خبر
سیم و کابل   برق  
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان خبر داد:

ارز آوری 12.5 میلیون دلاری صادرات انواع سیم و کابل برق در استان سمنان

می متالز - رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان از صادرات انواع سیم و کابل انتقال برق در استان به ارزش بیش از 12.5 میلیون دلار در سال گذشته خبر داد.

به گزارش می متالز، بهروز اسودی در حاشیه بازدید از شرکت سیم و کابل مغان در شهرستان شاهرود که با حضور استاندار سمنان انجام شد، با اعلام این خبر افزود : سال گذشته بیش از یک هزار و 600 تن انواع سیم و کابل انتقال برق از شرکت سیم و کابل مغان به کشورهای همسایه صادر شده است که حدود 12 میلیون و 500 هزار دلار ارز آوری داشته است.

وی بیان کرد: شرکت سیم و کابل مغان با سرمایه گذاری حدود یک هزار و 500 میلیارد ریال در شهرک صنعتی شهرستان شاهرود شهرستان واقع شده است که در زمینه تولید انواع کابل برق و سیم حرارتی فعالیت دارد.
رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان با اشاره به سرمایه گذاری و اشتغال بالای این واحد تولیدی تصریح کرد: شرکت سیم و کابل مغان ظرفیت تولید سالانه ۴۳هزار تن انواع کابل انتقال برق، انواع سیم حرارتی و نسوز و انواع سیم مسی مفتولی را دارد که زمینه اشتغال حدود ۳۰۰ نفر را فراهم کرده است.

گفتنی است، استاندار سمنان به همراه رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان، نماینده مجلس شهرستان‌های شاهرود و میامی و اعضای کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان سمنان در راستای اهداف اقتصاد مقاومتی و در جهت رفع موانع تولید از شرکت سیم و کابل مغان بازدید کردند و از نزدیک در جریان روند تولید در این واحد صنعتی قرار گرفتند.

نظرات:

نظر خود را اینجا بنویسید:

   
   
   
 مدیرکل گمرک استان اعلام کرد:

صدور ۱۷۷ هزار تن کالا از همدان

می متالز - در سه‌ماه نخست امسال ۱۷۷ هزار و ۱۵۰تن کالا به ارزش ریالی ۳ هزار میلیارد ریال از استان همدان صادرشده است.
 

پرداخت سود سهام «نفت بهران» در شعب بانک صادرات از امروز

می متالز - شعب بانک صادرات ایران از روز شنبه ٢شهریورماه ٩٨ (امروز) سود نقدی سهامداران شرکت «نفت بهران» را پرداخت می‌کنند.
 آخرین اوضاع در بازارهای فولادی چگونه است؟

بازار فولاد منطقه تحت فشار افت تقاضا است

می متالز - یک هفته اخیر قیمت بیلت در بازار جنوب شرق آسیا با توجه به رکود بازار افت داشته است. بیلت هند ۴۴۰ تا ۴۴۵ دلار در هر تن سی‌اف‌آر جنوب شرق آسیاست و محصول روسیه ۴۴۵ دلار اعلام شده است. در این بین خریداران به‌دنبال بالاتر از ۴۴۰ دلار در هر تن سی‌اف‌آر نیستند.
 محله‌های روباتیک جای بافت‌فرسوده را می‌گیرد

تخریب و نوسازی به سبک تورنتو

می متالز - پروژه «بازسازی یک محله شهری در تورنتو» که ماه‌ها از شروع آن می‌گذرد، در صورت موفقیت به الگوی سایر شهرهای جهان برای «دستیابی به شهر هوشمند» تبدیل می‌شود.
 

راهبردهای افزایش صادرات به عراق

می متالز - پیش‌شرط‌های حفظ و افزایش صادرات ایران به عراق در نشست مشترک فعالان اقتصادی استان‌های کرمانشاه ایران و بابل عراق بررسی شد.
 مهر ماه برگزار می‌شود

۶ محور دومین همایش و نمایشگاه صنایع غیرآهنی

می متالز - شرکت ملی صنایع مس ایران با توجه به تجربه موفق برگزاری «اولین همایش و نمایشگاه چشم‌انداز صنایع غیرآهنی و فناوری‌های وابسته با نگاهی به تولید و بازار» و بازخورد مخاطبان مبنی بر کارآمد بودن این رویداد، اقدام به برنامه‌ریزی برای برگزاری دومین دوره‌ این همایش می‌کند.
آخرین رویدادها
انتشارات
 معادن و فلزات

ماین اند بیزینس تودی

 قراضه و بازیافت

آهنگان

همکاران ما