خبر
مواد معدنی   تاسیسات ساختمانی  
طی فراخوان تجدید ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله ای انجام می شود:

عملیات بازسازی و نوسازی تاسیسات الکتریکی ساختمان مرکزی ایمیدرو

می متالز - عملیات بازسازی و نوسازی تاسیسات الکتریکی ساختمان مرکزی ایمیدرو، طی فراخوان تجدید ارزیابی کیفی مناقصه عمومی یک مرحله ای انجام می شود.

به گزارش می متالز، سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران در نظر دارد با انجام ارزیابی کیفی مجدد، مناقصه عملیات بازسازی و نوسازی تاسیسات الکتریکی ساختمان مرکزی این سازمان را به پیمانکار واجد شرایط واگذار کند.

شرایط حضور در مناقصه شامل برخورداری از گواهی"صلاحیت ابنیه، تاسیسات الکتریکی و مکانیکی از سازمان برنامه و بودجه کشور (رتبه 4 ابنیه و رتبه 3 تاسیسات)"، گواهی "صلاحیت ایمنی پیمانکاران" از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و گواهینامه "تعیین صلاحیت شرکت های خدماتی، پشتیبانی و فنی و مهندسی در زمینه‌های تعمیر، نگهداری ساختمان ها و ماشین آلات و امور بهره برداری از تاسیسات" از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.

مدت اجرای کار، 12 ماه شمسی بوده و مدت اعتبار پیشنهادها، 3 ماه پس از پایان تحویل پیشنهادها است.

 

محل و مهلت دریافت و تحویل اسناد

متقاضیان برای دریافت اسناد ارزیابی کیفی می توانند به آدرس سامانه تدارکات الکترونیکی دولت https://www.setadiran.ir مراجعه کنند. مهلت دریافت اسناد نیز از تاریخ درج آگهی (12 خرداد 98) لغایت پایان وقت اداری (ساعت 00: 16) روز پنجشنبه مورخ 23 خرداد 98 است.

همچنین، آخرین مهلت تحویل نسخه الکترونیکی و فیزیکی تا پایان وقت اداری (ساعت 16:00) روز دو شنبه مورخ 10 تیر 98 است. نسخه الکترونیکی در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت بارگزاری و نسخه های کاغذی به آدرس مناقصه گزار (تهران، میدان فردوسی، خیابان سپهبد قرنی، نرسیده به خیابان سمیه، نبش کوچه شریف، پلاک 39، سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران کدپستی: 14513- 15816 - تلفن: 88842857 - نمابر 88307755) تحویل شود.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

«آگهی فراخوان تجدید مناقصه عمومی یک مرحله ای انجام امور خدمات عمومی و پشتیبانی» مرکـز تحقیقـات فرآوری مواد معدنی ایـران

می متالز - مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران وابسته به سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در نظر دارد انجام امور خدمات عمومی و پشتیبانی واحدهای اداری، کارگاهی، آزمایشگاهی و دستگاه ها و تجهیزات مربوطه را از طریق تجدید مناقصه عمومی یک مرحله ای به پیمانکار واجد شرایط واگذار نماید.
 

آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای شرکت سنگ آهن گهرزمین

می متالز - شرکت سنگ آهن گهرزمین (سهامی عام) در نظر دارد جهت راهبری و تعمیرات و نگهداری خطوط کنسانتره و خط خردایش خود در محل سایت سیرجان.
 

آگهی تمدید مدت زمان فروش تحویل و اسناد مناقصه "خدمات پشتیبانی" طلای زرشوران

می متالز - شرکت طلای زرشوران مدت زمان فروش و تحویل اسناد مناقصه عمومی یک مرحله ای همراه با ارزیابی کیفی"انجام کلیه خدمات پشتیبانی، بهره برداری از خط تولید، نظافت، تاسیسات، آبدارخانه و خدمات اداری" را تمدید کرد.
 

آگهی مناقصه "عملیات بازسازی و نوسازی تاسیسات الکتریکی ساختمان مرکزی ایمیدرو"

می متالز - سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در نظر دارد با انجام ارزیابی کیفی مجدد، مناقصه"عملیات بازسازی و نوسازی تاسیسات الکتریکی ساختمان مرکزی سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران " را به پیمانکار واجد شرایط واگذار کند.
 

آگهی تجدید مناقصه عمومی سیمان آبیک

می متالز - شرکت سیمان آبیک آگهی تجدید مناقصه عمومی منتشر کرد.
 

مناقصه "اجرای عملیات حفاری و مغزه گیری و احداث راه دسترسی و سکوی حفاری" در سنگان

می متالز - مجتمع سنگان آگهی مناقصه عمومی یک مرحله ای "اجرای عملیات حفاری و مغزه گیری به روش وایرلاین به همراه احداث راه دسترسی و سکوی حفاری به متراژ 20 هزار متر" را به فراخوان گذاشت.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما