خبر
سیم و کابل   سرمایه گذاری  
با حضور مدیرعامل سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در افتتاحیه خطوط تولید FTTH:

زنجیره تولید فیبر نوری در مجتمع شهید قندی یزد کامل شد

می متالز - مهندسان و متخصصان کشور در مجتمع کابل های مخابراتی شهيد قندی يزد موفق شدند برای اولين بار در کشور زنجیره تولید کابل های شبکه مشترکين نوری(FTTH) را کامل کنند.

به گزارش می متالز، مجتمع شهید قندی که سهامدار اصلی آن هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات «ومعادن» است از این پس سه محصول جدید را در شش خط تولید خواهد کرد و بدین‌ترتیب امکان دسترسی مشترکین خانگی به شبکه فیبر نوری با تکیه به تولید داخلی فراهم خواهد شد. 
مدیرعامل «ومعادن» در مراسم افتتاحیه خطوط جدید تولید، با تاکید بر ظرفیت بالای مجموعه شهید قندی، به عزم جدی سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات بر توسعه این مجموعه اشاره کرد. 
دکتر عزیزاله عصاری افزود: با همکاری مسئولین استان در تلاش هستیم دارایی‌های راکد و غیرمولد شرکت شهید قندی را در راستای رشد و توسعه این مجموعه و ارتقای سطح فن‌آوری و تولید در منطقه به کار گیریم و امیدواریم این مهم در سالجاری که مزین به شعار رونق تولید است تحقق پذیرد. 
مدیرعامل مجتمع کابل های مخابراتی شهید قندی نیز  در این مراسم گزارشی از عملکرد و برنامه های آتی این شرکت ارائه کرد.
مهندس قدری گفت: امروز کشور ما برای توسعه زیرساخت های مخابراتی خود به تولید محصولات جدیدی نیاز دارد و شرکت شهید قندی برای نخستین بار در کشور توانسته است زنجیره تولید فیبر نوری تا انتقال به مجتمع های اداری و مسکونی و نهایتا تا کاربر نهایی در منازل در قالب شبکه FTTH را کامل کند. 
وی افزود: این محصول در گذشته کاملا به صورت وارداتی تامین می‌شد و در حال حاضر این شرکت توانسته است با تولیدات خود سالانه 10 میلیون دلار برای کشور صرفه جويی ارزی به همراه آورد. 
مجتمع کابل های مخابراتی شهید قندی در سال 67 تولید فیبر نوری را برای نخستین بار در کشور آغاز نموده و قادر است سالانه 150 هزار کيلومتر از کابل های فيبر نوری خانگی را توليد و روانه بازار کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 معاونت مالی و اقتصادی شرکت توسعه معادن و فلزات تاکید کرد:

"ومعادن" در تدارک عرضه‌اولیه زیرمجموعه‌ها

می متالز - اقداماتی در راستای سرمایه گذاری در معادن زغال سنگ صورت گرفته و به شدت پیگیر هستیم معادن زغال سنگی که اخیرا روی آنها سرمایه گذاری شده، به به شرکت کک طبس متصل شود تا مجموعه کک طبس با استفاده از تمام ظرفیت خود، تولید داشته باشد.
 

«وثنو»، «ومعادن» و «پارسان» خرید

می متالز - سرمایه گذاری ساختمان نوین دیروز نسبت به خرید مجموعا تعداد 19.000.000 سهم شرکت های گسترش نفت و گاز پارسیان و توسعه معادن و فلزات اقدام کرد.
 بررسی گزارش عملکرد یک ماهه توسعه معادن و فلزات نشان داد:

سود 234 میلیارد تومانی "ومعادن" از واگذاری بخشی از سهام خود در بکام طی فروردین فروخت

می متالز - گزارش فروردین توسعه معادن و فلزات با نماد ومعادن در بازار سرمایه نشان می‌دهد در اولین ماه از سال 99 سود حاصل از واگذاری برای این شرکت 234 میلیارد تومان بوده که بیشترین سود از محل فروش سهام شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی (کابل های مخابراتی شهید قندی) با نماد بکام حاصل شده است.
 

اهداف بلندمدت "تاصیکو" برای افزایش سرمایه ۵۵ درصدی

می متالز - سرمایه گذاری صدر تامین که از برنامه افزایش سرمایه ۵۵ درصدی از دو محل خبر داده، اهداف بلند مدت از این تامین مالی را اعلام کرد.
 

طرح جایگزین کک سازی سوادکوه امسال معرفی می‌شود

می متالز - مدیر کل صنعت، معدن و تجارت مازندران از معرفی طرح جایگزین کارخانه کک سازی سوادکوه در امسال خبر داد.
 پیشنهاد تاسیس یک تشکل تخصصی به مناسبت هفته روابط عمومی و ارتباطات:

روابط عمومی را از «روابط خصوصی» شروع کنیم!

می متالز - محمدرضا مقیسه مدیر روابط عمومی هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در یادداشتی به بررسی هفته روابط عمومی و ارتباطات پرداخت که در ادامه می خوانید.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما