خبر
سیم و کابل   برق  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:

ارز آوری 12.5 میلیون دلاری صادرات انواع سیم و کابل برق در استان سمنان

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از صادرات انواع سیم و کابل انتقال برق در استان به ارزش بیش از 12.5 میلیون دلار در سال گذشته خبر داد.

به گزارش می متالز، بهروز اسودی در حاشیه بازدید از شرکت سیم و کابل مغان در شهرستان شاهرود که با حضور استاندار سمنان انجام شد، با اعلام این خبر افزود : سال گذشته بیش از یک هزار و 600 تن انواع سیم و کابل انتقال برق از شرکت سیم و کابل مغان به کشورهای همسایه صادر شده است که حدود 12 میلیون و 500 هزار دلار ارز آوری داشته است.

وی بیان کرد: شرکت سیم و کابل مغان با سرمایه گذاری حدود یک هزار و 500 میلیارد ریال در شهرک صنعتی شهرستان شاهرود شهرستان واقع شده است که در زمینه تولید انواع کابل برق و سیم حرارتی فعالیت دارد.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به سرمایه گذاری و اشتغال بالای این واحد تولیدی تصریح کرد: شرکت سیم و کابل مغان ظرفیت تولید سالانه ۴۳هزار تن انواع کابل انتقال برق، انواع سیم حرارتی و نسوز و انواع سیم مسی مفتولی را دارد که زمینه اشتغال حدود ۳۰۰ نفر را فراهم کرده است.

گفتنی است، استاندار سمنان به همراه رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، نماینده مجلس شهرستان‌های شاهرود و میامی و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و در جهت رفع موانع تولید از شرکت سیم و کابل مغان بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند تولید در این واحد صنعتی قرار گرفتند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 

رونق صادرات گوهرسنگ ها نیاز به اصلاح آیین نامه های گمرکی دارد/ مهم ترین رویکرد در صنعت گوهرسنگ ها، صادرات است/ ایمیدرو در حال تسهیل "جهش تولید" و صادرات گوهرسنگ ها است

می متالز - رئیس کانون هماهنگی دانش، صنعت و بازار جواهرات و گوهرسنگ های ایران گفت: توسعه بازار گوهرسنگ ها زمانی محقق می شود که برخی آیین نامه های گمرکی اصلاح شود. وی افزود: در حال حاضر قوانین این صنعت در کارگروه بهینه سازی گوهرسنگ ها در حال پایش است تا روند صادرات این حوزه تسهیل شود.
 

تجارت ایران با اوراسیا به ۲.۱ میلیارد دلار رسید

می متالز - سخنگوی گمرک با تشریح آخرین وضعیت تجارت خارجی ایران با کشورهای عضو اتحادیه اوراسیا اعلام کرد که حجم تجارت خارجی ایران با اعضای این اتحادیه به ۲.۱ میلیارد دلار رسید.
 در سامانه نیما؛

میزان فروش ارز صادراتی به ۲۹.۴ میلیارد یورو رسید

می متالز - میزان معاملات فروش ارز حاصل از صادرات از تاریخ ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ تا پایان روز ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ به ۲۹ میلیارد و ۴۱۹ میلیون و ۴۲۰ یورو رسید.
 ​مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک صادرات ایران:

تقاضای گسترده خرید بلوکی سهام عدالت نشانه ارزندگی آن است

می متالز - مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک صادرات ایران گفت: تقاضای گسترده‌ای از سوی سهامداران حقیقی و حقوقی برای خرید بلوکی سهام عدالت شکل گرفته که نشان‌دهنده ارزندگی این سهام بوده و توصیه می‌شود دارندگان آن برای فروش این سهام شتاب‌زده عمل نکنند.
 رئیس سازمان صمت لرستان در جلسه کارگروه صادرات غیرنفتی استان مطرح کرد:

صادرات 370 هزار تن انواع کالا از استان لرستان در سال گذشته/ صادرات در لرستان دیجیتال محور می شود

می متالز - رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: در سال گذشته ۳۷۰ هزار تن انواع کالای استان به بیش از ۴۵ کشور جهان صادر شد.
 جریان واردات و صادرات در میانه بهار به‌روز شد

خروج تجارت از سایه کرونا

می متالز - تجارت خارجی ایران در ماه اردیبهشت نسبت به فروردین سال گذشته رشد داشته است. این آمار نشان می‌دهد ارزش صادرات در ماه دوم نسبت به فروردین امسال ۶۰ درصد افزایش یافته است.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما