خبر
نفت  
رئیس ترابری شرکت ملی حفاری ایران:

اختصاص ۷۰ دستگاه ماشین‌آلات برای استحکام‌ بخشی سیل‌بند منطقه عین 2

می متالز - رئیس ترابری مدیریت خدمات شرکت ملی حفاری ایران از اختصاص ۷۰ دستگاه ماشین‌آلات سبک، سنگین و ویژه برای استحکام‌بخشی و افزایش ارتفاع سیل‌بند منطقه عین 2 اهواز از سوی این اداره کل خبر داد.

به گزارش می متالز، محسن شیخ‌پور در توضیح این مطلب گفت: به دنبال اعلام ستاد بحران استان خوزستان و دستور مدیرعامل، این اداره کل با هماهنگی مدیریت خدمات شرکت در اسرع وقت نسبت به تامین و اعزام تجهیزات لازم به منطقه اقدام کرد.

وی افزود: در این ارتباط ۳۵ دستگاه کمپرسی، 6 دستگاه بیل مکانیکی، پنج دستگاه لودر، دو دستگاه تانکرسوخت، ۱۵ دستگاه خودرو سبک کمک‌دار و همچنین غلتک، گریدر، بولدوزر، آمبولانس، کمرشکن، جین پل، تندم و گروه تعمیرات در منطقه مستقر شد.

رئیس ترابری مدیریت خدمات شرکت ملی حفاری ایران با اشاره به شرایط خاص عین 2 و عبور خودروهای سنگین اظهار کرد: همسو با این تجهیزات دو گروه از بازرسی تصادفات و تخلفات و بازرسی مهندسی جاده نیز در منطقه پیش‌گفته استقرار یافتند.

رئیس ترابری شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه بیش از 3 هزار و 500 متر از پروژه استحکام‌بخشی به سیل‌بند عین 2 به این شرکت واگذار شده است، گفت: هم‌اکنون نزدیک به ۸۰ نفر از کارکنان این اداره کل و نیروهای پیمانکاران طرف قرارداد به طور شبانه‌روزی در حال فعالیت در این منطقه هستند و بخش قابل توجهی از کار انجام شده است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیر خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران عنوان کرد

اختصاص ۲۴ دستگاه پمپاژ سبک و سنگین برای جمع‌آوری رواناب‌های اهواز و کوت عبدالله

می متالز - مدیر خدمات فنی شرکت ملی حفاری ایران از اختصاص چهار دستگاه پمپاژ سنگین (پمپ تراک) و ۲۰ دستگاه پمپ‌ سبک (پمپ‌های رودخانه‌ای) برای جمع‌آوری رواناب‌ها در سطح کلانشهر اهواز و شهرستان کوت عبدالله خبر داد.
 با صدور حکمی از سوی مدیرعامل نیکو

مدیرعامل شرکت توسعه پترو ایران منصوب شد

می متالز - مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره نیکو در حکمی سپهرسپهری را به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه پتروایران منصوب کرد.
 با اولویت قرار دادن احداث و تقویت سیل‌بند روستاهای مجاور

ایمن‌سازی دستگاه حفاری ۳۲ فتح با فوریت انجام می‌شود

می متالز - مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران گفت: ایمن‌سازی دستگاه حفاری ۳۲ فتح با اولویت احداث، استحکام‌بخشی و تقویت سیل‌بند روستاهای مجاور این دکل و اردوگاه آن به فوریت انجام می‌شود.
 مدیر اچ‌اس‌یی شرکت ملی حفاری ایران:

عملیات استحکام‎بخشی سیل‌بند منطقه عین – ۲ پایان یافت

می متالز - عملیات احداث، استحکام‎بخشی و افزایش ارتفاع سیل‌بند منطقه عین – ۲ در اهواز ازسوی شرکت ملی حفاری ایران پایان یافت.
 

ایمن سازی شش دستگاه حفاری در دستور کار قرار گرفت

می متالز - سرپرست معاونت مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات حفاری گفت: به دنبال افزایش سطح روان آب‌ها در موقعیت دستگاه‌های حفاری در تالاب هورالعظیم، آب‌تیمور غربی و حومه کلانشهر اهواز ایمن سازی شش دستگاه حفاری در دستور کار قرار گرفت.
 مدیر اچ‌اس‌یی شرکت ملی حفاری ایران:

سیل بندهای منطقه ۵ اهواز تقویت می‌شوند

می متالز - مدیر اچ‌اس‌یی، پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و فوریت‌های پزشکی شرکت ملی حفاری ایران از تامین بخشی از تجهیزات مورد نیاز شهرداری منطقه ۵ اهواز در ارتباط با تقویت سیل‌بندها خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما