خبر
انرژی  
نه به معامله قرن/ وزیر نیرو در راهپیمایی روز قدس:

روز قدس، متعلق به همه آزادگان دنیا

می متالز - اردکانیان گفت: روز قدس فقط به ایرانی‌ها و سایر مسلمانان اختصاص ندارد، بلکه متعلق به همه آزادگان دنیا و همه کسانی است که ظلم را به رسمیت نمی‌شناسند.

به گزارش می متالز، رضا اردکانیان در جمع خبرنگاران در راهپیمایی روز قدس تصریح کرد: رئیس جمهور گفت اسرائیل یک اسم رمز است و با استفاده از تعبیر ایشان می‌خواهم بگویم روز قدس هم یک اسم رمز است و نمادی از کسانی است که در دنیا حاضر نیستند ظلم را به رسمیت بشناسند و امروز در راهپیمایی این مطلب را بیان می‌کنند که ما نمی‌پذیریم که اقلیتی در کره زمین فارغ از این که در چه جغرافیایی باشد، با زیاده طلبی بخواهد امکانات بیشتری را برای خودش داشته باشد و تنگدستی و فشار را بر دیگران تحمیل کند.

وی افزود: اکنون این اقلیت در قطعه‌ای از خاک هم نمادی به نام اسرائیل دارد، اما همه جا پراکنده است و روز قدس روزی است که فقط به ایرانی‌ها و سایر مسلمانان اختصاص ندارد، بلکه متعلق به همه آزادگان دنیا و همه کسانی است که ظلم را به رسمیت نمی‌شناسند.

وزیر نیرو در ادامه گفت: نقطه مقابل این تفکر هم کسانی هستند که به هر علت ممکن است حاضر باشند در مقابل یک حق حیات رضایت بدهند که همه ثروت، آزادی و حریت و سرزمینشان را بدهند و به نظرم امروز روز فوق العاده مهم و مورد احترامی برای همه بشریت است.

اردکانیان با اشاره به تداوم چهل ساله روز قدس افزود: دوام روز قدس به این معناست که فطرت پاک بشر که مخالف ظلم پذیری است، فطرت بالنده‌ای است و به طور طبیعی، ملت ایران پرچمدار این حرکت است که این شعله را نگه داشته است و روز به روز هم دامنه آن وسعت پیدا می‌کند و همه سخن متجاوزان، سلطه طلبان و زیاده خواهان با ملت ایران همین نکته است که این شعله را خاموش کنند و اگر نه بقیه آن بهانه است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 اردکانی:

سرمایه‌گذاری ۱۴هزاری برای ساخت نیروگاه‌های خورشیدی

می متالز - وزیر نیرو از سرمایه‌گذاری ۱۴ هزار و ۳۰۰ میلیارد تومانی بخش خصوصی برای ساخت نیروگاه‌های خورشیدی در کشور خبر داد.
 

افتتاح طرح‌های ملی وزارت نیرو در استان‌های کرمانشاه و فارس توسط روحانی

می متالز - پروژه‌های ملی وزارت نیرو در استان‌های فارس و کرمانشاه توسط رئیس‌جمهور به بهره برداری رسید.
 محمدنژاد تشریح کرد:

بررسی علت اصلی خاموشی‌ها / کاهش خاموشی‌ها با اصلاح و تعمیر سیستم توزیع

می متالز - عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه وزارت نیرو با جذب سرمایه‌های بخش خصوصی سیستم‌های تولید و انتقال برق را استاندارد کند، گفت: میزان سرمایه گذاری در صنعت برق با کاهش چشمگیری مواجه است که تبعات آن را می‌توان در خاموشی‌های اخیر مشاهده کرد.
 اردکانیان:

اصلاح مصرف و افزایش تولید برق راهبرد وزارت نیرو

می متالز - وزیرنیرو مبنی بر اینکه استراتژی وزارت نیرو برای مصرف برق تابستان برمبنای توسعه و افزایش تولید برق است یا صرفه جویی مردم، گفت: ما باید به یک حد تعادل برسیم چراکه صرف اتکا به افزایش تولید نمیتواند جوابگوی نیاز برق کشور باشدبنابراین هم اصلاح مصرف هم افزایش تولید معقول راهبرد ما در این مسیر است.
 

صادرات برق ایران به افغانستان افزایش می‌یابد

می متالز - وزیر نیرو گفت: در حال حاضر میزان صادرات برق به افغانستان کم است اما یکی از پروژه‌های وزارت نیرو سرمایه گذاری برای احداث یک خط ۲۲۰ کیلوولت جدید است که طبیعتا با احداث این خط ظرفیت صادرات به افغانستان افزایش می‌یابد.
 وزیر نیرو پاسخ داد

ساعت اداری تغییر می کند؟

می متالز - تغییر ساعت اداری با توجه به افزایش مصرف برق و شرایط کرونایی امروز مورد بررسی قرار می‌گیرد و تصمیم گیری نهایی اطلاع رسانی خواهد شد.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما