خبر
نرم افزار و فن آوری اطلاعات   اتوماسیون  

موفقیت سپر دفاعی برای سیستم‌های اتوماسیون صنعتی+سند

می متالز - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از طراحی یک سپر دفاعی برای سیستم‌های اتوماسیون صنعتی توسط دانشمندان جوان کشور خبر داد.

به گزارش می متالز، محمدجواد آذری جهرمی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: از حمله استاکس‌نت حتماً شنیده‌اید. خبر خوب این‌که امروز یک گزارش دریافت کردم؛ از مدتی قبل با سفارش سازمان فناوری اطلاعات دانشمندان جوان دانشگاه‌های ایران یک سپر دفاعی فایروال برای سیستم‌های اتوماسیون صنعتی ساخته بودند که عملا خرابکاری صنعتی مثل استکس‌نت را در شبکه‌های برق و امثال آن خنثی می‌کند. این سپر موفقیت‌آمیز آزمایش شد. در روز جهانی ارتباطات از این دستاورد بیشتر خواهیم گفت. برای افزایش تاب‌آوری زیرساخت‌های حیاتی لازم است که این تجهیزات در شبکه‌های مورد نظر نصب شود که طبیعتا این موضوع با هماهنگی مرکز ملی فضای مجازی عملیاتی خواهد شد.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 از ۲۶ تا ۲۹ آذرماه صورت می گیرد:

حضور توانمند شرکت های دانش بنیان‌ و استارت آپ ها در نمایشگاه تلکام

می متالز - بیستمین نمایشگاه بین المللی تلکام (صنایع مخابراتی و اطلاع رسانی) با هدف معرفی توانمندی های کشور در حوزه ارتباطات از تاریخ سه شنبه ۲۶ تا جمعه ۲۹ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود.
 تا ساعاتی دیگر انجام می‌شود

اتصال اینترنت موبایل در تهران و چند استان‌

می متالز - اتصال اینترنت موبایل در تهران (جز شهرستان‌های غرب استان تهران) و برخی دیگر از استان‌ها آغاز شده و تا چند ساعت دیگر تکمیل خواهد شد.
 

شرکت فولاد خوزستان پیشرو در پیاده‌سازی استراتژی اقتصاد مقاومتی

می متالز - از شرکت فولاد خوزستان به عنوان کسب و کار پیشرو در پیاده‌سازی استراتژی اقتصاد مقاومتی سال ۹۸ کشور تقدیر به عمل آمد.
 آذری‌ جهرمی:

هیچ چیز جای اینترنت بین المللی را نمی‌گیرد

می متالز - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: هیچ چیزی جای اینترنت را نمی‌گیرد، شبکه ملی اطلاعات و اینترنت هر کدام جای خود را دارد.
 در هفته جاری صورت می‌گیرد

بررسی میزان پیشرفت شبکه ملی اطلاعات

می متالز - آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در هفته جاری به منظور ارایه گزارشی درباره میزان پیشرفت شبکه ملی اطلاعات میهمان کمیسیون صنایع و معدن مجلس است.
 آذری جهرمی:

وزارت ارتباطات برای رسیدگی به حساب شرکت های خدمات ارزش افزوده نیاز به تفویض اختیار دارد

می متالز - وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از ارسال یادداشتی به روسای سه قوه درباره تفویض اختیار به وزارت تحت امرش برای ممیزی و رسیدگی به حساب شرکت‌های خدمات ارزش افزوده خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما