خبر
بانک ها  

بانک توسعه تعاون به ۳ روش به سیل‌زدگان تسهیلات پرداخت می‌کند

می متالز - مدیرعامل بانک توسعه تعاون از آمادگی این بانک برای پرداخت تسهیلات اعتباری به‌صورت وام جهت خرید کالا و لوازم ضروری خبر داد.

به گزارش می متالز، حجت‌الله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون در گفتگو با خادمی استاندار لرستان از آمادگی این بانک در پرداخت تسهیلات اعتباری به‌صورت وام قرض‌الحسنه ۵۰ میلیون ریالی، وام جعاله تعمیر مسکن ۱۵۰میلیون ریالی و وام مرابحه ۵۰۰میلیون ریالی جهت خرید کالا و لوازم ضروری یادکرد.

مهدیان با تأکید بر اینکه صدمات و خسارات مالی در برخی از شهرستان‌های کشور به‌مراتب شدیدتر و وخیم‌تر از سایر مناطق سیل‌زده کشور می‌باشد گفت: در بازدید میدانی از شهرستان‌های پلدختر، چگنی و بخش ویسان و روستاهای تابعه این شهرستان و شهرهای دلفان، سلسله و بخش‌ها و روستاهای وابسته، شاهد شرایط و وضعیت خاص برای برخی از هم‌وطنان عزیز بوده‌ایم که مسلماً بانک توسعه تعاون در قبال مسئولیت حرفه‌ای و مسئولیت‌های اجتماعی خود و در راستای راهبری و تکالیف و تأکیدات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تمهیدات و اقدامات خاصی را در جهت کمک و مساعدت به هم‌میهنان سیل‌زده پیش‌بینی کرده است.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: پیش‌بینی و آمادگی بانک توسعه تعاون برای تعریف و تعیین سه نوع تسهیلات با مبالغ مختلف در قالب قرض‌الحسنه، جعاله تعمیر مسکن و مرابحه خرید کالاهای اساسی برابر نیازسنجی و شرایط و وضعیت عزیزان سیل‌زده بوده است.

مهدیان ضمن اشاره به تخصیص ۲۵۰۰فقره تسهیلات اعتباری قرض‌الحسنه و جعاله تعمیر مسکن برای مردم سیل‌زده منطقه لرستان از کمک‌های نقدی و غیر نقدی در قالب تهیه کالا و مواد غذائی گزارشی به سمع و نظر استانداری لرستان رساند. همچنین خادمی استاندار لرستان اقدامات همه نهادها و دستگاه‌های اجرائی و کمک و مساعدت مردم را درخور شایسته دانست و در این خصوص از اقدامات و تلاش‌های مجموعه بانک توسعه تعاون و حضور در مناطق سیل‌زده تقدیر و تشکر کرد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 در تحلیلی صورت گرفت؛

تراز درآمدی بانک‌ها زیر ذره بین

می متالز - بررسی درآمد حاصل از اعطای تسهیلات و سود‌های تعلق گرفته به سپرده‌های جمع‌آوری شده در سال ۹۷ نشان می‌دهد که بانک ملت بالاترین درآمد حاصل از اعطای تسهیلات و بالاترین تراز درآمدی را در بین گروه بانکی داشته است. بانک ملت در سال مالی ۹۷ مبلغ ۲۰ هزار میلیارد تومان درآمد و ۱۴ هزار و ۵۸۹ میلیارد تومان هزینه داشته است.
 

«تجارت» در قله بورس

می متالز - بانک تجارت در سال ٩٧ با تحولات بنیادین در عملکرد خود همراه شده که فرای پتانسیل هایی نظیر اجرایی شدن افزایش سرمایه ، افزایش توان جذب منابع و تسهیلات دهی بانک و پتانسیل تراز ٩٠٠ میلیون دلاری مثبت ارزی بوده و وضعیت عملیاتی بانک نیز تغییرات بسیار خوبی داشته است.
 مقام مسئول در بنیاد مسکن خبر داد:

تخصیص زمین رایگان به سیل‌زدگان

می متالز - مدیرکل بازسازی بنیاد مسکن از اختصاص زمین رایگان به خانوارهایی که واحدهای مسکونی آنها در شهرها و روستاهای واقع حریم رودخانه‌ها قرار داشته و بر اثر سیل به طور کامل تخریب شده، خبر داد.
 

بازپرداخت تسهیلات ارزی به صورت ریالی

می متالز - رئیس‌کل بانک مرکزی با پرداخت تسهیلات ارزی به قطعه‌سازان و بازپرداخت آن در قالب ریالی موافقت کرد.
 در سال ۹۷ صورت گرفت؛

پرداخت ۴۱ هزار فقره وام ازدواج توسط بانک مسکن

می متالز - رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن از پرداخت ۴۱ هزار و ۹۹ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج طی یکسال ۹۷ از سوی بانک مسکن به زوج ­های جوان خبر داد.
 

بررسی آخرین وضع مناطق سیل‌زده خرمشهر و شادگان

می متالز - آخرین وضع شهرهای خرمشهر و شادگان پس از وقوع سیل با حضور مدیران نفتی بررسی شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما