خبر
گاز  

فاز دوم پروژه گازرسانی به آسارا در استان البرز آغاز شد

می متالز - فاز دوم عملیات اجرایی گازرسانی به بخش آسارا در استان البرز با هدف گازرسانی به بخش‌های صنعتی، کشاورزی و خدماتی آغاز شد.

به گزارش می متالز، عزیزالله شهبازی، استاندار البرز، در آیین رسمی آغاز فاز دوم عملیات اجرایی گازرسانی به بخش آسارا که با حضور حسین تقی‌نژاد، مدیرعامل شرکت گاز استان البرز و دیگر مقام‌های استانی برگزار شد، گفت: با گذشت حدود چهار ماه از کلنگ‌زنی فاز نخست گازرسانی به روستاهای جاده کرج - چالوس و بخش آسارا، اکنون عملیات اجرای فاز دوم این پروژه آغاز شده است و امیدواریم تا پایان دولت تدبیر و امید به سرانجام برسد.

وی گازرسانی روستایی را نقطه عطفی برای مهاجرت معکوس روستاییان از شهرها به روستاها دانست و اظهار کرد: دولت تدبیر و امید بیشترین میزان آبادانی برای شهرها و روستاها را به همراه داشته است.

 

گازرسانی به آسارا با اعتبار ۴۶ میلیارد تومانی

حسین تقی‌نژاد، مدیرعامل شرکت گاز البرز درباره مشخصات فنی این پروژه توضیح داد: با بهره‌برداری این پروژه سه بخش صنعت، کشاورزی و خدمات در منطقه آسارا از نعمت گاز طبیعی برخوردار خواهند شد.

وی افزود: طول این پروژه ۵۳ کیلومتر است که با اعتباری بیش از ۴۶ میلیارد تومان در مدت ۵۰۰ روز به بهره‌برداری خواهد رسید، همچنین در مدت زمان یادشده سه فاز دیگر از این پروژه نیز اجرایی خواهد شد.

 

مردم آسارا برای همکاری با شرکت گاز استان البرز آماده‌اند

محمدصادق کمالی، بخشدار آسارا نیز در آیین آغاز عملیات گازرسانی به بخش آسارا در استان البرز، ضمن قدردانی از تلاش‌های کارکنان و مدیران شرکت گاز استان البرز برای گازرسانی به بخش‌های شهری و روستایی این استان، گفت: آرزوی دیرینه مردم بخش آسارا با اجرایی شدن این پروژه به‌زودی محقق خواهد شد.

وی مساحت آسارا را هزار و ٢٠٠ کیلومتر مربع عنوان کرد و افزود: آسارا دارای ١٧ هزار و ٢٠٠ نفر جمعیت است که آمادگی خود را برای هر نوع همکاری با شرکت گاز استان به‌منظور در گازرسانی اعلام کرده‌اند.

بخشدار آسارا خطاب به مدیرعامل شرکت گاز استان البرز خواستار اجرای به‌موقع فازهای بعدی این پروژه شد.

شایان ذکر است، فاز دوم گازرسانی به آسارا شامل گازرسانی به روستاهای جاده چالوس و بخش آساراست که روستاهای گچسر را نیز شامل می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

مرمت آسفالت پروژه گازرسانی شهر زاهدان به شهرداری واگذار شد

می متالز - با هدف شتاب در روند اجرای طرح گازرسانی به زاهدان، مرمت ۵۲۰ کیلومتر از پروژه گازرسانی این شهر به شهرداری زاهدان واگذار شد.
 

قدردانی نماینده مریوان و سروآباد از گازرسانی در کردستان

می متالز - نماینده مردم مریوان و سروآباد در مجلس شورای اسلامی، خدمات شرکت گاز استان کردستان برای مردم را ارزنده و ستودنی دانست.
 وزیر راه و شهرسازی مطرح کرد؛

پیشرفت ۹۴ درصدی قطعه یک آزاد راه تهران _شمال

می متالز - اسلامی با بیان اینکه همکاری دولت و بنیاد مستضعفان در اتمام عملیات منطقه یک بسیار موثر بوده است، گفت: پیشرفت فیزیکی قطعه یک آزادراه تهران شمال به ۹۴ درصد رسیده است.
 هم‌زمان با سبقت از قطر در برداشت از پارس‌جنوبی رخ داد

ثبت رکوردی تازه در تحویل گاز به نیروگاه‌های کشور

می متالز - هم‌زمان با رکوردهای پشت سر گذاشتن قطر در برداشت گاز از میدان مشترک پارس جنوبی، در بخش گازرسانی به نیروگاه‌ها رکورد تازه‌ای ثبت شد، به گونه‌ای که رقم گازرسانی ۳۸ میلیارد مترمکعبی در سال ۹۲ به مرز ۷۰ میلیارد مترمکعب در سال ۹۷ رسید.
 رئیس جمهوری:

دستاوردهای دولت از طریق رسانه‌ها اطلاع‌رسانی شود

می متالز - رئیس جمهوری با اشاره به دستاوردهای دولت در زمینه گازرسانی روزانه به ۱۰ روستا گفت: این تنها وظیفه روابط عمومی سازمان‌های دولتی نیست، بلکه شایسته است رسانه‌های همگانی برای امیدبخشی به مردم دستاوردهای دولت را تبیین کنند.
 مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران خبرداد

اختصاص ۵۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای گازرسانی به زاهدان در سال ۹۸

می متالز - مدیر گازرسانی شرکت ملی گاز ایران از اختصاص اعتبار ۵۲۰ میلیارد تومانی برای توسعه و تکمیل شبکه گازرسانی زاهدان تا پایان سال ۹۸ خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما