خبر
سیم و کابل   برق  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:

ارز آوری 12.5 میلیون دلاری صادرات انواع سیم و کابل برق در استان سمنان

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از صادرات انواع سیم و کابل انتقال برق در استان به ارزش بیش از 12.5 میلیون دلار در سال گذشته خبر داد.

به گزارش می متالز، بهروز اسودی در حاشیه بازدید از شرکت سیم و کابل مغان در شهرستان شاهرود که با حضور استاندار سمنان انجام شد، با اعلام این خبر افزود : سال گذشته بیش از یک هزار و 600 تن انواع سیم و کابل انتقال برق از شرکت سیم و کابل مغان به کشورهای همسایه صادر شده است که حدود 12 میلیون و 500 هزار دلار ارز آوری داشته است.

وی بیان کرد: شرکت سیم و کابل مغان با سرمایه گذاری حدود یک هزار و 500 میلیارد ریال در شهرک صنعتی شهرستان شاهرود شهرستان واقع شده است که در زمینه تولید انواع کابل برق و سیم حرارتی فعالیت دارد.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به سرمایه گذاری و اشتغال بالای این واحد تولیدی تصریح کرد: شرکت سیم و کابل مغان ظرفیت تولید سالانه ۴۳هزار تن انواع کابل انتقال برق، انواع سیم حرارتی و نسوز و انواع سیم مسی مفتولی را دارد که زمینه اشتغال حدود ۳۰۰ نفر را فراهم کرده است.

گفتنی است، استاندار سمنان به همراه رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، نماینده مجلس شهرستان‌های شاهرود و میامی و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و در جهت رفع موانع تولید از شرکت سیم و کابل مغان بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند تولید در این واحد صنعتی قرار گرفتند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرعامل فولاد خوزستان:

ابلاغ بخشنامه های محدودکننده صادرات جای تعجب دارد

می متالز - ابلاغ بخشنامه های محدودکننده صادراتی و مشروط کردن آن به رعایت کف عرضه ها به ویژه برای شرکت های صادرات محور جای تعجب دارد.
 متال بولتن؛

ورق گرم صادراتی چین در مسیر بهبود

می متالز - در بازار صادرات ورق گرم چین خریدها اخیرا بهتر شده چرا که مشتریان نگران رشد قیمت‌های بیشتر شدند.
 

معاون وزيرصنعت: براي رونق توليد35 پروژه تعريف شده است

می متالز - معاون طرح و برنامه وزيرصنعت، معدن و تجارت گفت: رونق توليد نيازمند تقسيم كار ملي است در نتيجه در سال 98 براي رونق توليد 7 محور و در حدود 35 پروژه تعريف شد.
 ارسال بسته رونق تولید به رییس‌جمهور؛

وزیر اقتصاد: واگذاری شرکت‌های غیر بورسی دولت با کمک شرکت‌های تعاونی / برای صادرات غیرنفتی فرش قرمز پهن می‌کنیم

می متالدژپسند درباره واگذاری شرکت‌های غیر بورسی دولت گفت: در این واگذاری ها، شرکت‌های تعاونی می‌توانند ورود فعالانه‌ای داشته باشند.
 

نبرد فولاد مردان اصفهانی با تحریم و وابستگی

می متالز - دانش و پژوهش صنعتگران اصفهانی، کلید در‌های خودکفایی و رونق تولید محصولات فولادی کشور شد.
 

سیمانی‌ها ملزم به فروش ارزی سیمان صادراتی

می متالز - شرکت‌های سیمان ملزم به فروش ارزی سیمان صادراتی شدند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما