خبر
سیم و کابل   سرمایه گذاری  
با حضور مدیرعامل سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در افتتاحیه خطوط تولید FTTH:

زنجیره تولید فیبر نوری در مجتمع شهید قندی یزد کامل شد

می متالز - مهندسان و متخصصان کشور در مجتمع کابل های مخابراتی شهيد قندی يزد موفق شدند برای اولين بار در کشور زنجیره تولید کابل های شبکه مشترکين نوری(FTTH) را کامل کنند.

به گزارش می متالز، مجتمع شهید قندی که سهامدار اصلی آن هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات «ومعادن» است از این پس سه محصول جدید را در شش خط تولید خواهد کرد و بدین‌ترتیب امکان دسترسی مشترکین خانگی به شبکه فیبر نوری با تکیه به تولید داخلی فراهم خواهد شد. 
مدیرعامل «ومعادن» در مراسم افتتاحیه خطوط جدید تولید، با تاکید بر ظرفیت بالای مجموعه شهید قندی، به عزم جدی سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات بر توسعه این مجموعه اشاره کرد. 
دکتر عزیزاله عصاری افزود: با همکاری مسئولین استان در تلاش هستیم دارایی‌های راکد و غیرمولد شرکت شهید قندی را در راستای رشد و توسعه این مجموعه و ارتقای سطح فن‌آوری و تولید در منطقه به کار گیریم و امیدواریم این مهم در سالجاری که مزین به شعار رونق تولید است تحقق پذیرد. 
مدیرعامل مجتمع کابل های مخابراتی شهید قندی نیز  در این مراسم گزارشی از عملکرد و برنامه های آتی این شرکت ارائه کرد.
مهندس قدری گفت: امروز کشور ما برای توسعه زیرساخت های مخابراتی خود به تولید محصولات جدیدی نیاز دارد و شرکت شهید قندی برای نخستین بار در کشور توانسته است زنجیره تولید فیبر نوری تا انتقال به مجتمع های اداری و مسکونی و نهایتا تا کاربر نهایی در منازل در قالب شبکه FTTH را کامل کند. 
وی افزود: این محصول در گذشته کاملا به صورت وارداتی تامین می‌شد و در حال حاضر این شرکت توانسته است با تولیدات خود سالانه 10 میلیون دلار برای کشور صرفه جويی ارزی به همراه آورد. 
مجتمع کابل های مخابراتی شهید قندی در سال 67 تولید فیبر نوری را برای نخستین بار در کشور آغاز نموده و قادر است سالانه 150 هزار کيلومتر از کابل های فيبر نوری خانگی را توليد و روانه بازار کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

معاملات کم‌نوسان با چاشنی نرخ عرضه اولیه

می متالز - افت قیمت نماد‌های «میدکو»، «مارون» و «هرمز» بیشترین اثر کاهنده را بر شاخص فرابورس در معاملات دیروز داشتند.
 

پیام مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات «ومعادن» به مناسبت روز خبرنگار

می متالز - روز خبرنگار فرصتی است مغتنم برای قدردانی از تلاش‌های مجدانه عزیزانی که حضور سبزشان در عرصه صنعت همواره یاری گر، الهام‌بخش، مشوق و حرکت آفرین بوده و باوجود تمام مشکلات، نارسایی‌ها و ناملایمات، رسالت خطیر اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشی را به بهترین صورت ممکن به سرمنزل مقصود رسانده‌اند.
 

تامین مالی ۷۵۰ میلیارد تومانی«ومعادن»

می متالز - شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات صکوک اجاره منتشر می‌کند.
 عزیزی:

بانک‌ها تسهیلات ارزان قیمت را به سمت صنایع تبدیلی هدایت کنند

می متالز - عضو کمیسیون صنایع ومعادن مجلس، گفت: باید بانک‌ها تسهیلات خود را به صورت ارزان قیمت و یارانه‌ای به سمت ایجاد صنایع تبدیلی هدایت کنند.
 

برنامه «ومعادن» برای اوراق صکوک

می متالز - سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات آماده انتشار اوراق صکوک اجاره ۷۵۰ میلیارد تومانی بدون ضامن و با سود ۲۱ درصدی شد.
 

برنامه هلدینگ بورسی برای اوراق ۷۵۰ میلیاردی بدون ضامن و سود ۲۱ درصدی

می متالز - سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات آماده انتشار اوراق صکوک اجاره ۷۵۰ میلیارد تومانی بدون ضامن و با سود ۲۱ درصدی شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما