خبر
علوم  

ارسال پیامک تبلیغاتی بدون مجوز از طریق تلفن ثابت غیرقانونی اعلام شد

می متالز - شرکت مخابرات ایران، ارسال پیامک تبلیغاتی بدون مجوز از طریق تلفن ثابت را غیرقانونی اعلام کرد.

به گزارش می متالز از شرکت مخابرات ایران، ارسال پیامک‌های تبلیغاتی از طریق تلفن ثابت چه به‌صورت متنی و چه به‌صورت صدا (voice) در صورت نداشتن مجوز، تخلف محسوب شده و برابر مقررات با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

شرکت مخابرات ایران در اطلاعیه ای ضمن اعلام این خبر اضافه کرده است؛ با توجه به لزوم رعایت مشتری مداری و حفظ حریم شخصی کاربران همواره فعالیت‌های خود را با تکیه‌بر برقراری ارتباطات پایدار به همراه اقدامات حرفه‌ای برای ارتقای سطح کیفی ارائه خدمات به تمام مشتریان اعم از تجاری، خانگی و غیره پایه‌گذاری کرده و تمامی شهروندان می‌توانند جهت پیگیری این‌گونه موارد از طریق سامانه ارتباط مردمی(۲۰۲۱) اقدام نمایند.

بر اساس این گزارش احترام به حریم خصوصی مشتریان یک مزیت رقابتی برای تمامی برندها است و همچنین با توسعه روزافزون فضای وب و سوءاستفاده از اطلاعات حریم خصوصی مشتریان، این موضوع اهمیت بیشتری نیز پیداکرده است.

به‌طورکلی، ارسال اطلاعات از طریق پیامک‌های تبلیغاتی و مواردی ازاین‌دست باید به‌گونه‌ای باشد که حریم خصوصی تمام شهروندان مراعات شده و همراه با توافق اولیه و جلب رضایت آنان باشد، چراکه اطلاعات مربوط به صاحبان خطوط تلفن، محرمانه بوده و در صورت شکایت کاربران از طریق درگاه‌های ذکر شده در خبر در اسرع وقت از طریق درگاه های ارتباطی شرکت مخابرات ایران، پیگیری و ترتیب اثر داده می‌شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 برای ۵ ماه سال جاری اعلام شد:

چکیده عملکرد ایران خودرو، دو سهم تازه وارد و ۵۰ شرکت با جهش ۲۵۶۵ درصدی

می متالز - ایران خودرو، دو شرکت جدید و ۵۰ شرکت دیگر گزارش عملکرد مرداد و ۵ ماهه سال جاری را با جهش ۲۵۶۵ درصدی تا افت ۸۹ درصدی درآمد اعلام کردند.
 نسبت به دوره مشابه در سال گذشته؛

درآمد تجمعی "اخابر" و 3 شرکت دیگر افزایشی بود

می متالز - شرکت‌های مخابرات ایران، داروسازی فارابی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش و کربن ایران با انتشار گزارش عملکرد فعالیت منتهی یک ماهه منتهی به ۳۱ امرداد ماه اعلام کردند درآمد تجمعی آنها تا انتهای تاریخ یاد شده، به صورت افزایشی بوده است.
 از سوی یک کارگزاری انجام شد:

تحلیل تکنیکال و قیمت احتمالی سهام سه شرکت صف خرید و مثبت

می متالز - سهام سه شرکت دارای صف خرید و مثبت مخابرات، سرمایه گذاری البرز و لیزینگ رایان سایپا توسط یک کارگزاری بررسی و تحلیل تکنیکال شد.
 

تحلیل تکنیکال و محدوده قیمتی سهام چهار شرکت بورسی و فرابورسی

می متالز - تحلیل تکنیکال و محدوده قیمتی هر سهم سه شرکت بورسی مخابرات، بیمه البرز و سرمایه گذاری البرز به همراه شرکت فرابورسی ویتانا از سوی یک کارکزاری ارایه شد.
 

گسترش همکاری «وبملت» با «اخابر»

می متالز - همکاری‌ها میان بانک ملت و مخابرات ایران افزایش می‌یابد.
 

تقسیم سود ۴۱۶ ریالی به ازای هر سهم شرکت مخابرات ایران

می متالز - در مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت مخابرات ایران، سهامداران با توزیع مبلغ ۴۱۶ ریال سود برای هر سهم این شرکت در سال مالی منتهی به اسفند 97 موافقت کردند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما