خبر
انرژی  
نه به معامله قرن/ وزیر نیرو در راهپیمایی روز قدس:

روز قدس، متعلق به همه آزادگان دنیا

می متالز - اردکانیان گفت: روز قدس فقط به ایرانی‌ها و سایر مسلمانان اختصاص ندارد، بلکه متعلق به همه آزادگان دنیا و همه کسانی است که ظلم را به رسمیت نمی‌شناسند.

به گزارش می متالز، رضا اردکانیان در جمع خبرنگاران در راهپیمایی روز قدس تصریح کرد: رئیس جمهور گفت اسرائیل یک اسم رمز است و با استفاده از تعبیر ایشان می‌خواهم بگویم روز قدس هم یک اسم رمز است و نمادی از کسانی است که در دنیا حاضر نیستند ظلم را به رسمیت بشناسند و امروز در راهپیمایی این مطلب را بیان می‌کنند که ما نمی‌پذیریم که اقلیتی در کره زمین فارغ از این که در چه جغرافیایی باشد، با زیاده طلبی بخواهد امکانات بیشتری را برای خودش داشته باشد و تنگدستی و فشار را بر دیگران تحمیل کند.

وی افزود: اکنون این اقلیت در قطعه‌ای از خاک هم نمادی به نام اسرائیل دارد، اما همه جا پراکنده است و روز قدس روزی است که فقط به ایرانی‌ها و سایر مسلمانان اختصاص ندارد، بلکه متعلق به همه آزادگان دنیا و همه کسانی است که ظلم را به رسمیت نمی‌شناسند.

وزیر نیرو در ادامه گفت: نقطه مقابل این تفکر هم کسانی هستند که به هر علت ممکن است حاضر باشند در مقابل یک حق حیات رضایت بدهند که همه ثروت، آزادی و حریت و سرزمینشان را بدهند و به نظرم امروز روز فوق العاده مهم و مورد احترامی برای همه بشریت است.

اردکانیان با اشاره به تداوم چهل ساله روز قدس افزود: دوام روز قدس به این معناست که فطرت پاک بشر که مخالف ظلم پذیری است، فطرت بالنده‌ای است و به طور طبیعی، ملت ایران پرچمدار این حرکت است که این شعله را نگه داشته است و روز به روز هم دامنه آن وسعت پیدا می‌کند و همه سخن متجاوزان، سلطه طلبان و زیاده خواهان با ملت ایران همین نکته است که این شعله را خاموش کنند و اگر نه بقیه آن بهانه است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 وزیر نیرو:

حضور ۳۰۰ نفر از مسئولان بخش دولتی و خصوصی روسیه در ایران/ همکاری‌های مناسب ۲ کشور در بخش کشاورزی

می متالز - وزیر نیرو گفت: پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری اقتصادی و تجاری ایران و روسیه با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از مقامات در قالب ۶۵ شرکت در تهران و اصفهان برگزار می‌شود.
 مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق حرارتی خبر داد؛

افزایش ۳۵۰ مگاواتی تولید برق کشور تا پایان هفته

می متالز - طرزطلب گفت: تا پایان این هفته سه واحد جدید به ظرفیت ۳۵۰ مگاوات در کرمانشاه به شبکه سراسری متصل خواهد شد.
 

تعرفه برق صادراتی برای استخراج بیت‌کوین/تعرفه برق پرمصرف‌ها شناور می‌شود

می متالز - معاون وزیر نیرو از ارائه پیشنهاد وزارت نیرو به دولت برای محاسبه تعرفه برق استخراج کنندگان بیت کوین با تعرفه نرخ صادراتی خبر داد و گفت: تعرفه برق پرمصرف‌ها در سال جاری ثابت است اما در سال‌های آتی قصد داریم تعرفه‌ها را شناور کنیم.
 

رسیدن ذخیره نیروگاه‌ها به 6 هزار مگاوات برق

می متالز - مدیرعامل شرکت مدیریت شبکه برق ایران با اشاره به آمادگی کامل شبکه برای مواجهه با اوج مصرف فصول گرم سال، گفت: در حال حاضر میزان ذخیره نیروگاه‌ها به 6 هزار مگاوات رسیده و شرایط شبکه مناسب است.
 

میزان تامین ارز واردات در دو ماه اول سال

می متالز - رئیس کل بانک مرکزی عنوان کرد: تامین ارز برای واردات در ۷۰روز اول سال به رقم 3.8 میلیارد دلار رسید.
 

افزایش تعرفه‌های برق و آب

می متالز - وزیر نیرو در بجنورد از افزایش تعرفه‌های برق و آب خبر داد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما