خبر
نرم افزار و فن آوری اطلاعات   اتوماسیون  

موفقیت سپر دفاعی برای سیستم‌های اتوماسیون صنعتی+سند

می متالز - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از طراحی یک سپر دفاعی برای سیستم‌های اتوماسیون صنعتی توسط دانشمندان جوان کشور خبر داد.

به گزارش می متالز، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: از حمله استاکس‌نت حتماً شنیده‌اید. خبر خوب این‌که امروز یک گزارش دریافت کردم؛ از مدتی قبل با سفارش سازمان فناوری اطلاعات دانشمندان جوان دانشگاه‌های ایران یک سپر دفاعی فایروال برای سیستم‌های اتوماسیون صنعتی ساخته بودند که عملا خرابکاری صنعتی مثل استکس‌نت را در شبکه‌های برق و امثال آن خنثی می‌کند. این سپر موفقیت‌آمیز آزمایش شد. در روز جهانی ارتباطات از این دستاورد بیشتر خواهیم گفت. برای افزایش تاب‌آوری زیرساخت‌های حیاتی لازم است که این تجهیزات در شبکه‌های مورد نظر نصب شود که طبیعتا این موضوع با هماهنگی مرکز ملی فضای مجازی عملیاتی خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

ماجرای اصلی چه بود | پاسخ شرکت بورسی به یک شایعه داغ

می متالز - در واکنش به انتشار مطالبی در فضای مجازی درخصوص توسکا و روبیکا و نسبت دادن مالکیت و مدیریت این دو برند به برخی سهامداران مخابرات، شرکت همراه اول اطلاعیه‌ای صادر کرد.
 با حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

کسب‌وکارهای اینترنتی برای عبور از کرونا وام می‌گیرند

می متالز - وزیر ارتباطات اعلام کرده است که به کسب‌وکارهای اینترنتی وام تعلق می‌گیرد. وامی که به گفته مشاور رئیس سازمان فناوری اطلاعات بهره ۹ درصدی دارد، سقف آن برای شرکت‌های نوپا تا سقف ۵۰۰ میلیون تومان و شرکت‌های غیر نوپا تا ۲ میلیارد تومان است باید ۱۲ماهه و بدون گذراندن دوره تنفس، تسویه شود.
 

تفاهمنامه همراه اول و پست بانک برای توسعه بازار گوشی هوشمند ایرانی

می متالز - همراه اول با امضای تفاهم نامه ای با پست بانک برای توسعه بازار و زیست بوم تلفن همراه هوشمند بومی اعلام آمادگی کرد.
 از ۲۶ تا ۲۹ آذرماه صورت می گیرد:

حضور توانمند شرکت های دانش بنیان‌ و استارت آپ ها در نمایشگاه تلکام

می متالز - بیستمین نمایشگاه بین المللی تلکام (صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی) با هدف معرفی توانمندی های کشور در حوزه ارتباطات از تاریخ سه شنبه ۲۶ تا جمعه ۲۹ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
 تا ساعاتی دیگر انجام می‌شود

اتصال اینترنت موبایل در تهران و چند استان‌

می متالز - اتصال اینترنت موبایل در تهران (جز شهرستان‌های غرب استان تهران) و برخی دیگر از استان‌ها آغاز شده و تا چند ساعت دیگر تکمیل خواهد شد.
 

شرکت فولاد خوزستان پیشرو در پیاده‌سازی استراتژی اقتصاد مقاومتی

می متالز - از شرکت فولاد خوزستان به عنوان کسب و کار پیشرو در پیاده‌سازی استراتژی اقتصاد مقاومتی سال ۹۸ کشور تقدیر به عمل آمد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما