خبر
سیم و کابل   سرمایه گذاری  
با حضور مدیرعامل سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در افتتاحیه خطوط تولید FTTH:

زنجیره تولید فیبر نوری در مجتمع شهید قندی یزد کامل شد

می متالز - مهندسان و متخصصان کشور در مجتمع کابل های مخابراتی شهيد قندی يزد موفق شدند برای اولين بار در کشور زنجیره تولید کابل های شبکه مشترکين نوری(FTTH) را کامل کنند.

به گزارش می متالز، مجتمع شهید قندی که سهامدار اصلی آن هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات «ومعادن» است از این پس سه محصول جدید را در شش خط تولید خواهد کرد و بدین‌ترتیب امکان دسترسی مشترکین خانگی به شبکه فیبر نوری با تکیه به تولید داخلی فراهم خواهد شد. 
مدیرعامل «ومعادن» در مراسم افتتاحیه خطوط جدید تولید، با تاکید بر ظرفیت بالای مجموعه شهید قندی، به عزم جدی سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات بر توسعه این مجموعه اشاره کرد. 
دکتر عزیزاله عصاری افزود: با همکاری مسئولین استان در تلاش هستیم دارایی‌های راکد و غیرمولد شرکت شهید قندی را در راستای رشد و توسعه این مجموعه و ارتقای سطح فن‌آوری و تولید در منطقه به کار گیریم و امیدواریم این مهم در سالجاری که مزین به شعار رونق تولید است تحقق پذیرد. 
مدیرعامل مجتمع کابل های مخابراتی شهید قندی نیز  در این مراسم گزارشی از عملکرد و برنامه های آتی این شرکت ارائه کرد.
مهندس قدری گفت: امروز کشور ما برای توسعه زیرساخت های مخابراتی خود به تولید محصولات جدیدی نیاز دارد و شرکت شهید قندی برای نخستین بار در کشور توانسته است زنجیره تولید فیبر نوری تا انتقال به مجتمع های اداری و مسکونی و نهایتا تا کاربر نهایی در منازل در قالب شبکه FTTH را کامل کند. 
وی افزود: این محصول در گذشته کاملا به صورت وارداتی تامین می‌شد و در حال حاضر این شرکت توانسته است با تولیدات خود سالانه 10 میلیون دلار برای کشور صرفه جويی ارزی به همراه آورد. 
مجتمع کابل های مخابراتی شهید قندی در سال 67 تولید فیبر نوری را برای نخستین بار در کشور آغاز نموده و قادر است سالانه 150 هزار کيلومتر از کابل های فيبر نوری خانگی را توليد و روانه بازار کند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات تاکید کرد:

موفقیت کنسرسیوم بزرگ اکتشافی کشور در گرو نگاه ویژه مسوولین

می متالز - بخش معدن و به‌خصوص بخش اکتشاف آن از بخش‌های ریسک پذیر است و دولت ها مکلف هستند اکتشاف معادن را به‌عنوان وظیفه‌ای حاکمیتی انجام دهند، چون بخش خصوصی بیشتر تمایل دارد در بخش بهره‌برداری و فرآوری معادن فعالیت کند تا در بخش اکتشاف و مطالعاتی.
 

سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات ۴.۰۵ درصد از سهام بانک سامان را واگذار می‌کند

می متالز - شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در نظر دارد، تعداد ۳۳۳.۶۸۶.۵۰۱ سهم، معادل ۴.۰۵ درصد از سهام بانک سامان را بطور یک‌جا و به صورت نقد از طریق عرضه در فرابورس ایران به فروش برساند.
 

نماینده شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات در هیات مدیره گل گهر معرفی شد

می متالز - طی حکمی از سوی عزیزاله عصاری مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری توسعه معادن و فلزات، مهندس ایمان عتیقی به عنوان نماینده این شرکت در هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر منصوب شد.
 معاونت مالی و اقتصادی «ومعادن»

چشم‌انداز روشن «ومعادن»/ خوش‌بینی سنگ آهنی‌ها به رشد سودآوری

می متالز - با توجه به طرح‌های توسعه‌ای که در سال ۹۷ به بهره‌برداری رسیده یا امسال وارد فاز تولید خواهد شد؛ حجم تولید شرکت‌های فولادی و معدنی زیرمجموعه «ومعادن» قطعا افزایش خواهد یافت.
 

افزایش ۱۸ درصدی سهام «ومعادن» / ایمیدرو بارکو را به «ومعادن» تحویل می دهد

می متالز - مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات امروز صبح (21 فروردین 1398) در محل سالن تلاش وزارت کار با حضور سهامداران این شرکت برگزار شد.
 

میزان پوشش اهداف تولیدی « فولاد » در سال 97

می متالز - مدیرعامل فولاد مبارکه به تشریح عملکرد سال گذشته این شرکت در قالب میزان موفقیت در پوشش برنامه‌های درنظر گرفته شده پرداخت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما