خبر
انرژی  
نه به معامله قرن/ وزیر نیرو در راهپیمایی روز قدس:

روز قدس، متعلق به همه آزادگان دنیا

می متالز - اردکانیان گفت: روز قدس فقط به ایرانی‌ها و سایر مسلمانان اختصاص ندارد، بلکه متعلق به همه آزادگان دنیا و همه کسانی است که ظلم را به رسمیت نمی‌شناسند.

به گزارش می متالز، رضا اردکانیان در جمع خبرنگاران در راهپیمایی روز قدس تصریح کرد: رئیس جمهور گفت اسرائیل یک اسم رمز است و با استفاده از تعبیر ایشان می‌خواهم بگویم روز قدس هم یک اسم رمز است و نمادی از کسانی است که در دنیا حاضر نیستند ظلم را به رسمیت بشناسند و امروز در راهپیمایی این مطلب را بیان می‌کنند که ما نمی‌پذیریم که اقلیتی در کره زمین فارغ از این که در چه جغرافیایی باشد، با زیاده طلبی بخواهد امکانات بیشتری را برای خودش داشته باشد و تنگدستی و فشار را بر دیگران تحمیل کند.

وی افزود: اکنون این اقلیت در قطعه‌ای از خاک هم نمادی به نام اسرائیل دارد، اما همه جا پراکنده است و روز قدس روزی است که فقط به ایرانی‌ها و سایر مسلمانان اختصاص ندارد، بلکه متعلق به همه آزادگان دنیا و همه کسانی است که ظلم را به رسمیت نمی‌شناسند.

وزیر نیرو در ادامه گفت: نقطه مقابل این تفکر هم کسانی هستند که به هر علت ممکن است حاضر باشند در مقابل یک حق حیات رضایت بدهند که همه ثروت، آزادی و حریت و سرزمینشان را بدهند و به نظرم امروز روز فوق العاده مهم و مورد احترامی برای همه بشریت است.

اردکانیان با اشاره به تداوم چهل ساله روز قدس افزود: دوام روز قدس به این معناست که فطرت پاک بشر که مخالف ظلم پذیری است، فطرت بالنده‌ای است و به طور طبیعی، ملت ایران پرچمدار این حرکت است که این شعله را نگه داشته است و روز به روز هم دامنه آن وسعت پیدا می‌کند و همه سخن متجاوزان، سلطه طلبان و زیاده خواهان با ملت ایران همین نکته است که این شعله را خاموش کنند و اگر نه بقیه آن بهانه است.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 با افزایش توان نیروگاهی کشور؛

ظرفیت تولید برق حرارتی کشور به مرز ۹ هزار مگاوات رسید

می متالز - با احتساب افزایش ظرفیت ۵ هزار و ۸۴۵ مگاواتی در دولت یازدهم و همچنین افزایش ۳ هزار و ۱۴۶ مگاواتی در دولت دوازدهم، ظرفیت تولید برق حرارتی در ۶ سال اخیر به مرز ۹۰۰۰ مگاوات افزایش یافت.
 هفته آینده صورت می‌گیرد؛

پاسخگویی وزرای نفت و نیرو به سوالات نمایندگان در کمیسیون انرژی مجلس

می متالز - وزرای نفت و نیرو برای پاسخگویی به سوالات ساری، داداشی، زرآبادی، بابایی، کامران، جاسمی، فرهنگی، ایران‌نژاد، زاهدی و عبدالهی در مسائل مختلف در کمیسیون انرژی حضور می یابند.
 

خطر فرونشست در دشت‌های تهران

می متالز - مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای تهران از پیگیری معاون اجرایی رئیس‌جمهور درخصوص موضوعات مرتبط با فرو نشست خبر داد.
 

نکاتی درباره مصوبه دولت برای رمزارزها

می متالز - تصویب‌نامه مورخ ۶/ ۵/ ۱۳۹۸ هیات محترم وزیران در مورد مجاز دانستن استخراج فرآورده‌های پردازشی رمزنگاری شده رمزارزها (ماینینگ) درمجموع مثبت است و با توجه به جو ساختگی و بگیر و ببندی که وزارت نیرو به نیروی انتظامی، دادستانی‌ها و مردم تحمیل کرد، ابلاغ آن برای توقف و بی‌اثرشدن آن ضروری بود.
 

اقدامات ایران و افغانستان برای تبدیل شدن به‌هاب انرژی

می متالز - وزیر نیرو با اشاره به سفر این هفته مدیران ارشد صنعت برق کشورمان به افغانستان گفت: در این سفر توافقات خوبی در زمینه برق‌رسانی به ساکنان مناطق مرزی حاصل شده است.
 معاون وزیر نیرو مطرح کرد؛

یادداشت تفاهم ایران و افغانستان امری مهم در تسریع تجارت برق

می متالز - حائری گفت: یادداشت تفاهم ایران و افغانستان شرایط را برای ارتباط الکتریکی و تجارت برق تسریع می‌کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما