خبر
نفت  

توضیحات شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان درباره عرضه سوخت

می متالز - شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان در خصوص شایعه‌های اخیر در فضای مجازی درباره عرضه سوخت در این استان به منظور تنویر افکار عمومی توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش می متالز، متن توضیحات روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه هرمزگان به شرح زیر است:

« با تمهیدات اندیشیده و تلاش‌های خانواده بزرگ صنعت نفت در هرمزگان، همه جایگاه‌های عرضه سوخت و فرآورده‌های نفتی در استان فعال هستند و به اندازه کافی موجودی سوخت برای تحویل به هموطنان گرامی، ذخیره و توزیع شده است.

باوجود قطعی چند ساعته ارتباط جاده‌ای بین چند شهرستان در شرق و غرب استان؛ عرضه سوخت در هیچ بخشی از هرمزگان حتی برای لحظه‌ای متوقف نشده است.

شهروندان گرامی مستحضر باشند که دستورعمل‌های ایمنی و حفاظتی لازم به جایگاه‌های عرضه سوخت داده شده و تنها در مواقع اورژانسی مانند رعد و برق شدید به دلیل امنیت مشتریان و خودروها یا بارندگی بسیار شدید به دلیل حفاظت از تجهیزات الکترونیکی و برقی ممکن است سوختگیری برای دقایقی متوقف شود.

در غیر این صورت حتی در صورت قطع برق شبکه سراسری هم با استفاده از توان ژنراتورهای برق که در همه جایگاه‌های عرضه سوخت وجود دارد، به راحتی سوختگیری خودروها امکان‌پذیر است و ادامه می‌یابد.

موجودی سوخت همه جایگاه‌ها در همه استان هر لحظه به صورت برخط (آنلاین) رصد می‌شود و در صورت لزوم، فرآورده جایگزین بلافاصله ارسال می‌شود».

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 کاهش یارانه سوخت جدی شد

سناریوهای بنزین در سال ۹۸

می متالز - پیش‌بینی سبقت رشد مصرف از مجموع تولید بنزین کشور (۱۰۵ میلیون لیتر در روز)، سرانجام باعث جدی شدن اجرای دوباره طرح سهمیه‌بندی بنزین شد. اکنون پرسش اساسی این است که سناریوهای اصلی بنزین در سال 98 چه خواهد بود؟
 

کاهش روزانه ۵ میلیون لیتر قاچاق سوخت در سال ۹۷

می متالز - معاون پیشگیری ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز از کاهش روزانه ۵ میلیون لیتر قاچاق سوخت در سال ۹۷ خبر داد.
 

بنزین تا یک ماه آینده دو نرخی می‌شود؟

می متالز - براساس تصمیم شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا، کمتر از یک ماه دیگر بنزین دو نرخی و مجددا سهمیه‌بندی می‌شود.
 

اپلیکیشن «باک» امکانی برای بهبود خدمات‌رسانی به مردم

می متالز - شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران در پاسخ به گزارش پایگاه خبری اقتصاد آنلاین جوابیه‌ای را منتشر کرد.
 

نخستین مزایده سال جدید سازمان خصوصی‌سازی

می متالز - امروز نخستین مزایده سال جدید سازمان خصوصی‌سازی با عرضه 46.5 درصد سهام یک شرکت به قیمت هر سهم 149 هزار تومان و جایگاه سوخت دولتی برگزار می‌شود.
 

مزیت استفاده از بخاری هرمتیک هوشمند بازدهی بالا در مدارس

می متالز - طبق مقررات ملی ساختمان، در ساختمان‌های عمومی استفاده از سامانه‌های گرمایشی مرکزی نظیر موتورخانه بهترین گزینه است و مبحث ۱۷ مقررات ملی ساختمان فقط درصورتی‌که تامین هوای احتراق از بیرون انجام شود، استفاده از سامانه‌های گرمایشی موضعی نظیر پکیج فن‌دار و بخاری هرمتیک را مجاز اعلام کرده است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما