجربه کافی در زمینه تهیه و تامین ماده معدنی مذکور دعوت می‌کند مشخصات درخواستی را در نامه پیوست به شرکت ارسال کنند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 فولادگر تشریح کرد:

صادرات سنگ ‌آهن در چه شرایطی مانعی ندارد؟

می متالز - رئیس کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی می‌گوید صادرات بیش از اندازه سنگ آهن، برخی واحدهای تولید فولاد را با کمبود مواد اولیه روبه رو کرده است.
 

ذوب آهن در بین 40 شرکت برتر بورس اوراق بهادار در سال 1397

می متالز - ۴۰ شرکت برتر بورس در سال گذشته از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار اعلام شد که ذوب آهن اصفهان برای اولین بار در بین این شرکت های برتر قرار دارد. این انتخاب به علت بهبود قابل ملاحظه در عملکرد مالی شرکت ها نسبت به سال قبل و از میان شرکت های پذیرفته شده نزد بورس تهران و فرابورس ایران صورت گرفته است.
 در نمایشگاه "رونق تولید اصفهان، نهضت ساخت داخل" عنوان شد:

واردات ریل بر اساس قانون رفع موانع تولید، غیرقانونی است

می متالز - نمایشگاه "رونق تولید اصفهان، نهضت ساخت داخل" با حضور مهندس فولادگر نماینده مردم اصفهان، مهندس یزدی زاده مدیرعامل ذوب آهن اصفهان، دکتر نوروزی شهردار اصفهان، دکتر قاضی عسگر معاون هماهنگی و امور اقتصادی استاندار اصفهان و جمعی از مسوولین اصفهان سه شنبه 26 شهریورماه با نشست خبری آغاز به کار کرد و تا 29 شهریورماه به کار خود ادامه می دهد.
 

تولید زغال سنگ معدن‌های البرز شرقی ۲.۵ برابر شد

می متالز - مدیرعامل شرکت معادن البرز شرقی، از تولید سالانه ۱۷۰ هزار تن کنسانتره زغالسنگ در معادن این شرکت خبر داد و گفت: این میزان تولید، رشد ۲.۵ برابری را نسبت به ۲ سال پیش نشان می‌دهد.
 

صنعت مس به رکوردهای جدید دست می یابد/ توسعه ذوب خاتون آباد برای رسیدن به ظرفیت 120 هزار تن مس آند‌

می متالز - مدیر طرح ذوب خاتون آباد خبر داد که به زودی رکوردهای جدید در صنعت مس کشور رقم خواهد خورد. به گفته کریمی فر، این رکوردها با اجرای طرح توسعه ذوب خاتون‌آباد از ۸۰ هزار تن به ۱۲۰ هزار تن و همچنین اجرای طرح اسید سولفوریک به ظرفیت ۶۰۰ هزار تن در سال، به دست می آید.
 محسنی، عضو هیات‌ مدیره بورس کالای ایران مطرح کرد:

هم در تولید اشتغال، هم در تولید ارزش‌ افزوده، محصول نهایی ارجح بر خام فروشی است

می متالز - وضع عوارض بر صادرات سنگ‌آهن این روزها بحث داغ در معدن کاران است. موضوعی که به‌ واسطه برآورد کمبود سنگ‌آهن در سال‌های آتی وضع‌ شده و حتی برخی مجموعه‌ها در حال حاضر نیز از نبود آن می‌نالند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما